@marwel (08.05.2012 19:48): PC verze je má rovnou už v sobě, jde o zbraně a obleky. Všechny je zpřístupnil patch, který ale EA stáhlo zpět, protože to dost brutálně zjednodušilo celou hru (na Steamu pořád ale je).
Jestli bude pokračovat ve stylu DS2, tak to bude: DS3, 20x DLC ve stejný den, každé bude obsahovat 10 zbytečných zbraní a 10 zbytečných obleků, které se budou lišit počtem pruhů a číslovkou, přičemž nakupování a navigace v prodejních konzolích bude složitější a časově náročnější než celý zbytek hry.

Obecně tyhle věci okolo mi zkazily dojem ze hry nejvíc.
DS 3 na jaře (leden-březen) opravdu vyjde! jupí :) tohle je jasná předobědnávka, snadbude nějaká fajn collectorka nebo aspoň plech
@NateLogan (25.04.2012 11:15): Jojo, koupil jsem si to taky v ní, tak jsem chtěl vyzkoušet mulťák - sice by mě asi nebavil, co jsem koukal na videa, ale i tak jsem to chtěl testnout :)

Jinak koukám, že CDkey ze Steamu jde aktivovat i v Originu... To jsou věci... U crysisu mi to nejde :)
@Chuck (19.03.2012 06:24): "Jen" mutanti... co když to byli mutanti jako v Aldissově Nonstopu? No nebyli, já vím, ale je hezké o tom uvažovat. Hlavně co by to přineslo do budoucnosti her. Her které se pod Pegi 18 oprostí od té zatracené korektnosti a dovolí tak tvořit mnohem živější a silnější příběhy. Co si budem povídat, pokud bude nadále vše svázáno korektností už se toho mnoho vymyslet nedá, téma je je vyčerpáno. A pokud se scénářů ujmou mistři, nikoli řezníci (profese promine) a úchylové ješte budem mrkat na drát.
Tak pořád je potřeba brát v úvahu, že ty děti byly jen mutanti. Když jsem např. viděl, jak v úvodní sekvenci u Homefront vojáci před očima plačícího dítěte zastřelili rodiče, tak to ve mně opravdu hrklo a docela dost.
Mně se právě líbilo, že se tu autoři nesnažili být za každou cenu korektní a vůbec se s tím nemazali. To se dneska moc nevidí.
Těch děcek si ještě užiješ. Sice mi to tolik nevadí, ale taky mi to už přišlo lehce zvrácený. Mě spíš vadí dnešní trend používání sexu coby motivace pro hráče. (Dívám se vašim směrem Bioware.)
Asi stárnu, když se ubližuje ve hrách děckám, prostě mi to vadí.. teďka jsem šel kolem nějakého dětského koutku a nadzvedl se mi kufr.
Navíc musím si dát pauzu kvůli těm lekačkám. Jako ne, že bych se v těch nočních seancích bál, jsem prostě jen.. lehce vyšokovanej..
Na ty zmutovaný svině radši ani nekoukám, pokud možno v klidu zamířit na paži - jedna dvě a je to. Jdu se uklidnit do Killing Flooru.
3jka je už plánována na letošek akorát neoznámena, či až 2013?
na jakém to jede enginu(1,2) UE? Ve trojce prý FrostBite 2.0, tak nevím, k téhle temné hře mi to moc nesedí, kor pokud se to má odehrávat na té zasněžené planetě....
Jó, taky jsem se zlákal víkendovou slevou. Teď jsem se to snažil downgradovat, tak jsem si to pokurvil a stahuju znova.
Ajéje, takže verze ze Steamu, co jsem si právě koupil, je taky takhle doje*aná?
To by mě zajímalo, který volodroid vymyslel takovouhle omluvu. Náboje naštěstí zadarmo nejsou, tak asi vyhodím zbraně co jsem "dostal" i oblekem a budu nakupovat normálně.
A to nejdou nejak ty DLC vypnout nebo vymazat treba urcitou slozku v adresari apod.?
Bože, ať žije EA. Ty zbraně atd... dokážu ignorovat, schémata pořád nacházím. Jsou tam ještě nějaký podobný DLC vyfikundace co mrví hru a nejdou ignorovat?
Ještě mám jeden dotaz. Z mě neznámých důvodů mám v obchodě odemčeny všechny možný zbraně a ještě různě vylepšený (např. to má přívlastek krvavý a má to třeba +5% poškození) navíc jsou ty zbraně zadarmo. Nevíte proč to tak je?
Jak je to tady s obtížností, první díl jsem dohrál na nejtěžší (ne na hard-core) a nebyl to zas takový problém. Nevím jestli tu není nejtěžší obtížnost už těžce frustrující, zas bych nerad měl procházku růžovou zahradou. Zkrátka, dá se to hrát na nejtěžší?
Díky.
Edit: Dobrý, už jsem si všiml, že jde měnit obtížnost během hry.
Je to tak, nasratý som bol, ale nie že po pol hodine. Bol som možno pri prvom hraní niekde v 7-8 chaptery, v každom prípade som urobil chybu predtým, že som nehral najprv jednotku.
Tak to koukam. No, dava mi to za pravdu, kdyz jsem si myslel, ze Ebbovo hodnoceni vyplyvalo predevsim z frustrace pri hrani. Snad kazdy mel nekdy to nutkani nektere hre udelit absurdne nizke hodnoceni jenom proto, ze zakoncil herni seanci nasranej jak bic.:-)