Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx

Gearbox Software •  Blind Squirrel Games (PS4, XOne) •  Turn Me Up Games (Switch)
25.02.2010
03.04.2019
29.05.2020
kompatibilní
65
72 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Jedná se o třetí přídavek pro Borderlands. The Secret Armory of General Knoxx přidává novou lokaci T-Bone Junction, která je základnou na vyschlém jezeře. Odtud se můžete s třemi novými vozidly pustit po dálnici do 44 nových misí. Hlavní děj se točí kolem generála Knoxxe, který na vás vypsal odměnu a pošle na vás nejen své vojáky, ale i speciální komanda. Přídavek obsahuje 22 nových nepřátel a 8 bossů. Maximální level se zvětšil na 61.


Poslední diskuzní příspěvek

@CrazymanM (28.02.2015 08:05): na odpověď je asi trochu pozdě (2 roky po dotazu), ale pro vstup do vězení je opravdu nutné vyměnit si auto z "monster", za to druhé v nabídce (je možné u Scootera nebo i jinde, dá se listovat mezi dvěma možnostmi). Je nutné skočit přes rampu, která se nachází "dole na zemi", tj pod labyrintem zborcené dálnice - s použitím akcelerátoru (klávesa F). Proskok je jakýmsi tunelem, nebo co to je... Pak je nutný ještě jeden skok - z dálnice přímo do věznice (je tam také rampa, dá se poznat, kde se má skočit)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.