Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Command & Conquer


Komentáře

« Předchozí Následující »
  • PC 80
Před vydáním této hry, jsem nikdy moc RTS nehrál, protože byli většinou sci-fi nebo fantasy a chyběly mě v nich tanky, děla, zbraně dnešní doby. Ale po zahrání této výborné RTS, kde jsou dobří GDI a zlí a chtivý o ovladnutí světa a hlavně tiberia NOD. Vynikající na tu dobu grafika, hudba a hratelnost, hrané i rendrované filmečky a v neposlední řadě, a to mě u RTS bere nejvíc, strom vývoje a chtíč mít to nejlepší co nejdříve. Tak trochu, a né že by to bylo na škodu, mě vadilo neobjektivní obtížnost proti AI(staví kde je mu libo, ale vy jste limitovaní základnou) a nevyvážeností zbraní GDI a NOD. Alespoň to je větší výzva. A díky této hře jsem se opravdu začal zajímat o RTS a také to mohu vřele doporučit jiným , teda pokud budete mít to štěstí, spustit to na dnešních OS.

Pro: Hratelnost, zábava, strom vývoje

Proti: nevyváženost

+20
  • PC 90
Jedna z tých najlepších skorých real-time stretégií. Atribútom je aj ovládanie a tým pádom celkovo vyhovujúca hrateľnosť, ktorá bola neskôr použitá aj v ďalších úspešných stratégiách.

Navyše RTSky z tohto obdobia dominovali, respektíve stále dominujú v jednom apekte. A to v až prílišnej náročnosti protivníka. Niektoré levely sú doslova výzvou. Tak či tak desiatky, možno stovky hodín strávených pri C&C v žiadnom prípade neľutujem...

Pro: Hrateľnosť, kampaň za GDI, hudba, ovládanie...

Proti: Náročná kampaň za NOD :)

+8
  • PC 95
Absolutní paráda, která posunula žánr real-time strategií o stupeň výše. Filmové sekvence mezi misemi, parádní soundtrack, co se dá poslouchat i teď, a hlavně, parádní multiplayer, masívní bitky o pole s Tibériem, to všechno dává dohromady pařbu, u který musel sedět každej. A to nepočítám parádního záporáka Kanea !!
+6(7-1)
  • PC 95
Velmi zábavná a chytlavá hra.Dobrá grafika.solidní hudební doprovod.A velmi kvalitní rederované sekvence.Samozřejme na tehtejší dobu. :)Nebyl problém hrát do 4hodin do rána.
+5(5-1)