Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cities: Skylines - Industries

23.10.2018
18.06.2019
kompatibilní
84
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Industries je již sedmé velké rozšíření úspěšné budovatelské strategie Cities: Skylines. Jak název napovídá, hráči se otevřou možnosti pro budování vlastních industriálních zón.

Rozšíření jde po vzoru Parklife a oproti základní hře prohlubuje možnosti specializace industriálních zón, které se nově dělí na zemědělské, ropné, těžařské a klasické zpracovatelské zóny, jenž jsou dále rozděleny na úrovně dle technologické vyspělosti. Hráči tak dostanou nové specializované budovy na export/import, skladiště na své produkty, možnost více specializovat specializovaný průmysl a lépe ho usměrnit/zkvalitnit pomocí nových budov, pět nových map, nové městské vyhlášky a politické směry nebo novou městkou službu, která se stará o poštu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
Další ze super DLC pro tuto hru, které se rozhodně vyplatí.
Rozšíření průmyslu na jednotlivé druhy, suroviny a výchozí produkty je úžasné. Export výrobků vydělává velké finance a opravdu se hodí se na průmysl zaměřit. Také lze výrobky prodávat v komerčních zónách.

Součástí hry je několik unikátních továren, kde se vyrábí unikátní zboží, které je vysoce ceněno. Například elektronika, auta, nábytek, ale i třeba pečivo nebo džusy. Nevýhodou takových průmyslových staveb je doprava. Ta v rámci zásobování jednotlivých provozů je opravdu silná. Doprava vám dokáže ucpat celé město a vyplatí se na to myslet. Nejlépe stavět průmysl někde u dálnic nebo periferii a spojit to vlaky. Novinkou jsou i nákladní letadla pro ještě lepší import a export.

Na podobném principu funguje i pošta. Také vydělává dost peněz a také zaseká dopravu až to není hezké. Každopádně se vyplatí do toho investovat.

Co se týče samotného DLC, nejsem si jist, jestli stavby továren mají vliv na poptávku po průmyslu.

Pro: Skvělé DLC, které přinese spoustu hodin navíc, nákladní letadla, vzhled továren a jejich funkce. Krásné výdělky a celkový systém výroby. Skoro takový Tycoon :)

Proti: Neúnosná dopravní situace, základní suroviny se bohužel rychle vyčerpají.

+10