Prosím Vás, dostal jsem edici "DARK SOULS™ III – Deluxe Edition + BONUS" a dnes jsem konečně zjistil, že ten bonus má být oficiální soundtrack. Je to digitální distribuce, nějak se to stáhlo, nainstalovalo, nějak to šlape..ale kde je ten soundtrack, víte to někdo? Já ho nemůžu najít... díky.
Ja hrám K+M, Lvl 112, dva bossovia do konca, takže čakám na DLC a vyzobávam. A so štítom to nie je až taká sranda ako v Dark Souls.
Tak hraju podruhe a tentokrat vse soluju. Docela me zamrzelo, ze jsem zabil tanecnici napoprve a asi do minuty. Oceiros padl taky skoro hned. Aldrich mi zabral asi 5 pokusu ale i tak- bylo to jen kvuli sipum...diky bohu za Gundyra, ktereho radim asi mezi nejlepsi bosse a zabral mi tak 15 pokusu. Ac docela jednoduchy (humanoid) tak ma zajimavy moveset, moc neodpousti a ma asi nejlepsi OST. Mozna bych ho zaradil i nad Artoriase. Uz se tesim na DLC a hlavns na to druhe. Plus asi menim nazor a nevadil by mi letos novy Soulsborne.
@7c (12.01.2017 21:36): Co si tak matně pamatuji, zhruba ten třicátý pokus u mě byl asi tak nějak konečně úspěšný. Ti ostřelovači byli moje noční můra, prostě to nešlo i kdybych se rozkrájel. :-)
@7c (12.01.2017 20:52): Také mi nepřišel DS zrovna ideálně stavěný na štít, to je spíš taková "srabárna" pro začátečníka, nechat do štítu praštit příšeru a až se mu odrazí ruka tak ho kuchnout :-) Hlavně u bossů je stejně štít spíš na obtíž. U těch dvou lučištníků zase záleželo na ryhlém běhu a nějakém tom parakotoulu a taky na štěstí.
@Bodkin (12.01.2017 19:51): No, já jsem hrál DS s lehkým brněním a prakticky 2H, štít jen pro regeneraci (na zádech). Nebo pro specifické sekce (Anor Londo a lučištníci, meh).
Bloodborne je hlavne perfektne uzavreny celek. Netreba nic dodavat. Chci vic ale..vlastne nechci.

Ale ok nejaky plnohodnotny old hunters titul by byl bozi.
@7c (12.01.2017 19:25): Pro nativně PC hráče v podstatě nutnost gamepadu (obdivuju lidi, co to dali na klávesnici), bez dsfix to nevypadá nijak zvlášť v porovnání s nároky, dříve GFWL. Celkově je jednička technicky nejhůře zvládnutý díl na PC, ale na druhou stranu jak píšeš, má to řešení v podobě neoficiálních patchů a vystoupení z ulity K+M (sám jsem toho zářným příkladem, gamepad jsem začal používat až kvůli emulaci konzolových FPS).
@Phoenix (12.01.2017 19:02): Je vcelku přímočařejší a hravější, žádné štíty a želvení, ale kotouly a parry (střelnou zbraní!), žádný omezený estus flask, ale doplňování životu prudkým protiútokem. Hezčejší leveldesign a hlavně zbraně, které jsou... jedinečné. Žádné tuny longswordů a twohanderů, kteří se liší jen minimálně, vpodstatě žádná zbraň v Bloodborne není stejná. Což je překvapivě super.

Mě taky DS1 přišlo, že je hodně dělaný na to mít štít, což mě vadí. Já hraju vždy s 'lehkým' brněním a bez štítu, takže to mi pak super nesedlo, když jsem to zkoušel znova po DS2/3. Takže jsem to už konečně vzdal a po osmé to zkoušet nebudu, je to zbytečný, když mě ty ostatní baví.
@Phoenix (12.01.2017 19:02): A co je na původní DS tak špatné? Po opravě rozlišení apod. (DSfix) jsem vcelku neměl žádné výhrady (až na fps propady v Abyss - kdy byly ty mraky duší). Hrál jsem s gamepadem.
@Bodkin (12.01.2017 17:41): Jaký je principielní rozdíl mezi DS a Bloodborne? Měl jsem za to, že Bloodborne skoro odboural brnění a je takový ... rychlejší (vliv toho byl ostatně vidět i na DS3), ale máš na mysli ještě něco dalšího?

Původní DS je těžce nebroušený diamant, osobně jsem mu odpustil hodně, protože je v něm spousta věcí geniálních (pro mě jedna z nej her za posledních pět let), ale chápu lidi, co to kvůli technické stránce zabalí.
@Phoenix (12.01.2017 17:32): Mě dvojka a trojka bavila hodně, ale Bloodborne byl... nu, dokud jsem se ho snažil hrát jako DS tak byl urpení, ale jak jsem prozřel, tak by z nich všech nejlepší.

DS 1 mám asi nějakou smůlu, ale vždycky mi jede strašlivě mizerně a fakt se mi blbě hraje a nepodařilo se mu mě natolik vtáhnout, abych to překousl.

A upřímně, po Bloodbornu a DS3 mi připadá tragicky odporná už dvojka, o jedničce škoda mluvit...
@SilentWolf (12.01.2017 15:53), @Bodkin (12.01.2017 16:15): Mě ještě nadšení neopustilo. Ke dvojce mám spoustu výhrad, ale stejně jsem se nakonec rozhodl ji dohrát se všemi achievementy (chybí mi ještě dva) stejně jako jedničku a stejně jako to mám v plánu u trojky.

Remake Demon Souls bych uvítal hodně, ale skoro to vypadá, že v dohledné době už snad půjde emulovat (RPCS3). A co máš stran hratelnosti proti nelepším Dark Souls :-))

Lost Izalith už trochu odfláknutý byl ale na druhou stranu je Bed of Chaos zajímavý boss (u kterého navíc designéři přemýšleli a tak si hra pamatuje, co u něj člověk už stihl udělat). U trojky mi nepřišla odfláknutá snad žádná lokace.
Skoda, ze vsechny hry trpi tim, ze jsou pozdejsi lokace odflaknute a uspechane. Chtel bych o nich hru a idealne ten bloodborne 2, kde nic neosekaji.

To mame v DS 1 - Lost Izalith
V DS3 - irithyl dungeon a capital uzjsemsakrazapomnelnazev
V Bloodborne Byrgenweth a ta univerzita snová.
@sxg (12.01.2017 11:48): jj, zaznamenal jsem. Pořád přemýšlím, jestli mám dát cca 500 za Season Pass.

1) První DLC má herní dobu cca 3 hodiny, takže jen kvůli němu je to dost drahé
2) Ale zase bez něj nebudu mít 100 % Achievements
3) Druhé DLC nemá ještě potvrzený ani název, o zaměření (SP/MP) a délce nemluvě
Mohl by mi někdo pomoci? Při spuštění hry mě to okamžitě vykopne z online hry s tím, že mám špatný frame rate - co s tím???? Potom v single hře dojdu do Firelink Shrine, cestou jsem zabil nějakého asi cvičného bosse. Po zapálení ohně mi už ale hra 3x spadla s tím, že program přestal pracovat a windows hledá potíže nebo tak nějak. Od ohně chci jít jakoby dovnitř, je tam nějaký kovář nebo obchodník, tam už ale nedojdu. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji moc.
@sxg (31.10.2016 00:21): Tanečnice je asi jediný boss, u kterého jsem se totálně zasekl. Nenáviděl jsem ji z hloubi duše a teď když to hraju znova, tak je to fakt bod hry, ke kterému se netěším, už jsem její movesety zapomněl.
Mne ta tanečnica fkt vadí, koho vyvolám neprejde za hmlu, skúsil som to s pomáhaním a to bolo v pohodke, ale ja tam akoby musím chodiť sám, už mám na to proste nervy, najlepšie bolo video, že easy kill, kokos ... páni potrebujem tam pomoc, sulivan ma stál menej nervov ...
PS: Teraz som bol za jej chrbtom, a už ma mala v zuboch .. animačka jej chmatu vôbec neprebieha, ja sa vz´dalujem, a ona ma odchití otočená chrbtom s poza stĺpa ...
@sxg (26.10.2016 08:26): Hej, tanečnice v druhé podobě na mě byla až příliš a dal jsem ji jen díky dobrému spoluhráči. Byť za to může taky to, že jsem si před ní dal asi půl roku pauzu a flákání se na mých reflexech projevilo :/
Som pri Tanečnici, sám ju dostanem tak na 1/4, už som tam preje*al všetky "humanity" pri vyvolávaní spoločníka, pretože aj keď ho vyvolám, tak sa nedostane za hmlu a ona už má zvýšené HP. Som lvl cca 80 a hrám K+M. Môže to byť tým, že spoluhráča hra blokne a páčkovači cez hmlu neprejdú, pretože majú nižší lvl?
@Vodouch (13.09.2016 21:09): Nebude problém v "humanite" toho času tzv ember?
Dobrý večer, mám malý problém chtěl bych se jen zeptat, Bloodborne jsem dohrál, vše hraji na PS 4, teď mám DS 3, ale nějak nevím, kde je chyba, ačkoliv hraji offline, proč se mi nezobrazují "sumoni", kteří jsou hrou naprogramovaní...nevím zda jsem neudělal chybu, jelikož jsem se bavil s přáteli, kteří mi sdělili, že sumona měly na zemi, hned u prvního bosse, ten "ledovej pes", u druhého toho jebákovitého stromu by mi možná bodl, ale nemohl jsem ho nelézt, tak jsem strom na po šesté udělal, hajzl jeden šel, ale dalo mi to zabrat pak jsem se podíval na gameplay, a ejhle šel jsem správnou cestou. V bloodborne jsem musel přečíst první instrukce a pak se zjevil sumon, udělal jsem i stejnou chybu zde, v DS 3, že jsem snad ze začátku nepřečetl vše?... u PS 3 to bylo jinak, takže prosím o radu, kde jsem udělal v Offline chybu, že se hrou daní samoni nezjevují......dddděěěěěěkuji
@sxg (07.08.2016 18:54): Tak ja osobne som Spoiler-resitant, ale na DH je nemalo "Spoiler-NAZI" tak preventivne sa snazim nespoilerovat.

A preco si nemozes zobrat spolocnikov?
Pouzil si vsetok Amber?
Iny dovod nevidim, takze ak sa s tym nechces srat tak si nagrinduj par Amberov, ja som to dal s pomocou myslim na prvy pokus (pred tym solo faily jeden za druhym, ale ja som DS lamka).
"Tvoje máma kouří ču*áky v pekle, zm*de!"
Na devátý pokus jsem zabil Iudex Gundyra a pak se přítelkyně přišla zeptat, jestli třeba nejsem úplně pošahanej :D Dark Souls <3
@Barbar Conan (28.05.2016 17:16): Tiez som presiel DS1 prakticky celu na stitoch, ale v trojke vobec, len na niektorych par bossov som isiel so stitom, pac tak bolo jednoduchsie ich zabit.
Ale prevyknes si na uskakovanie, je to len otazka par hodin drtenia.