Vampire Masquerade: Bloodlines. Jsou hry co by si to třeba zasloužili víc, ale prostě TOPka je vždycky dost o pocitech hráče.. :D žádnou hru jsem neinstaloval tolikrát.

A mě ta souvislost s Lovecraftem došla fakt nějak pozdě. :D o to je to větší překvapení.
Rád bych upozornil fanoušky Lovecrafta že i přes hltání jednoho videa z Bloodborne za druhým mi naprosto ušel fakt, že je Bloodborne extrémně inspirován H.P.L. Pro někoho kdo váhá, jestli pořídit konzoli, bych řekl, že tohle je informace hodna zamyšlení. Mnoho let jsem hledal něco, co by se inspiroval těmi jeho "mythos". A donutilo mě to po 11 letech změnit svou TOP 1 hru. Je to snad víc Lovecraftovské, než jak bych si dokázal sám poručit ideální Lovecraftovskou hru.
How much will Dark Souls II: Scholar of the First Sin cost?

Please note - These details are for North and South American territories.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin will be $59.99 on Xbox One and PS4. If you are purchasing on Steam, you can check the details below:
Dark Souls II: Scholar of the First Sin (DirectX9): $39.99
Dark Souls II: Scholar of the First Sin (DirectX11): $49.99
DirectX11 Upgrade price for existing owners of Dark Souls II on Steam: $29.99
DirectX11 Upgrade price for existing owners of Dark Souls II and all DLC on Steam: $19.99

http://bandainamcous.tumblr.com/post/114 ... whole-new-dark-souls
@Le0nidas (26.03.2015 21:43): Nejspíš objeví. Demons Souls se pravděpodobně nechtělo nikomu portovat - tedy (IMO) spíš technická záležitost. U současných de-facto multi-platformních her vývojáři zpravidla neřeknou ne dalším penězům od PC hráčů.
Škoda, že tento nasledovník Souls série nebude aj na pc, ach jo. Nadšené verdikty z českých recenzií.

Co říci závěrem? Věřte, že Bloodborne je hra, o které bychom mohli napsat mnohem více než jen recenzi. Vsaďte se, že na internetu vznikne extrémní množství rozborů, rekordních průchodů, parodických smrtí a dalších nezbytných článků a videí, které – a to říkám zcela upřímně – dokážou, že PS4 má pravděpodobně první velkou kultovku. Sice možná stojí ve stínu předchozích her od stejných tvůrců, ale pyšní se srovnatelnou kvalitou, mnohem hezčím technickým zpracováním a především prvotřídně návykovou hratelností. - hrej.cz 5/5

Pamatuji si na své rané herní zážitky, kdy jsem jako ortodoxní PCčkář programově odmítal konzole a do úst jsem si bral takové argumenty, které jsem tehdy jako dítě považoval za pádné. Tvrdil jsem tehdy, že na konzole nikdy nemůže vzniknout hardcore RPG. S postupem času jsem sice takovou možnost připustil, ale nevěřil jsem v její komerční úspěch. Je to už dlouhých osm let od vydání Demon´s Souls, tehdy jsem uvěřil. Přišlo Dark Souls... Přišlo Dark Souls 2 a teď už konečně víme, k čemu to celé spělo. Jestliže pokračování Dark Souls bylo pro mě vybroušeným diamantem, pak mistr Hidetaka Miyazaki vsadil tento diamant po letech důkladného broušení konečně do prstenu. Bloodborne je povinnost, bez ohledu na Vaše hráčské preference. Teď je ta vhodná chvíle propadnout RPG. - zing.cz 10/10

@pipboy (24.03.2015 13:00): Veľa žltých ani červených reakcií to teda od userov nemá :) priemer momentálne 89% z 435 užívateľských hodnotení
no ja nevim kdyz takhle vyjde neco o cem vim ze bude hypovane do nebes tak jdu na metacriticu po zlutych user reviews a delam si radsi obrazek z nich. a jak ve me vcera hlodalo nutkani koupit konecne PS4, tak uz me to zase preslo :D
Aj tak ma na Dark Souls 2 najviac vytáča, že s bastardom sa nedáju vystrájať kúsky ako v Dark Souls. Som striedavo púšťtal jednu a druhú a náväznosť útokov je v DSII úplne došahaná, pritom DSI som z bastardom prešiel ...
Mne sa to tiež stiahlo predvčerom, žiadny Season pass nemám, a aj to prvé sa mi stiahlo, predtým ako som ho kúpil. Zaplatenie funguje iba ako odomknutie.
Tak dnes vyslo druhe DLC Crown of the Old Iron King.
Az ma to zaskocilo, nepocital som momentalne s tym ze musim hrat Dark Souls sakra, este ze ide ten predlzeny vikend.

LOl ja ze si to idem kupit a ono "You already own DARK SOULS™ II Crown of the Old Iron King", AHA ja som minule kupil Season pass evidentne. :-)
Co se s tím FROMem děje ? Základní hra na poměry souls her docela obyč, 1. DLC mile překvapilo a teď tohle ? Crown of the old Iron King je totální bomba. Parádní lokace, parádní zbraně (jedno velmi nečekané překvapení), parádní lore a nečekal jsem, že se to stane, ale konečně parádní bossové (nebyl by to B tým od FROMu, kdyby opět jednoho totálně neposrali, resp.totálně nezrecyklovali). Nemůžu se dočkat na finální DLCčko, doufám, že si ten "Quality streak" neposerou.
@InfidelBro (11.08.2014 22:51): Tak som to dal so stastim ze som narazil na hraca fantoma, ktory mal nejaku podivnu zbran/level ze daval tym debilom jednou ranou cca. 20% healthu.
Na rozdiel od pidi zasahov s mojim mega-upgradnutym mace ci great lightning spear kuzlom.

Takze ich par zasahmi rozdrbal a ja som len robil navnadu so stitom :-).

Sklamanie bolo ze zaverecny suboj s drakom som dal na prvy pokus na rozdiel od "dementnej trojky" ktoru som dal asi na minimalne 15. pokus.
@InfidelBro (10.08.2014 21:14): Ja som sa zasekol na tej trojici fantomov (akoze Bossfight) v tej optional jaskyni.
Nejako nemam na to trpezlivost a vzdy po case zacnem rushovat a poseriem to, nechce sa mi s tym pol hodinu pizlat ale si tadial ina uspesna cesta nevedie. Zasrane endurance fighty zdlhave.
From Soft by měl spíš udělat pokračování The Adventures of Cookie and Cream ...

btw. pokud jste ještě někdo náhodou nehráli DLC, tak vřele doporučuju. Nejlepší lokace z dvojky (imho lepší než většina lokací z jedničky) ... ale bossové jsou furt nahovno.
Dohráno...konečně :))...Bože to byla jízda! Hned jak dojedu Dead Island vrhnu se do toho znova! Hele lidi, ona je oznámená nějaká hra na podobu DS?
@sxg (26.07.2014 21:39): "pretože sa ďalej nemôžem dostať" - to bude ten problem, pretoze podla mapy vidis kde si vsade uz bol (nazvy bonfire).

Takze problem je ze nejako nevies najst cestu cez ten "Drangleic Castle" dalej. Popis konkretne kde si vytuhol, popis co tam je a co nevies urobit, lebo cez ten "Drangleic Castle" skratka vies prejst dalej bez ohladu na nejake dalsie nelinearne prejdene lokacie, s vynimkou tych dveri ciernych, ktore sa otvaraju po ziskani kralovho prstena.

Neviem sice co ti to pomoze ale tu je screenshot bonfires
Ako bude vyzerať ďalšia lokácia, koľko ich je do konca, a to že viem kde som nič neznamená, pretože sa ďalej nemôžem dostať a podľa obrázka zistím, kde som nebol, v nizšie lvl príšeriek, predsa, za to čo tu vypisuješ, už si to mohol mať odfotené.
Mohol by mi niekto, kto to prešiel postnúť foto teleportov, myslím tú obrazovku zo všetkými, som sa stratil a nemám ani tucha kde som. Ďík.
PS: To je tá nevýhoda DS II a teleportov, jednotku poznám komplet ...
@mazar1234 (22.07.2014 22:47): Nejde jenom o zbraně. Všechny úkony jako parry, guard break a podobně je těžší udělat, protože máš jenom poloviční čas na stisknutí patřičné kombinace. Tvoje postava při uskakování má jenom polovinu nesmrtelnosti a někteří nepřátelé mají dvakrát rychlejší útoky a jejich animace není správně synchronizovaná.
Člověk to opravdu pozná až když nějakou dobu hraje na 30FPS a sám cítí ty rozdíly.
@LIUWIL (22.07.2014 21:54): Myslis to opotrebovanie zbrani?

No to su dementi, ved to vedia uz pomaly rok...... ach jo.

Ja hram za Clerica takze 90% veci zabijem Lightning Spearmi a tych zostavajucich 10% ubijem Palcatom bez toho aby sa mi rozbil takze tento bug som pocas celej hry absolutne vobec nepocitil.

Vlastne o nom viem len preto ze citam, inac by som netusil ze to tam je, ale to neznamena ze to nie je debilna chyba a hlupy bug to teda zasnem ze to dodnes neopravili. Fakt FAIL.