@Charllize (09.05.2020 18:33): Ten týpek to musel hodně omodovat aby to na 60 jelo správně, ta hra je dělaná tak, že když se jen odemkne framerate tak jede všechno dvakrát rychleji, animace atd. Každopádně ten jeho patch jede jen na devkitu, nikdo jinej si to nezahraje. Třeba se Sony někdy probere a aspoň na PS5 vydaj nějakej patch, ale vzhledem k tomu jak ignorovali Pro o tom taky pochybuju.
Musím uznat, že tohle je špica RPG. DS jednotku zatím dohranou nemám a vrhnul jsem se hned na tohle. Konečně není odezva mezi útoky a ten Lovecraft styl tady dýchá na každém rohu. Některé psycho-hororové části jsou epic (např. když na začátku holčička uteče z domu a její ostatky objevíte v praseti).
@RemixSvK (28.12.2018 17:53): Wut? "zatial sa mi najvačšie problémy robí ovládanie, hlavne preto, lebo všetky Souls hry som prechádzal na klávesnici a myši."... nechcel si náhodou napísať "konečne sa hra dobre a pohodlne ovláda, po K+M tortúrach si hru konečne naplno užívam" (ʘᗩʘ’)
Nemám vo zvyku sa veľmi chváliť ale pri tejto hre to určite nieje hriech :) Môj prvý prechod a zatial sa mi najvačšie problémy robí ovládanie, hlavne preto, lebo všetky Souls hry som prechádzal na klávesnici a myši. Zatiaľ som sa v hre nejako daleko nedostal ale po dvoch zdolaných bossoch musím povedať že sa mi zatiaľ celkom darí. Cleric Beast bol easy už sám o sebe ale pri Father Gascoigne som bol až prekvapený že išiel dole až tak jednoducho :)
@Marcusss (01.12.2018 16:31): Zrovna to sleduji. :D

A myslím si že je dost pravděpodobné, že BB2 bude a taky jsem tipoval launch titul na PS5. Tak uvidíme. Ti co dělali DS 3 tak pokračují v Sekiru a ti co dělali BB tak dělají dvojku.
Mimochodem Bloodborne ma ted cenu 499 korun a je v edici greatest hits, se slusivym cervenym prouzkem (bleh).
Mozna proto ho vrzli i na psnow.
tahle blbost je teď hratelná na PC bez toustru

přes psnow

░░░░░▀▄░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█
░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░█
░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░█
░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░█
@Mendoza (05.08.2018 23:12): nedá se nic dělat. V Dark Souls to myslím nějak šlo - tady ne. Ale tak odměnou ti budou perfektní zbraně - pokud se ti ji teda podaří zabít, což po souboji s Henrykem asi ještě moc ne.
Omylem jsem zautocil po souboji s Henrykem na tu pani se zobakem a ona je na me tedka nejaka nastvana a chce me sejmout. Da se s tim neco delat? Nerad bych ji zabijel.
Ano ano, dají se ty klubka snadno zabít, ale pro mě je to jen zmatečný les (zkratku využiju) s hadem na každém kroku. S Yharnam, který jsem rád objevoval a nevadilo mi prozkoumávat ty samé lokace znovu, se to nedá srovnávat. tady se už jen těším až odsud vypadnu.
Jo, na to ze mam fobii z hadu (i ve hrach) tak Bloodborne s nimi odvedl mizernou praci. :/
Forbidden Woods, jak mi tahke lokace pije krev. Všude ti zas..... hadi :D Pořád tu jen bloudím, ne a ne se orientovat.
Mne teda prišlo, že občas bol väčší problém Fantóm NPC, než väčšina Bossov....

Ale evidentne je tu dôležité naučiť sa využívať tú mechaniku, kde hra doplní HP ak hráč do nejakého času po utrpení DMG zaútočí.