Cities: Skylines - Sunset Harbor

26.03.2020

Sunset Harbor je již deváté velké DLC pro hru Cities: Skylines

Toto nové DLC přináší řadu věcí, například trolejbusy, lepší metro nebo helikoptéry. Trolejbusová infrastruktura přináší novou vozovnu a nové silnice s trolejovým vedením pro trolejbusy. Jedná se o rychlou a ekologickou dopravu pro vaše město. Metro nově může jezdit i nad zemí. Dráhy lze elegantně spojit i s podzemní částí a celé metro funguje komplexněji. Pro obyvatelé města jsou připraveny také helikoptéry jako alternativa ke vzducholodím. Helikoptéry fungují také jako MHD a mají za úkol snížit zácpy ve městě.

Dále je zde nový typ průmyslu, a to rybolov. Ve hře je více druhů ryb v závislosti na vodě a ryby lze lovit a následně je prodávat nebo zpracovávat. Celý systém funguje stejně jako v DLC Cities: Skylines - Industries.

Další novinkou jsou nové přestupní terminály, které jsou většinou zaměřené na nové dálkové autobusy. Tyto autobusy jezdí za hranice města (podobně jako vlaky) a vozí zejména turisty do měst. Nové přestupní terminály kombinují dva a více typů dopravy. Vlaky - metro - dálkové autobusy nebo dvě stanice metra - autobusový terminál. Nechybí ani nové městské vyhlášky a mapy.

@Walome (01.07.2020 11:00): Jj, já ty DLC sledoval jen tak poočku, ale ty ceny mě od nich hrozně odrazovaly ... naštěstí přišel ten bundelel, kde byly Concerts, Snowfall, Natural Disasters, Mass Transit, Green Cities, Industries, Campus, After Dark a pár těch dalších Content Creator Packů ... a to vše za 16,5€, tzn. za cenu jednoho DLC jich bylo 8+ ... popravdě jsem nejprve tomu bundulu vůbec nemohl uvěřit ...