Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deus

31.12.1996
70
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Terorizmus nie je len svetovým problémom číslo jedna, ale i vesmírnym. A vesmír teroristi dokážu umne využiť vo svoj prospech a schovávať sa na množstvách nezmapovaných svetov. Preto organizácia známa ako „Alien World Exploration“ posiela lovcov odmien do celého vesmíru na planéty, kde by sa mohli nachádzať teroristické základne. Hráč sa ujíma úlohy jedného takéhoto lovca AWE, a je vyslaný zlikvidovať jednu z najnebezpečnejších teroristických skupín – New Crusaders.

Deus je akýmsi pokračovateľom hry Robinson's Requiem, a vo svojej podstate je to tiež simulátor prežitia – i keď si môžete zvoliť akčné poňatie hry, a potom väčšina problémov s prežitím odpadá.


Poslední diskuzní příspěvek

@Drolin (29.10.2013 14:34): Já jsem předpokládal, že to budu hrát na Arcade - Normal a že to ani tak příliš jednoduché nebude. Ta simulační stránka Robinson/Deus je geniální, jenomže z herního hlediska celkem k ničemu, protože vede (alespoň v případě Robinson) k tomu, že člověk neustále umírá téměř na cokoli. Je to asi reálné, jen to není moc velká zábava. Ale Deus už byl proti Robinsonovi "dumbed down" (myšleno samozřejmě vzhledem k předchůdci, nikoli normálnímu stavu v rámci žánru :-) ), takže to asi půjde i na Simulation. Ono je u takové hry stejně asi nejlepší, když se člověk nejprve sandboxově vyblbne (napočítá, kolik různých smrtí hra obsahuje) a pak ji projde tak, aby se mu nic zvláštního nestalo.

Je mi celkem jasné, že nemá smysl panáčka pižlat na dva metry, ale i při kontaktní vzdálenosti mi přišlo, že je zásah spíše otázka náhody a ne nějaké velké strategie.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.