Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brawlhalla

17.10.2017
06.11.2018
06.08.2020
kompatibilní
77
15 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Brawlhalla je F2P plošinová online bojová hra až pro 8 hráčů. Nabízí vícero režimů, od Free for All (souboje 4 hráčů), přes 1vs1 i 2vs2 ranked, po speciální týdenní unikátní hru, nabízející třeba Brawlball nebo Bombsketball. Možný je i lokální multiplayer, sólo hra proti botům v tréninkovém nebo turnajovém módu.

Cílem hry je podobně jako v Super Smash Bros. odhodit protihráče z vymezeného prostoru. Toho jde docílit opakovaným způsobováním zranění. Čím více je hráč zraněn, tím dále ho útoky dokáží odhodit. Dále je možné se útokům vyhýbat, uskakovat a házet zbraně či předměty (bomby a miny).

Každá legenda má různě rozdělené statistiky po čtyřech atributech (Síla, obratnost, obrana a rychlost) + dva různé typy zbraní. Zbraně mají stejnou sadu lehkých útoků stejných pro každého hrdinu, který je vlastní, a speciální sadu silných útoků, unikátních pro každou legendu. V současné době je ve hře 40 různých legend a 11 různých zbraní.

Levelením a denními questy lze vydělávat zlaťáky, za které se dají stejně jako v League of Legends odemykat postavy. Každý týden je vybrána šestice hrdinů, kteří jsou k dispozici všem hráčům zdarma. Za reálné peníze pak jdou dokupovat i skiny postav a zbraní, taunty a další vizuální efekty.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
K Brawlhalle jsem se dostal jako mnozí zde na DH, přes Kwokyho turnaj (díky Kwoky). Zároveň mě i překvapilo kolik lidí Brawlhallu hraje. Brawlhalla je totiž velice přístupná hra, je zadarmo a vypadá velmi jednoduše ale zdání klame!

To co se navenek tváří jako prostá mlátička kde stačí epilepticky bušit do klávesnice je uvnitř docela promakané. Pokud bych měl hru srovnat s něčím známým, Mortal Kombatem, tak bych napsal že jsou si velice podobné (obojí jsou mlátičky) s tím rozdílem že Brawlhalla je mnohem volnější v pohybu, na rozdíl od Kombatu můžete útočit do osmi směrů a po aréně se volně pohybovat.

Útoky je třeba časovat a taktizovat s nimi, nemůžete proti zkušenému hráči prostě jen mačkat chaoticky útoky a doufat že se trefíte ať už máte jakoukoliv postavu. Osobně hru shledávám velmi zábavnou, akční a někdy i dost vtipnou. Jakožto bojovkami nepolíbený můžu doporučit, pro dlouhé večery s virtuálními nebo skutečnými přáteli jako stvořené.

Pro: Zábava, přehlednost, jednoduchost, taktizování.

Proti: Potí se z toho půlky.

+18
  • PC 90
Brawlhallu jsem začal hrát kvůli DH Masters, a hned mě chytla tak, že jí i dávno po turnaji pouštím na odreagování skoro každý den. Je to hra úplně pro každého, naučit se dá snadno, takže si zábavu užijí i úplní nováčkové, ale ve skutečnosti je celkem komplexní a skvělé se hodí i pro progaming.

K tomu mi navíc přijde i hodně divácky vděčná, sledování si užijí i ti, co nikdy nehráli (na rozdíl od spoustě jiných progamingových her kde, pokud neznáte pravidla a sami nehrajete, nic moc vám sledování neřekne).

Je tu pravý F2P systém a nikdo si tak nemůže stěžovat když prohrává, nakupují se zde totiž jen vizuální věci, žádné P2W. A zábavných momentů spoustu, už jen když třeba někoho trefíte odhozenou zbraní, bombou, nebo prostě jen skopnete dolů, když se snaží vrátit na herní plošinu je krásně uspokojující :)
+15