Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

ChromaGun

13.07.2015
16.02.2016
22.08.2017
22.01.2018
kompatibilní
57
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Logická hra ChromaGun se odehrává v testovací laboratoři ChromaTec, v níž jste jako testovací subjekt a vaším úkolem je otestovat jednotlivé zkušební komory. K dispozici máte speciální pistoli - GumaGun, kterou můžete obarvit stěny a poletující koule. V pistoli jsou však jen 3 barvy (žlutá, červená a modrá) a vy budete potřebovat větší škálu barev (fialovou, oranžová a zelenou). Proto budete muset barvy různě míchat, abyste dosáhli požadovaného odstínu.

Ve zkušebních komorách máte na zemi naznačenou příslušnou barvou cestu, kam musíte pomocí obarvení částí zdí dostat poletující kulaté roboty a jakou barvu k tomu musíte použít. Funguje to tak, že pokud potřebujeme zelenou barvu, stříkneme na příslušnou část zdi žlutou barvu a na protilehlou stěnu barvu modrou. Pokud je robot mezi těmito stěnami, budeme mít zelenou barvu. Robot také automaticky letí ke stěně, která má stejnou barvu jako on, takže tím ho můžete přemisťovat kamkoli v místnosti. Pokud bude robot umístěn tam, kde má být a bude mít příslušnou barvu, otevřou se nám dveře do další testovací komory.

Hra má celkem 26 úrovní a po projití každé z nich se zvyšuje obtížnost. Roboti budou umět střílet a zdi už nebudou čistě bílé, ale různě barevné a pro hráče už nebude tak jednoduché namíchat ten správný odstín.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.