Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deliver Us the Moon

76
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.10.2019 PC
24.04.2020 PS4XOne
Vývojáři:
KeokeN Interactive
Oficiální stránky:
https://www.deliverusthemoon.com/
Deliver Us the Moon je mysteriózní sci-fi adventura zasazená do budoucnosti. V ní se planeta Země potýká s nedostatkem surovin a to zejména v oblasti energetických zdrojů. Zřídila se proto mezinárodní organizace nazvaná World Space Agency, která má za úkol získat nový energetický zdroj v podobě izotopu helia nacházející se na Měsíci. Proto se v průběhu let Měsíc kolonizoval a začaly se využívat jeho skryté zdroje energie. Bohužel jednoho dne došlo ke ztrátě komunikace s koloniemi společně s možností využívat tento měsíční zdroj. V této chvíli do dění vstupuje hráč v roli astronauta, který je vyslán na Měsíc, aby zjistil, co se s koloniemi a jejich obyvateli stalo. Hráč na své dobrodružné cestě není úplně sám, protože je doprovázen malým robotem jménem ASE.

Hráč se svojí postavou prochází opuštěnými budovami a díky záznamům a hologramům se postupně dozvídá, co se na Měsíci odehrálo. V některých částech hry je jeho postup blokován zavřenými dveřmi či jinou překážkou a je tak nutné si pomocí počítačů, které se v budovách nacházejí, zpřístupnit cestu nebo využít některý z dostupných předmětů, jako je laserová řezačka, a projít pomocí nich dál. Na hráče čekají na vyřešení také logické hádanky a celou dobu se bude muset potýkat s nutným doplňováním kyslíku do svého skafandru, aby na Měsíci přežil.

Hlavní postavu je možné vidět jak z pohledu první osoby, tak i z pohledu třetí osoby.


Poslední diskuzní příspěvek

Hmm diky odkazu na cestinu, jsem dnes tuhle hru poprve zaznamenal.. To by nemuselo bejt marny. Vypada to pekne, zasazeni se mi taky…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.