jen takovej postřeh - spustim - li Darksiders bez připojeného ovladače, mám fps 10 - 15.
Připojím ovladač: 35 - 60. zajímavé
Rozehráno, a zatím povedené, hlavně myšlenka příběhu je dosti originální ne samotným bojem pekla s nebem, ale zapojení jezdců apokalypsy, Válka je sympaťák s povedeným dabingem a vkusně zvolenými vylepšeními a bojovými pohyby, sic prostředí je vcelku chudé i tak to na mě působí zatím zábavně, příběh táhne dál, ozvučení též klad, graficky hlavně postavy komiksově stylové a hlavní, dost kritizovanou věcí u těchto typů her, kamera je bezproblémová a ovládání se rychle osvojí na xbox controlleru....
Jak nejedou? Me to na Vistach Chilstream vzdycky detekuje jako Xbox ovladac :)
no je to designove podobny tomu xboxackymu, ale neni to ten jejich standard, nektery veci s tim taky nejedou.
diky za odpověď.Ten tvůj vypadá jako v menu darksiders a je stavěnej jako ten xboxackej že?tak proto ti to asi šlapalo. Ten muj je "klasickej" jako PS3 zatim všude fungoval a tady jsem narazil:(. Asi mě čeká mlátička na klavsnici grr.
Logitech Chillstream, zadny problem. Aspon ne zadny zasadni, to bych si snad pamatoval.
odehráli jste to na klavesnici? mně ovladač (saitek P990) nějak nebere vertikální osu - podívat se nahoru a dolu :( , tydle hry by se myslím měli hrát spíš na gamepadu.
krist: No nevím, číslo se přiřazuje v inventáři. Myslím, že jde nastavit pouze od 1 do 3, protože 4 je rukavice a ta je neměnná.
hele když zmáčknu nějaký číslo třeba jedničku tak se mi tam ta kosa objeví ale nemá přiřazený číslo. Takže to nedam
Capslock je myslím na speciální schopnosti a já teď nevím, ale myslím, že se jedná asi o obyčejný předmět, jako je ta rukavice, řetěz, roh na troubení, otevířač portálů apod. To by mělo jít teoreticky na určitou klávesu, ale musí se to nastavit. Já ji nekupoval, takže přesně neporadím.
krist: No já ji nekoupil, ale pokud je to předmět jako ty ostatní (pistol, ozubené kolo), tak by to šlo v inventáři nastavit na jednu ze čtyř kláves. Stačí se na ni podívat a dát ji pod jedno číslo a měníš na těch číslech nahoře.
Zdarec. Hele teď jsem si u toho démona koipil kosu ale nevim jak si jí mám dát do ruky. Nevíte jak se to tam dává.
Na steamu za 7.5 eur - podle steam forum ohlasů je to prej hodně dobrý, tak jsem zvědav. Free trial na onlive se mi nelíbil, ale tam za to dost mohla hrozná grafika a lag v ovládání.
No zkusím to risknout, těch pár stovek mě nezabije a třeba mě to dobře pobaví :-)
Dívám se na videa, tak se mi to celkem líbí. A taky hlavní hrdina se mi nezdá jako nějaký klaďas, což je docela zpestření.

Jenom by mě zajímalo, jak je tam zastoupená akce v poměru k adventuření či řešení nějakých puzzlů? Jestli je tam více nějakých hádanek nebo je to zamřené více na akci? I když třeba v Prince of Persia mi puzzle moc nevadily, ale Devil May Cry už docela jo.
Doporučili byste to jako člověku, kterého bavil Assassins Creed, všichni Princové z Persie, byl nadšený z Batmana: AA a souboje v Devil May Cry ho celkem bavily, ale kde ho však extrémně nudilo otravné prostředí, hledání blbostí a bloudění po něm?
Vyrida: jako prvni 4 sekundy 2heho dilu CRG jsou proste nejvic legendarni! :D a hodne navikova znelka :)
Njn to jso uti co maj ze hry ještě nějaký ten zážitek navíc :) oproti jiným hracum kteri jen tupe klikaj vsude kolem...

Dead Space jsem hral asi 5-10 minut a nic moc me to nezaujalo... Nemusim totiz moc 3D third-person hry... Coz jsem napsal i konecne prvni post i k teto hre DARKSIDERS protoze to je taky hra z treti osoby :)) Jsem odkojeny na 2D mlatickach a na tenhle rozmer se mi zvyka horko tezko a je zbytecny TAK :P Jeste ze tu mam Scottyho Pilgrima na Ps3 :P Zase po delsi dobe poradna mlaticka... A ano ani GoW 3 me moc nebavil :))
CRG na to jakou jsem stím měl celkem práci tak to ma nizko usledovanost takže jsem s ena to zatím vyprdnul mno :/
Vyrida: hel co CRG? uz nebudou dalsi dily? sem se i tesil :(
Hehe :)) Tak tohle video je celkem starý :)) Tady je můj nejnovější scary moment ( Amnesia ), trochu ale spoilerujicí takže na vlastní zodpovědnost :))

Celý video a další pak na mým YT kanálu mno :) Tohle je jen takovy stříh pro Stream.cz
Vodny: no ja se na takove veci v krabici kouknu jednou, kdyz poprve otviram baleni, to si to opravdu nekdo bere do postele a prohlizi po vecerech, jak rikas? :)

Vyrida: dlouho si tu nebyl, asi sme predpokladali, ze to nikda nezahlednes....a ted mame s jc2b problem! aj :(
Všem se člověk nezavděčí. Dlouhé to podle mě není. Na YT jsou unboxing videa týhle hry klidně i 9 minut, což moc teda nechápu. Já právě nepředpokládám, že každý tuhle hru zná, takže k tomu rád něco řeknu. Navíc na video se dívá ten kdo to chce vidět lépe než jen z obrázků. Obrázky často dost klamou jak kvalitou materiálu tak velikostí těch předmětů.
jak rika jc2b, taky nechapu tydle videa, kdyz uz moc chci staci mi snad obrazek ne? lidi sou narocni.... :D

montana: este to roztomile vymysli za chodu,dovedu si predstavit todle video v 30ti vterinach, mohl by jit do politiky! :) a nebo vypravet pohadky :)) ikdyz to je podobne :D
Proboha vzdyt mluvi normalne.
Ale na muj vkus az moc plkani o nicem a tim padem zbytecne dlouhy. Unboxing ma byt ciste jen o tom baleni a ne jaky hodnoceni ta hra dostala a co to je a bla bla. To uz se jaksi pocita s tim, ze clovek vi o jakou hru jde, kdyz kouka na takovej druh videa.
Jak říká Fg, jenom mi to přišlo úsměvný. Málokdy takovou tu českou angličtinu slyším, to je vše. Co se zbytku videa týče, nějak nevím co k tomu říct. Smysl unboxing videí jsem ostatně nikdy moc osobně nechápal.
Jo, tak bych chtěl slyšet pánové vaši výslovnost v českých podmínkách. Pokud chcete, můžete mi ji nahrát a poslat na mail. Já nemám ve zvyku v těchto typech videí snažit se o americký či britský přízvuk, protože to nikdo neocení a naopak to působí velmi směšně. Jestli mám vyslovit third-person (pûrsn),(pɜːsən) nebo (pur-suhn) je úplně jedno, každý ví, o čem je řeč. Ale možná to vyslovujete jinak, pro české publikum lépe pochopitelné. Tyhle kecy mám nejradši. Člověk něco udělá a první čeho se dočká je cynická poznámka ohledně výslovnosti anglického spojení. Ta povaha česká...
Vodny: Nevím, jak FG, ale mě přišla tvá výslovnost těch několika anglických slovíček vcelku úsměvná. =)
Fg: To mi vysvětli. Jedna perla vedle druhé. Povídej, co máš na mysli, to jsem docela zvědav s čím přijdeš.
Fg: Já myslel, že poznáte svojí mateřštinu - češtinu. Po angličtině ani vidu ani slechu. ;-)
Je to parádní, nebýt toho že hlavní hrdina vypadá směšně jak Arthas z warcraftu hraný Jackem Blackem, ale zatím to baví, a to mám pořád jen tu jednu zbraň xD hraju pomalu no