@halflife (08.02.2017 03:08): Dělám, co můžu a když Tě to tak čtu, jsem rád, že nejsem jediný, kdo s tou hrou tak bojoval. :-) Teď se blížím k Hong Kongu, tj. do míst, kde jsem tehdy definitivně skončil, mj. proto, že jsem se tam absolutně nevyznal v nějakých kanálech(?). Teď stojím před poměrně zásadním rozhodnutím, co bych provedl s Lebeděvem. Přijde mi dost srabácké ho oddělat.
@Chuck (06.02.2017 20:57): Dohraj to chlape, věřím ti. Já to rozehrával 20x, vždy 5 minut a vypínal a mazal. Nejdál došel ke konci mola, tam mě trefil pistolkou jeden s těch vojáčků a konec. Deus na mě působil jako nějaká divná hříčka, kterou vytvořili nadšenci při studiu VŠ. No, nevzdal jsem to a časem to znova zkusil, když nebylo co hrát. Proplížil až ke zdi pod sochou a narazil na 2 vojaky, jak si povídají. A to byl moment, který mě ohromil a to doslova. Pocit, že jsem přímo ve hře a hrát podle toho byl jedinečný. Tyhle časy se už nikdy nevrátí.
@Kwoky (06.02.2017 10:41): Jo, správně. Ten klíč předtím v inventáři nebyl, zatímco po loadingu na té nulté pozici zase je. Takže jsem popošel do New Yorku....teda jestli jsi v obraze. :-)
@CrocoRay (04.02.2017 21:21): Prostě jsem chtěl říct, že nahraji poslední automaticky uloženou pozici, ale musel jsem být vzápětí opraven. :-/

@Cobot (04.02.2017 22:59): Klidně reaguj, ale pokud možno jen na to, na co se opravdu ptám, protože na quicksave a na to, jak se vlastně ve hře používají klíče, jsem žádný dotaz nevznesl.
@Chuck (04.02.2017 18:37): S tím ukládáním bych to více nazýval jako automatické ukládání. To mívala každá hra. Ale pokud tam jde ukládat libovolně, tak to jako checkpointové ukládání asi většina lidí nazývat nebude. Ale je to úhel pohledu. Jako checkpoint to brát svým způsobem můžeš, ale pak může dojít k určitým nedorozuměním jako tady v diskuzi :-)

Osobně jako checkpoint považuji místo, kde se hra uloží a nejde to uložit jinde, přičemž pokud tě zabijí, tak musíš pokračovat od toho daného bodu, pokud jsi nedosáhl dalšího checkpointu.

Jo, jinak nepoučuju. Spíše se nudím :-D Tak jsem jen napsal svůj názor na věc.
@Cobot (04.02.2017 11:24): Ale já přece nemám problém s tím, jak ten zámek překonat, resp. co k tomu překonání použít - vždyť už jsem tenhle předmět ve hře použil víckrát a tutorial jsem k tomu opravdu nepotřeboval. Problém vznikl ten, že jsem prostě ten klíč sebral ze stolu a když jsem ho chtěl u těch záchodů použít, v inventáři najednou nebyl, tak jsem se na to místních zeptal, jelikož mi připadalo, že se jedná o bug. Zrovna tak nevím, proč mi vysvětluješ, jak používat quicksave, když s tím žádný problém nemám. Jeho nastavení je přece klasicky v menu ovládání a já to vím. A že tam nejsou checkpointy? Tak já tedy nevím, ale když vejdu do nějaké novější lokace, tak mi problikne uložení hry. To je podle Tebe co?

@orromis (04.02.2017 11:02): Uznávám, že jsem do té hry rejpal dost často, ale teď tu snad řešíme něco aktuálního, ne?

@John Mirra (04.02.2017 12:49): Věř mi, že odemykám ty správné, jelikož ty dveře vlevo jsou otevřené.
Chuck: Že by mi nešly odemknout dveře, od kterých mám klíč, to se mi fakt nikdy nestalo :-/ Fakt jsi sebral správný klíč/odemykáš správné dveře?
@Chuck (04.02.2017 10:45): Chucku nikdo z tebe nedělá blbce, ale tvoje dotazy ohledně mechaniky hry působí dost zvláštně. Jak fungují klíče zjistíš hned v tutoriálu. To že tam nejsou checkpointy je jasné už jen z toho ze kdy hra je. A navíc už jsi pár úrovní prošel. A existence quicksavu se dá jednoduše odhalit pohledem do nastavení kláves. Prostě tak.
@valcik (04.02.2017 11:01): To nie je budka, ale tam v podzemi - kanalizacii. Kluc je na stole vedla sefa NSF.
Potom musis ist na druhy koniec kanalov kde su zachody. Lave dvere su rozbite a prave normalne odomknes pouzitim keyringu.

Najskor to vyzera, ze Chuck proste nezobral zo stola ten kluc.
Hm, tam tuším ale potrebuješ heslo, nie kľúč. Heslo je vlastne kód, ktorý treba naklepať do telefónnej búdky v metre, ni? Ak si ten kód už dostal, nájdeš ho ako záznam v logoch, nie ako predmet v inventári.
Fajn, jen jsem se slušně zeptal, jestli se někomu nestal podobný problém, ale jak vidím, snaha ze mě udělat blbce je přímo neodolatelná! Můžu vám tudíž slíbit, že s podobnými herními problémy se na DH už obracet nebudu.
@Chuck (03.02.2017 20:58): To se mi zdá jako nepravděpodobné. V inventáři se ani nenachází (nezabírá pole), jsi jím neustále vybaven. Pro jeho zvolení musíš použít vybranou klávesu pro rychlý přístup k předmětům.
Tak nevím, jestli je to bug, ale v misi "Brooklyn Bridge Station", jak si promluvím s šéfem teroristů, tak mi nabídne klíč od WC, po jehož projití mám pokračovat dál. Ačkoliv si ten klíč vezmu, v inventáři ho bohužel nemám a to WC jiným způsobem neodemknu. Nestalo se vám někomu něco podobného?