Jak dopadly ty dva konce? Já měl špatný, ale už si ho vůbec nepamatuju.
A neměla náhodou volba zachranit/vytěžit představova jedno z nejtěžších morálních rozhodnutí v historii videoher? A ne jen přemýšlení o zisku z hlediska gameplay?
Je mnohem lepší je zachraňovat, protože pak dostaneš velice solidní bonus od tý doktorky /nevim o čem to marwel mele/.Když se to rozpočítá, tak se stejně vyplatí je zachraňovat.Plus je tam ten kladnej konec.
Nedostanes nic, jen budes mit dobrej konec. Pokud si ale uz nekterou vytezil (staci i jen jedna), dobrej konec mit nebudes, takze...:)
zacal sem hrat tudle hru...je lepsi sestricku "vytezit" ci "uzdravit" ???? prvni sem zachranil, ale je fakt ze to moc Adama neda budu z toho neco mit kdyz je zachranim? da mi ta doktorka neco?
Ach jo, tak jsem to právě po páté dohrál a opět jsem při závěrečné scéně uronil slzu.To je vše co jsem chtěl k hratelnosti, grafice,level designu a scénáři říct.
Chark - dej si pozor když na tu best games budeš dávat patch...jde tam jen ten "v1.1 Patch - USK German and English", kterej je na cenzurovanou verzi, což asi ta cenegácká bude (ikdyž je tam jenom míň krve nebo tak něco).Osobně jsem jí teda prodal a koupil v UK za 10 liber klasickou originál.
popkec: ničeho jiného jsem si nevšiml. Šel jsem tam jen tak rozhlídnout se a hned jsem nakoupil. Kupoval jsem to tuto neděli.
Kubulus, jo šedivá Best Games. Na obalu mi nikdy nezáleželo. Jen doufám, že mi to na mém stroji pojede.
Tak se mi čekání vyplatilo... koupeno v Electroworldu v Olympii Brno za 249,- Kč.
me to napoprvy prislo super a rikal jsm si ze to bude mit zuzo replayablity, ale fakt je ze kdyz jsem to rozehral podruhe tak jsem se vetisnu casu do hrani nutil a v pulce se na to vysral. Sice je tam spousta moznosti jak resit situace, ale prijde mi ze si kazdy najde jednu ktera vyhovuje jeho stylu a nebude mit duvod delat veci nejak jinak...
Je to divné, ale i já se musel setsakramensky přemáhat, abych Bioshock dohrál... Ale začátek byl dokonalý, jen po překročení určité doby hraní to začalo docela nudit a úkoly typu sežeň 7 kusů tohohle a dalších 7 kousků tamtoho mě při prvním hraní kompletně odradily. :-/
Hru nedohraji.Prostě mě nebaví.To co sem psal níže,to neměním.Hodnotit ji nebudu..byla by to zvrhlost po tak krátkém čase.
Po upgradech jsou celkem fajn, ale většinou jsem stejně používal ten hasák a sbíral munici, než že bych chtěl všechno vystřílet. Ale ty upgrady se mi jinak líbily hlavně vzhledově - bylo to celkem "cool"
zbrane sú fajn až po upgradoch, napr. ja som dosť používal tommy gun a ten chemosprej či čo to je.
Účinnost zbraní se mi nezdála bůhví jak silná. Nejlepší byl ten hasák. Ale je tam spousta dalších věcí, které jsou skryté a nemáš hodnocené :-)
Po dvou hodinách hraní...
Grafika-10
Zbraně?..zajímavé..-5
Zvuky/zbraní/ve hře/-5
Hackování-5
..stereotyp..? -8
Účinnost zbraní-8
Co to je za vrtuli která mě doprovází?...krávovina..
Pomalu nastupuje nuda a nechuť hrát dál.Zatím dávám 40%
Hra nepadá,nevykazuje chyby,je stabilní.Steam verze
Sice nechápu, co je za problém udělat si paypal účet (geniální věc), ale například tady ho můžes v původní originální necenzurované verzi koupit za 10, popř. 7.5 liber (pokud to vezmeš ještě s jednou hrou).A to se vyplatí.Sám jsem tu best games prodal za 150 a koupil tuhle.
Sam bych to taky koupil pres Steam radsi nez tu best games edici. Ale nemam ucet, pres ktery bych to mohl koupit.:(
Já mám s vlastněním krabicovek špatné zkušenosti. Spousta z nich se mi ztratila nebo si je někdo půjčil (zvlášť hry na PS2). Ale vesměs mi je jedno, jestli mam hry hezky s krabičkou, v seznamu na Steamu nebo na GOG.com poličce :-). A Bioshock byl skutečně před vánoci za 5 Euro, čemuž nešlo odolat (a mě ty utracené peníze konečně donutily jej dohrát).
No tak to jo, výrazně nižší cena může být dobrý důvod. Každopádně má pointa je v tom, že když jsme (bohužel) zvyklí vše stahovat nelegálně, je hmotné vlastnění krabice jedinou opravdovou výhodou pro koupi originálky. No, ale když je cenový rozdíl tak propastný, tak dobrý no... :)
H34D: Na Steamu to bylo chvilku za 5 dolarů (ještě ne euro myslím), což byla moc dobrá cena.
Já teda tomu nakupování přes Steam apod. moc neholduji, co tě k tomu vedlo NateLogan? Osobně když si koupím originálku, tak ji chci aspoň fyzicky vlastnit, chci se na poličce dívat na krabici, která mi vydrží jako hmotná památka i do budoucna a tak... Kdybych si ji koupil přes steam, tak si budu připadat jako blbec, že jsem to rovnou nestáhl z torrentu :) (obrazně řečeno samozřejmě)
Čeština je snad součástí každé verze, ne?
Teda napadá mě leda, že by to byl warez rip:-/
hele nevíte, kde by se dala stáhnou dobrá čeština? anglicky rozumím v poho, ale nechci si nechat ujít detaily v prý tak dobrém příběhu.
System Shocky jsem nehral, ale Bioshock mi prijde jako jedna z nejlepsich her poslednich let. Grafika/styl perfektni, ozvuceni jakbysmet. Jen muziky mohlo byt vic.
Zatím to vypadá jen jako celkem kvalitní stand-alone datadisk. Podle mě je kolem téhle hry trochu nezdravě mnoho hypu, ale co naděláme. :-)
Jako hra to není špatná,ale jako "pokračování"(neumím teď najít ten správný výraz) System Shocku,vůbec.SS nešahá ani po kotníky.Co mě taky začlo časem pěkně srát,byly ty hlasy těch automatů na munici a tak
Memphis - jojo, když už pokračování, tak jednoznačně víc ve stylu RPG...

Kdyby udělali takovou obdobu Deus Ex/Vampire Bloodlines odehrávající se v době kdy Rapture ještě fungovalo s tím, že by závěr hry vedl k událostem původní hry, tak bych se na to pokračování dokonce i těšil.Ale tohle vypadá prostě jako hodně chudej datadisk : /. Navíc "Big Sister", ach ta originalita : /.
Ajantis: To byly jen původní nepotvrzené spekulace. Ale podle mě je to škoda, mohlo být zajímavé sledovat události, které uvedly Rapture do takového stavu, jako bylo v jedničce. I gameplay by se dal dost změnit a ještě víc ustoupit od FPS k RPG či adventuře. Avšak to by nejspíše studio nesmělo mít v kalendáři zakroužkováno od vydavatele "podzim 2009", tedy 2 roky po vydání prvního dílu - což je (alespoň si to myslím) tak akorát na vytvoření nových lokací, zbraní a nepřátel bez větších zásahů do hratelnosti, ale rozhodně málo na novou plnohodnotnou hru...:(