Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Super Smash Bros.

85
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
27.04.1999 N64
21.12.2009 Wii
Vývojáři:
HAL Laboratory
Super Smash Bros. je bojová hra, ve které ovládáte postavy, které najdete v různých hrách na Nintendo konzole, a které jsou povětšinou exkluzivní pro konzole této značky. Jsou to Captain Falcon (série F-Zero), Donkey Kong (série Donkey Kong), Fox McCloud (série Star Fox), Kirby (ze stejnojmenné série), Pokémoni Jigglypuff a Pikachu, Link (série The Legend of Zelda), Ness (ze hry EarthBound), Samus Aran (série Metroid) a nesmí chybět Mario, Luigi a Yoshi, reprezentující vlajkovou loď Nintenda, Mario hry. Ti se spolu utkají v singleplayeru i multiplayeru až pro čtyři hráče.

Každá postava má čtyři typy pozemních útoků, plus speciální údery a štíty. Můžete také provádět různá komba. K napadání vašich protivníků můžete také použít různé druhy předmětů – od meče až po další jednorázové zbraně.

Vaším cílem je samozřejmě porazit protivníky. To můžete buď klasickým způsobem (údery a kopy), ale spíše se vyplatí protivníka vyhodit mimo obrazovku. Ten má poté možnost se vrátit zpět speciálními skoky, ale musí se také chvilku zotavit. Délka zotavení závisí na charakteru a poškození.

Hra se dočkala i několika pokračování, která vyšla již na novějších Nintendo konzolích. Tato pokračování nabízejí více hratelných charakterů a další novinky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.