Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cities: Skylines - Mass Transit

18.05.2017
09.08.2018
kompatibilní
78
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Čtvrté rozšíření pro hru Cities: Skylines se zaměřuje zejména na dopravu, a to hlavně na veřejnou. Nově lze stavět lanovky, provozovat vzducholodě a nebo monorail vlaky. Ve hře je nový rozpočet na veřejnou dopravu, který se postará o to, aby lidé nechali auta doma a cestovali MHD.

DLC do hry přidává i nové dopravní terminály v jedné budově, čili vlakové nádraží i s autobusovou zastávkou. Lidé mohou přestupovat mezi různými druhy dopravy pod jednou střechou. Objeví se i nové scénáře, které se zaměří na dopravní problémy a jejich řešení.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Lanovky, vzducholodě a monorail! Cože? To je další zajímavé DLC pro Cities. A nejen to. Dokonce jsou ve hře nově i trajekty a kompletní rozšíření správy MHD, které vyšlo i v normální hře. Čili bez potřeby tohoto DLC.

Tohle DLC je přesně pro ty, kteří mají rádi dopravu. Nové prvky dopravy město hodně oživí. Nejvíce se povedl monorail. Vyhne se zácpám, může jezdit kamkoliv po mapě. Ve hře jsou i nové přestupní terminály, například vlak - monorail - metro. Což je hodně dobré pro turistiku.

Další fajn věc je několik nových unikátních budov s dopravní tématikou. A také nové scénáře. Další skvělá věc je, že vaše vzducholodě mohou vzdělávat občany. Na jejich boku lze přehrávat vzdělávací prezentace místo reklam. A je to zadarmo a lidé to ještě chválí a vzdělává.

Tohle DLC opravdu doporučuji. Rozšíří to možnosti města a kdo si rád hraje s celkovým městem, rozhodně tohle pomůže. Do každé části města lze zavést jinou dopravu. Lidem přestupy nevadí.

A co by se dalo vytknout? Ze začátku mě trošku mrzelo, že tam nejsou trolejbusy a nějaké vylepšení tramvají. Ale jak je známo u této hry - na vylepšení tramvají jsou luxusní módy a trolejbusy holt přišly později. Ale k tomu se dostaneme v pištím komentáři u správného datadisku.

Pro: Nové možnosti dopravy, rozšíření správy dopravy, unikátní budovy s dopravní tématikou

Proti: Mohlo být více druhů dopravy

+13