To jo, jen právě jak čtu, co s sebou taháte, vždyť to snad ani nenajde využití ne? Jestli to není takové to "radši to vezmu, co kdyby náhodou"?
To jsem jediný, kdo měl v inventáři dost místa, protože jsem používal jen elektrický obušek? Nosívám tedy ještě sniperku, ale tu jen tak pro parádu :)
@Walome (03.03.2017 12:39): Je to blbý, ale v téhle hře jsem bohužel nějak nenašel motivaci protivníky šetřit. Sice se sem tam snažím používat minikuši, ale ne vždycky mi danou situaci vyřeší.
@Bodkin (03.03.2017 10:09): Tak to by při normálním hraní snad ani člověka nemohlo napadnout. Pokud jde o zbraně, rád bych, aby kromě těch různých pomůcek se mi do inventáře vešla GEP, klasická pistole, stealth pistole, útočná puška a event. ta plazmová, popř. ten svítivý meč. Ale v téhle sestavě to tam všechno neposkládám. Otázkou pak zase zůstává, jak moc tyhle zbraně potřebuji. Zatím jsem si na ty lidské protivníky vystačil i s obyčejnou potuněnou pistolí, ale co já vím, jací mě ještě čekají a jak budou odolní.
@Walome (03.03.2017 11:41): V GMDX je featúra, že keď máš max level Heavy Weapon tak tieto zaberajú menej miesta.
Tak som mal potom súčasne GEP aj Plazma gun vrátane kompletného arzenálu Pištol, Brokáda, Ass Rifle, Sniper.
@Phoenix (03.03.2017 11:31): no přesně. Já tu GEP naposled ani neměl, ale je fakt, že GMDX myslím zmenšuje inventář. A DT neberu už dlouho, je děsně OP. Konec zkratek :)

Ale u toho GMDX je i sranda, že některé dveře jsou zavřené i přesto že v původní hře ne - a to je prdel. Já tam měl i nějakej bug, že jsem se nemohl dostat z MJ 12 základny pod Unatcem a musel dělat bordel, aby přiběhla stráž a dveře se tak otevřely.
@Walome (03.03.2017 10:17): Moje sestava byla většinou Dragon Tooth, útočná puška, automatická brokovnice, sniperka, GEP a pár jednopolíčkových drobností (kuše, teleskop, riot prod, lockpick, multitool, sem tam EMP/scramble, lékárničky, brnění ani akvalungy jsem příliš nepoužíval). A stejně jsem většinou jel na no-kill (takže jsem střílel jen roboty a pomocí GEP gun otevíral dveře).

Když už člověk ví, co je kde a jak použitelné, tak je inventář velký tak akorát.
@Chuck (03.03.2017 00:57): Je tam jeden strašlivý podvod, ale nevím jestli ti ho říct (a jestli už náhodou není opravený)... Ale co:

Vezmeš nějaký velký předmět, který nejvíc překáží, dáš si ho do toho quickitem slotu, protože normálně se k němu už nedostaneš a pak ho v inventáři popadneš, jako bys ho chtěl někam přetáhnout a zmáčkneš při tom Esc. Předmět zůstane v inventáři ale v povytaženém stavu a další věci co sebereš se naskládají přes něj...

Fujky, vím, ale sranda...
Tak jsem opustil Hongkong a odlétl do Paříže. Nakonec to nebylo zas takové bludiště, jak se zdálo. Akorát mám ještě jeden dotaz. Jak můžu zvětšit obsah inventáře? Nebo to nejde?
@90210 (27.02.2017 22:43): Velmi zajímavá hra, ale také strašně špatně hratelná. Rád bych si na Deuse vyhradil více času a trpělivosti. Po recenzi ve Score jsem se na to opravdu těšil a čekal fantastickou hru (a to také do jisté míry je).

Ale to je myslím poznávací znak her od Silmarils.
@Gordon (27.02.2017 17:34): Dneska jsem dospěl do stádia, kdy mi přišlo, že tuhle cifru si ta hra fakt nezaslouží. Nové hodnocení dám po dohrání, kterému už snad nic bránit nebude.
Kolik toho mám vlastně před sebou? Teď jsem v té laboratoři VersaLife. Do ní jsem vlezl zajímavou lstí, o které jsem taky neměl tušení. ;-)