podarilo se nekomu odebrat zamerovac? Me se povedlo jen odstranit cely HUD ale vzhledem k tomu ze me ukazuje zasadni prvky v pokracovani v pribehu sem nucen to porad dokala zapinat a vypinat. Jde mi ciste jen o odebrani zamerovace, dival sem se na zahranicni weby, ale nikomu se to nepovedlo :(
@Releon (komentář): Díky tobě jsem si dneska pěkně početl. Sedl mě styl jakým píšeš komentáře. Ale jestli ti můžu dát radu, Black Ops 3 kampaň raději nehraj. Ale hlavně jestli nemáš koupeno tak kvůli kampani ani nekupuj. Já osobně má CoD sérii rád, každý rok si ji koupím hlavně kvůli kampani a zahraju. A když nebudu počítat BO 4, které nemnělo pro jistotu kampaň vůbec, tak horší než Ghosts jsou už jen BO3.
@Paul (25.04.2020 20:49): Mám koupené ve slevě všechny CoD, co vyšly od Black Ops 2 až po WWII, takže se k němu určitě postupem času prokoušu. Teď jsem rozjel Ghosts a zatím je to teda výrazně hratelnější jak BO2.
Durhý díl je strašně slabý :). Nebyl tak zábavný, jako první a třeba, i když jsem to dohrál. Neodemkly se všechny zbraně :)
@bukrrCZ (02.09.2018 16:06): Modern Wafrare 2 a 3 teraz zhovadili poslednými patchmi, netuším z akého dôvodu. Ale prvý Black Ops hrávam dodnes. Mám tam 2 servery a tie sú stále plné. Síce len TDM, ale bohate mi to stačí.

Black Ops 3 som si kúpil v zľave a z hľadiska kampane som čakal úplnú katastrofu, no nakoniec som bol príjemne prekvapený. Na pomery série celkom "otvorené" prostredie a možnosť experimentovať s loadoutami mi na rozdiel od ostatných sadli.
Ale ten mulťák som už nedal. V bete sa mi to ešte celkom páčilo, ale keď som už hral plnú, vôbec som sa nechytal. Movement z Titanfallu mi do CoD absolútne nesedí.
@PRIVATE MARTIN (01.09.2018 22:59): Souhlas. Rád bych si dal starší díly jako první BO nebo Modern Warfare 2, ale na PC jsou kvůli serverům v podstatě nehratelné. Hodně věřím Black Ops 4. Zkoušel jsem betu a hodně mě to potěšilo. Dokonce přemýšlím nad koupí za plnou cenu, což jsem naposledy udělal u BO 3 a byl jsem velmi zklamán... :D
@Shoggot (15.12.2016 19:21): To přece končí twistem s předáním Noriegy za headshot přes celé letiště, nebo co to bylo.

I když ta továrna mohla být někde na začátku, který si už nepamatuju. Dal jsem si od BLOPS 2 docela dlouhou pauzu.
Ok, rád bych poděkoval Black Ops 2 za prozření, že si battlefield 1 tu nulu odemne vůbec nezaslouží a ve skutečnosti to byla dobrá SP kampaň.

Díky.
@Wolverine (10.04.2015 10:01): Pro mě taky šílený zklamání. Doufal jsem ve World at War II. Ale beru to tak, že v serii už byla minulost (druha světova valka ci valka ve vietnamu), současnost i budoucnost, takže se stejně driv nebo později budou muset vratit v case zpet a tolik možností kam se vrátit zase není. Takze to snad ta druha světova bude nebo klidne Vietnam.
@ViRus (14.07.2014 23:45): Jak sem to já pochopil, tak je lepší ho nezabíjet, neboť se s něho stane po smrti legenda pro určité lidi a vznikne tak velké množství nepokojů. Když zůstane ve vězení, všechno se zlepší, nastane mír a Menendez s tím ze své cely nemůže nic udělat.
Povedený to díl, pomalý až nudou ubíjející rozjezd, ale pak jsem se vrchovatě, i co do příběhu, královsky bavil. Jsem si ze začátku myslel, že to nebude lepší než BO, ale mýlil jsem se a od cca 3 mise zvědavost táhla. Chvílemi jsem myslel, že už to mám a pak docela zvrat, nějaké wow momenty se daly čekat, ale jiné příjemně překvapily. Výběr zbraní a výbavy jsem několik misí volil, ale pak jsem se na to vyprd a rozhodně závěr patří ke kladům, ten po titulcích :-)

A propo: Má nějaký zásadní vliv na příběh možnost výběru mísí a ti co využily druhou možnost v závěru já zabil Mendeze, zda se něco mění?
Potřeboval bych vysvětlit takovou jednu menší nejasnost v příběhu - kdo teda Masona, Woodse a Zhaa zachránil v té poušti, když to logicky Reznov nemohl být?
"Zatímco první se odehrává v letech 1970-1980" zajímavé, když hned první mise je z roku 1986 :D

@kristmeister (04.03.2014 05:24): Ani vystřelení mozku z hlavy u mě bohužel BO2 nezachraňuje. Přes hratelnostní vyprázdněnost, nudu a celkovou hloupost obsahu i prezentace se bohužel nedovedu přenést.
Je to škoda, protože bych rád napálil 100-95% i takové činnosti, jako je zírání do zdi s tím, že když nad tím nikdo nepřemýšlí, tak je to strašně čupr.
No jo, Treyarch - vypadá to hnusně, ale snad to bude mít nějaký smysluplný příběh. Zatím jsem v Afghánistánu, kde se mi krom ježdění na koních (?) a kreténské chování postavy při jízdě koňmo na tank (!) podařilo objevit zajímavý bug, kterého se ale nemohu zbavit - spadnul přede mě granát, málem mě zabil, ale přežil jsem, bohužel od té doby mám uprostřed monitoru při hře stále ten indikátor granátu, ať dělám cokoliv, uprostřed mi svítí nebezpečí granátu. Díky tomu se mi občas ani nezobrazuje indikátor cíle, tedy kam jít nebo co dělat, což v té debilní poušti akorát znamenalo, že jsem neustále chcípal, jezdíc od jedné slepé uličky přes nepřátele k druhé slepé uličce. Doufám, že ten kreténský indikátor zmizí co nejdřív. Ani načtení pozice nepomohlo, ani vypnutí a zapnutí hry.

@brboy (15.09.2013 15:21): Předpokládám, že za ty dva měsíce jsi na to už přišel :)
Zdarec, potřeboval bych poradit, na začátku jedné mise jsem zalehnutý koněm a nemohu se z něj dostat, na myši jsem snad vyzkoušel všechny kombinace. Co s tím ? Uvítám rady, případně nějaký ty tipy jak z toho ven, případně odkaz na stránky kde se to řeší, dííík. Čau.
@Danny (23.02.2013 10:37): Hlavně z toho čiší už absolutní vyčpělost. Už je to absolutně nezajímavý a nezábavný, fakt jsem se musel nutit, abych to dohrál. Když už je to taková šedá řež, tak by aspoň prostředí měly být zajímavý, zápletka by měla být poutavá...

Ale je to jen selhání. Kdyby se ta hra aspoň nebrala tak strašně vážnou a tu patlaninu nevydávala za příběh a motivaci jít dál.
No já to právě odzkoušel a čiší z toho Treyarch na každém kroku. Detaily na max. a textury přesto vypadají docela uboze. A v menu je to strašně nepřehledné, jak říkám Treyarch.
@mazar1234 (22.02.2013 22:03): Vzhledem k tomu, že poslední díly Call of Duty série jsou zaměřené právě na MP a singleplayerová část je v nich jen proto aby se neřeklo / aby byli hráčí nalákáni na MP, mi to přišlo logické.
@Eru (22.02.2013 22:00): No keby mali dat singleplayer free... to by museli spristupnit na cca. 4 hodiny aby to hrac ako tak nestihol dohrat a namotalo ho to na kupenie..... to si ako cakal ze daju free single kampan?
@Shoggot (komentář): ShitlordMcNiggerBalls :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Po odehrání velkého počtu misí mám zatím radost, že i další díl CoD ctí osvědčené mechanismy a stále dokáže solidně zabavit. Sem tam se objeví zajímavý nápad (hořící stodola s běžícími koňmi) či design mise (zaplavené město s deštěm je hodně efektní) a grafiky (ač se tu vedou diskuze o zastaralosti enginu), která je (i přes různorodost názorů právě na tento enginu) prostě parádní. Už se těším na závěr, který, jak jsem někde četl, nabízí různé konce....