Cleric beast pokořena :D vím že he to teprve první boss, ale aspoň už nabývám trochu optimismu. Každopádně se bojím se mě bude čekat dále. :D
@Marcusss (28.03.2018 09:41): podle mě je to stejné a liší se jen tím alternativním režimem ne? Styl útoku a škálování trochu lepší na skill. Ale jistý si nejsem - nikdy jsem ji nepoužíval.

Každopádně rozjíždním novou postavu. Jedu na skill. Jsem zvědav. Síla a Ludwig Sword (pak v DLC PizzaCutter) a druhý Bloodtinge a Chikage byly oba super. Chikage jsem si užil asi nejvíce.

Jde se na Blade of Mercy.
@morlun (27.03.2018 21:39): spíš než grind jako takový, ti pomůže cvičit. Takže neřeš itemy, spíš řeš, jak ti jdou úskoky atd. A neboj, ono se to do té krve dostane. Do začátku si vem hlavně tu zbraň, co je na obalu hry, s tou cool tyčí je začátek daleko těžší - má pomalejší animace a nechává hráče často otevřeného útokům. Normálně saw cleaver a ani ho neroztahuj.

Já k tomu teď sednul po dvou letech a když jsem si vzal tu hůl dostával jsem dobře na zadek. :D
Jsem teprve na začátku, ale už teď mě přepadá pesimismus jestli to budu někdy schopen dohrát do konce.
Aha, asi v tom mam trochu chaos, ale jestli to chapu spravne, tak SONY nabizi dve ruzne sluzby, u kterych je krom jineho i ruzne predplatne co do ceny a frekvence.

1) PS Now je streamovaci sluzba rekneme podobna Netflixu, free trial je na sedm dni a je mozne ji provozovat i na PC. Bloodborne v nabidce PS Now ovsem neni.

2) PS Plus se pouziva pro online multiplayer, slevy a mesicni free hry (takze je spise podobna Steamu, az na predplatne), free trial je na 14 dni, ale je pouze pro PS4.

Takze si Bloodborne na PC stale nezahraji :-(
Bloodborne v březnovém PS+. Pokud ho ještě někdo nemáte, tak gratuluju...:)
@Charllize (17.01.2018 22:04): XONE hádám nikdo ani nezvažuje, pro hráče (kteří trochu rozumí hrám) jde o šrot bez smyslu existence :). Je na to vůbec něco exkluzivního? Jediné co si pamatuji byl Too Human a nějaké jRPG s Chopinem... Eternal Sonata.

Odin Sphere chci nejdříve na PS2, Muramasa: The Demon Blade byla příjemná hra. A Rogue Galaxy mi přišlo trochu akčnější, ale hádám je to povedené. Bohužel těch zajímavých her je moc.
@Drolin (17.01.2018 21:54): Na PS only jrpg je lepsi PS3, pac vetsina PS4 jrpg je a bude na pocitac.

Jinak na PS4 only je treba Dark Rose Valkyrie, Exist Archive (doporucuju, je to vlastne klon Valkyrie Profile od stejnych vyvojaru (TriAce) kteri ovsem nemaji prava na znacku valkyrie profile) , Odin Sphere. A za zminku stoji i Digimon Story Cybersleuth, sice jde o takove pokemony ale v jakemsi cyberpunk stylu po japonsku a detektivni zapletkou, za dva dny vychazi pokracovani. Demon gaze II taky neni spatna, tedy pokud opravi bug s multiplikatorem penez. pak z PS2 classic co je na PS4 stoji za to Rogue galaxy, Wild Arms 3, Arc a dva dily Dark Clouda.

jinak taky neni spatna volba X360, sice tam tech jrpg moc nebylo, ale tech par byli zarucene kvalitni a skutecne si je asi jinde uz nikdo nikdy nezahraje. Lost Odyssey, Blue Dragon, Magna Carta 2, Tales of Vesperia (vysla i na ps3, ale pouze japonsko) a Infinite Undiscovery.

No a pokud by si nekdo na tyto hry poridil XONE tak je v prdeli, to jen tak na zaver:)
@SilentWolf (17.01.2018 20:10): Charllize chválil Nights of Azure, pak také Persona 5 a Disgaea 5. A pak předpokládám, že další budou vycházet trochu později po startu konzole.

Nicméně hlavně si chci někdy zahrát Ni No Kuni (a pak Catherine, Journey, MGS 4, Demon Souls, Tales of Xillia... tedy pro mě je stále velmi zajímavé i PS3. Tedy, nejlepší mi (zatím) přijde koupě PS3 a pujčení PS4 na Bloodborne a Switche s Wii na Zeldy, a také půjčení 3DS na Stellu Glow a Bravely Default :).
@mazar1234 (17.01.2018 19:47): PS3 samozrejme k monitoru pripojit jde, ma HDMI. Jen je treba v menu zapnout RGB range na full, defaultne je na limited, coz je spis pro televize. Jinak bude obraz dost vyblitej na monitoru. Ale v pripade Bloodbornu je skutecne k nicemu:)
@mazar1234 (17.01.2018 19:47): Souhlasím, a také bych si rád zahrál (vedle Yakuzy a některých jRPG), nicméně gameplaye tedy sleduji jen v určitých fragmentech. A samozřejmě, myslel jsem pořízení PS4 kvůli těmto hrám.
@Drolin (17.01.2018 19:36): Ako teraz si nie som istý ako si posty pochopil, myslím to ako super gameplay, hrej.cz to robia perfektne, pozerám to pri večernom jedle už niekoľko týždňov a skvele sa bavím, a Bloodborne je jedna z 2 hier, ktoré by som z konzolového exkluzivitu fakt chcel hrať (RDR je sidekick), mechanicky gameplayové srágory tipu TLOU ma nezaujímajú.

Kto by si v roku 2018 kupoval - byť z bazaru - PS3? Ak to ani nejde pripojiť k monitoru tak to je nehorázne zbytočná platforma (ale to asi jde ne? nemá to HDMI/DVI? To musel dizajnovať debil potom).
Takovýto když si dáte panáka a přemýšlíte jestli opravdu chcete udělat 25 kroků vedoucích k rozhovoru s lovcem.
Nějak jsem propadl speargunu, který jsem při minulém hraní upřímně ignoroval (jako všechny ostatní).
@Bodkin (16.11.2017 13:11): Jo, je to ten Zero maník. Samozřejmě jsem nemyslel, že by to mělo být dobré jen proto, že to píše Čech, ale Kot už má pár slušných komiksů za sebou a tvrdí, že Bloodborne hrál hodně, tak pevně věřím, že by to mohlo být o dost lepší než ty Dark Souls komiksy (které jsem přestal sledovat po té první sérii, ale co jsem tak koukal, tak ani dál se kolem toho žádný známý scénárista nenachomýtl).
@Marcusss (16.11.2017 12:12): Já bych byl rád, kdyby to bylo dobré. To je vše.

@Ronik (16.11.2017 12:13): To že je to čech neznamená, že to bude dobré. Jestli je to ten 'Zero' maník, tak jsem od něj nic nečetl a upřímně, přenést duši Soulsbornu do komiksu je těžké. Jak dokazují Dark Soulsy. Které navíc píše víc lidí ;)
Hm, tak kalichovske dungeony pekna nuda. Cenim si jim exkluzivnich bossu (Pthumerian Descendant :3 ), ale ze se k nim musim prorvat tolika opacky...ted jsem seklej na tamnim cigosovi a nevim no, mnohem radsi bych uz rozjel DLC. ._.
@Bodkin (12.11.2017 23:16): Pro mě tedy ne...BB mě někde kolem dvacátý hodiny začal stereotypnit a trochu jsem se do toho místy nutil.
Ale zkouknul jsem to vaativydia video a lore to má pěknej, ne že ne