@John Mirra (27.02.2017 10:29): No jo, to já vím, že mě za ní posílá, ale vyšťourat v tom jejím příbytku nějaký důkaz, to už bylo horší. Kde by mě napadlo, že mám zatahat na tu netypickou věcičku! :-) Nicméně s tou policejní stanicí jsem to nějak nepobral. Kdykoliv jsem tam přišel, tak mě nakrmili olovem. :-)
@Chuck (27.02.2017 10:20): Kámo, to ti právě řekne ten strážný, co tě nechce pustit za Tongem :) Že máš jít za Meggie Chow a dokázat, že je to svině :) Kdybys předtím šel na policejní stanici - kam tě pošle ona, svést tě ze stopy - tak víš, že se k ní do apartmánu dá dostat několika způsoby... tedy nejen tím lampionem :)
@John Mirra (25.02.2017 23:50): A kdy mě tam teda hodlá pustit? V úřední hodiny? :-) Zdá se, že jsem v téhle lokaci mluvil snad se všemi klíčovými postavami, ovšem zdá se, že cestu dovnitř si asi musím zasloužit ještě něčím. Ale čím, to netuším.
Hned za trhem (když poprvé vejdeš do HK) jsou dvě velké červené budovy vedle sebe. Jedna je chrám, ve druhé sídlí Tong - za kterým tě strážný nebude chtít napoprvé pustit...
@Chuck (25.02.2017 11:53): Nie plavanie vobec netreba skillovat (na rozdiel od GMDX modu kde je celkom potrebne), ale trebas sa oplati explorovat aj kanaly (ide to aj bez plavania), trebas mozes najst aj nejaky nanokontajner upgrade....

Vystacis si na suchu, mal by si sa dostat uplne vsade kde je to nutne kvoli dohraniu hry.
Má smysl si vylepšovat plavání? V té souvislosti mě ještě napadá otázka - je nezbytné pro pohyb ulicemi Hongkongu používat ty vodní kanály, nebo si vystačím na suchu? Teď jsem se snažil splnit jeden vedlejší úkol týkající se důkazu pro Čouovou, ale to mi nějak nejde. Ovšem najít Tonga v tomhle městě, to je teprve peklo! :-)
Tak jsem se dostal do Hongkongu, tj. do míst, kde jsem tenkrát skončil.
Moc to nechápu, mezitím high res modem a Revision nevidím rozdíl, teda kromě skinů a kapek vody. Plus tam jsou nějaký challenge, skillpointy za zneškodnění (wtf) atd. Kouknul jsem teda na youtube a ani s lokacema si moc nevyhráli. Na to, že to dělali tak dlouho, nic moc.

Jak již bylo kolikrát řečeno, kam se to hrabe na GMDX.
@JohnCZ (17.02.2017 15:01): Máš pravdu v tom, že pokud se to nezabalí hned v úvodu, kde mě osobně to vytáčelo nejvíc, pak ty šance na dotažení do konce je dost velká. Nicméně já jsem byl včera u toho vysílače NSF, takže mám na finále ještě dost času.
@Walome (17.02.2017 14:44): Já měl v minulosti Deus Ex rozehraný snad 3x a nikdy jsem se nedostal přes ten úvod na Liberty Islandu. A jednou jsem se hecnul a zkusil se dostat dál a hle, nakonec to bylo dost fajn. :) Něco podobného musím zkusit i u Vampire: The Masquerade - Bloodlines - tam jsem v minulosti taky vždycky vymrzl už v tutoriálu. :D