Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Clicker Heroes

54
17 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
akce > arkáda
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.08.2014 Browser
13.05.2015 PC
19.08.2015 iOS
29.08.2015 Android
07.03.2017 PS4
10.03.2017 XOne
Vývojáři:
Playsaurus, BlitWorks (PS4 verze, XOne verze)
Oficiální stránky:
https://www.clickerheroes.com/
Hra, ktorá naplno využije potenciál vášho ukazováka a overí výdrž vašej hernej myši. Herný systém je veľmi jednoduchý, klikaním zabíjate nepriateľské potvorky, z ktorých následne vypadnú zlaté mince. Za tie si kupujete a vylepšujete pomocníkov, ktorí sa delia na dva druhy. Úplne prvý určuje poškodenie, ktoré spôsobíte kliknutím a ďalší hrdinovia spôsobujú permanentné poškodenie počas celého boja. V praxi to znamená, že aj keď hru prakticky nehráte, čiže neklikáte, aj tak postupne porážate nepriateľov, ktorí sa vlastne vôbec nebránia. Každých 5 levelov vás čaká súboj s bossom, ktorého treba poraziť v časovom limite.


Poslední diskuzní příspěvek

V porovnání s Time Clickers mě Clicker Heroes zaujali o něco méně. Ale mají to pěkně vymyšlené (grafiku, nevtíravé nakupování diamantů).…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 10
Jedná se o klasickou klikačku. Označil bych ho za nástupce her jako je The Games: Summer Challenge aneb rozbij si svou herní periferii.

Na začátku hry musíte klikat a klikat. Občas si upgradovat nějakého hrdinu (z toho název hry "Clicker Heroes"). Občas aktivovat nějaký powerup. A pak zase klikat a klikat. Zadávat úkoly, při kterých musíte jenom čekat. Ale mezitím můžete zase klikat a klikat. Pak přijde fáze, kdy se dostanete do slepého bodu. Nemůžete se už pohnout z místa. Tak hru resetujete. Získáte tím pár OP bodíků zdarma, kterými si můžete něco vylepšit a pak začínáte od znova. Na začátku hry musíte klikat a klikat. Občas si upgradovat nějakého hrdinu ...

Po 80. hodinách hraní jsem si uvědomil, že mi tahle hra nic nedává... Hodí se sem akorát jedna moudrá otázka, kterou by si měl položit každý, kdo něco takového hraje: "Co to dop*dele dělám se svým zas*anym životem?" Řešení je jen jedno -> Uninstall Fakt nechápu, jak jsem to takovou dobu dokázal vydržet a neuvědomit si to.
Sledujte, co dělají na počítači vaše děti, jinak dopadnou jako já.

A to hodnocení...jsem na sebe spíš sám nas*anej, ale sami zhodnoťte, jestli tyhle hry stojí za to.

Pro: roztomilá grafika

Proti: otravná hudba a zvuky; žrout času; hra bez cíle

+7 +8 −1