Zdarte, mám problém. Steam verze kdo ví proč blbne. Ještě předevčírem to jelo normálně, ale dnes jsem to chtěl zapnout a nedostane se to přes intro. Najede THQ a Vigil Games a dál už jen černá obrazovka. Má někdo stejný problém či řešení? Díky za každý tip.
Kdyby to náhodou někoho zajímalo tak do Steam verze byla před pár dny přidána čeština.
@marwel (30.03.2013 01:07): Jistě, to už je jedno kdo, někdo to platí. Já zprostředkovatelům dávám vždy, nebýt jejich snahy a tech. podpory, tak nic takové není a na charitu taky nemám problém poslat.
@KRoman47 (30.03.2013 01:03): Neposkytuje servery ke stazeni prave zprostredkovatel?

Ale ty posuvniky na rozdeleni castky tam nejsou jen tak. Ja napriklad na charitu a zprostredkovateli vetsinou nedavam skoro nic. Vetsinou jen nejakou symbolickou castku, vse ostatni jde vyvojarum.
@FildasCZ (29.03.2013 20:56): Řekl bych, že toto nelze srovnávat s DOTA, časem má být snad zdarma a co vím, lidi kolem mě mají pozvánek desítky, na Steam obchodě je toho hodnota snad 0,01€.
Prostě pokud si někdo bere balíky několika her s tím, že jim dá 1USD, který si rozdělí několik vývojářů, zprostředkovatel+charita. Tak to si to rovnou může někde jinde stáhnout pirátsky, v tom už rozdíl není. Jestli vývojář dostane 0,1USD a ještě poskytuje servery ke stažení...to už pro něj vyjde líp, že si to člověk někde upirátí na náklady jiných hostingů/P2P.

EDIT: Oprava, DOTA je 0,02USD.
@KRoman47 (29.03.2013 17:34): Proc urazku a zlodejnu ?
Bylo to spis vstricny krok, jak jeste neco udelat taky to mohli dat treba za 50 dollaru
A mam pocit,ze to zneuzivat tolik neslo protoze jeden klic snad obsahoval vsechny hry,ale kecal bych.(musle bych se podívat na email)
Napriklad mam od humble par klicu na hry,ktery uz mam(gog,steam) a rad bych je vymenil a nebo prodal
To mas., jako dota mam 14 klicu a muzu, je prodat na aukru ci podobne jeden kus za treba 150-200 videl jsem,jak jeden typek prodaval asi 30 kusu za 600 jeden,,
@marwel (29.03.2013 17:37): Já když bral minulý THQ balík u Humble, tak jsem měl stejný pocit. Už nevím, kolik jsem dával, ale taky ne moc nad průměr, když jsem měl vše až na Darksiders, který jsem chtěl a Saints Row, ze kterého mi je na zvracení od pohledu. Minimální částky jsou fakt hyenismus, zvlášť 1USD. Člověk dostaneš klíče, DRM free ke stažení rychle kdekoliv...pohodlíčko, ale vývojáři z toho nemají nic (X vývojářů+charita).

Red Faction Guerilla mi dělal s AMD X2 5600+ to stejné, bylo to nehratelné, kabát se natahoval přes celou obrazovku. S Core i3 jsem ještě nezkoušel a dlouho asi nezkusím. Střílečkám jsem momentálně dal absolutní stopku.
@KRoman47 (29.03.2013 17:34): Musim rict, ze normalne kdyz neco koupim treba na Steamu nebo GOGu ve sleve, mam radost, ze jsem takovou slevu chytil, ale abych rekl pravdu, tak po koupi tohoto baliku za 8 dolaru jsem vubec dobry pocit nemel. A nemam ho stale. Nelisi se to mnoho od hrani piratske verze.

Na druhou stranu se mi za to nechtelo davat vic kdyz oba dily Darksiders uz mam (prvni dokonce dvakrat) a Red Faction mi velmi pravdepodobne neda HW (u piratske verze prvniho dilu mi pri boreni okoli padaly FPS ze stabilnich 60ti na 5, takze mozna bug? nevim).
@marwel (29.03.2013 17:25): To minimum 1USD považuji za urážku a skoro zlodějinu, pokud člověk jen nezkouší, jestli ho něco zaujme a pak případně přihodí. Když vidím Steam Gifts plný klíčů ze všech možných balíků, tak je mi zle, jak toho lidi zneužívají. Že se jim to vůbec vyplatí, co se týká smluv, hostování serverů pro DRM free, bonusy apod.
Take mam jeden volny, tak kdyby nekdo nestihl Stradyho klic a prijde mu ten dolar za Humble Bundle prilis, staci poslat zpravu. Kdyby vas nahodou bylo vic, posilam tomu nejrychlejsimu. :-)
@kristmeister (05.02.2013 14:53): Nevšimla jsem si, že by bylo odhaleno, kdo za tím vším stojí už od začátku, pokud bylo řečeno, my bad, přehlédla jsem :)

Co se týče toho hlasu, tak mi prostě přijde, že to bylo až moc "forced", jinak teda namluvene slušně, akorát by bossové a Azrael nemuseli furt dokola kvákat tu jednu nebo dvě věty ("One final beam and I shall be free." mi zní v hlavě doteď a zabíjela bych za to :) ).
Úmorné hádanky a celkově zdlouhavá hratelnost. Komentář přesně vystihuje moje dojmy. Jen hlas Války je IMHO povedený.
Darují Steam kód na tuto hru. Prosím ať se ozvou jen zájemci, kteří Darksiders budou hrát.
Teda jako fajn rubačka, ale říkám si, jestli vůbec chápu ten příběh :-D
@kristmeister (30.07.2012 19:33): Cesta do Ashlands, jestli se nemýllím. Tam je to jednoduchý, označíš s Crossbladem v ruce postupně všechny tři zprava doleva přes Alt, hodíš a na provaze si potom pomůžeš Shiftem, abys to stihnul než se ten poslední zotaví. Pak prostě přeskočíš na creep.

Ještě malá rada, vpravo nahoře je taková rampa, na které je modrá truhla a když máš později Abyssal Chain, tak se dá ještě vytáhnout z té rampy nahoru, kde by měla být truhla s Wrath Shardem.
taky bych potreboval pomoci, jsem v nejakym tunelu, ktery protina provaz a ze stropu visi takovy slizy, co me sezerou kdyz se k nim priblizim....nevim jak je obejit
@MATADOR (30.07.2012 18:36): Podržíš tlačítko pro vystřelení portálu. To vytvoří portál, který tě zrychlí, když z něj vylítneš. Předpokládám, že to je to, co hledáš.

Mimochodem, přes "O" a 4. záložku by se mělo dát dostat ke všem nápovědám/tutorialům ze hry.
Jak zrychlím pohyb portály? Nějak jsem to přehlédl a po 1/2h zkoušení vážně nevím, jak na to :/
K jedne proplaves pod vodou na zacatku urovne, k dalsi skocis z te horni plosiny (nahoru se dostanes od zavrene brany doleva). Ostatni jsou dostupne normalne. Pokud si musis neco takoveho hledat na youtube, je to s tvou orientaci v prostoru skutecne hodne spatne.
hele já to hrál odznova a sem tam jak je všude voda a maj se hledat ty arény, ale k pár arenám se nemůžu dostat a nemůžu si vzpomenout jak jsem se k nim dostal a na youtube se mi to hledat nechce...
Jesper Kyd dela hudbu do Darksiders 2. Mohlo by se to povest vzhledem k tomu, ze jeho nejdynamictejsi nejagresivnejsi songy jsou ty nejlepsi. A Darksiders 2 rozhodne musi mit dynamicky soundtrack.
nic takovýho:( bohužel, ale sžil jsem se s tim docela dobře a hru si užil
Tak jsem to instnul a ne, ani s gamepadem se nizky framerate nevyresil. Ale na druhou stranu se to s gamepadem da hrat i s takto nizkym framerate vcelku bez problemu. Krom toho to vypada, ze ty prvni lokace byly nejake narocnejsi nez jsou ty dalsi. Tam uz mi lezou FPS v prumeru ke triceti a to je dokonce i v takto rychle hre s gamepadem velmi slusne hratelne.:-)

btw. To ta hra nema vazne zadne moznosti nastaveni? Uz prvne jsem se nad tim podivoval, tak se pro jistotu ptam, jestli nejsou ty pokrocile moznosti nekde lisacky schovane.
No ja se prave divil, ze ma hra v minimalnich pozadavcich P4 a v doporucenych C2D 2.13Ghz (jen o necelych 300Mhz rychlejsi procesor nez mam ja) a nejelo mi to ani zdaleka hratelne. Uzavrel jsem to s tim, ze to asi vyzaduje rychlejsi frakvenci procesoru bez ohledu na to, zda jde o singlecore nebo dualcore, ale nezdalo se mi to. Takze az uvolnim nejake to misto na disku znovu nainstaluji. (Pech no. Takovou dobu se vyhybam investovani do vetsiho HDD, a kdyz uz se konecne rozhodnu ze koupim, jdou ceny kvuli zaplavam o 100% nahoru.)
jo jo je to tak, pravě teď jsem to ještě zkusil. Proto jsem se nakonec přiklonil k gamepadu. Nemohl jsem se rozhodnout: klavesnice + myš nebo gamepad? Gamepad na tydle věci sedí lépe ne? I když mířit s ním je teda hrůza. Ale třeba Batmana Arkham Asylum jsem celkem příjemně oodehrál na klavesnici...
bartas: To jako fakt? ze bych to znovu zkusil nainstalovat? Posledne jsem to zkousel bez gamepadu a dosahnoval jsem podobnych vysledku jako ty. No uvidime.:-)