Má tady někdo koupenou tu verzi od cenegy Best Games edice? Jak jí mám sakra opatchovat aniž bych tam měl češtinu? Když stáhnu patch 1.1 tak to hlásí že tam nejsou soubory nebo co...

montana: neda mno, ale z pulky ano - jen ta spodni cast vypadava
tak nastesti sem nakonec sehnal puvodni baleni za cenu toho hnusneho- 430,- coz se da:), ale cekal sem, ze ta krabicka bude ta vetsi jako treba u GoW a ne klasicka DVD krabicka.....ten manula je pekne tucny:D kdyby tam aspon nebyla ta slovenstina:)
Montana, o akci na steamu jsem věděl, a přesto jsem si to ve stejnou dobu obědnal v retailu : ).Co se digitálních her týče, uznávám jen GOG.com...na Steamu si nic kupovat nebudu protože preferuju krabice.
Paul: no prave na Megahrach meli celou dobu nejlepsi cenu:(
montana:krabicka je krabicka:) cestina se mysim da stahnout od cenegy bez omezeni.....
Meli ste si to koupit na steamu za 5 ojro... :)
S hnusnou edici musite pocitat... ale treba uz jde aspon krabicka se hrou zavrit :) V puvodni to jde dost tezko diky tlustymu manualu a CDcku s cestinou. Sem to kdysi rozbalil z igelitu a hned to vyskocilo :)
Já to teď kupoval na megahrách za 399, v diskuzi napsali že je to ta původní verze, ale po rozbalení čumím na Best Games.....nasralo mě to, ale co..je to jen obal.A ta cena je solidní.Na game.co.uk už to taky nemaj na skladě...
tudle hru sleduju dlouho a cekam az cena spadne(mam sice pirata ale nechce se mi to , hrat), tak sem cekal na priznivou cenu a az je to na 499 ti hejsci(Cenega) to daji do Best Games:( nevite, kde by se dala sehant puvodni verze hry? Ja hledal a nikde nenasel, akorat primo na Ceneze a tam to maji za 999,-:X
tjn, pokud nějaký soft obsahuje nějakou chybu, u mě se na 100% projeví... někdy si řikám, že takový betatesting by mi hezky vynášel :-D

Jinak, částečně vyřešeno zapnutím stereomixování, akorát celá hra jede jen ve stereu... mno co, aspoň něco
Heh ty máš pořád problémy...já se svojí integrovanou zvukovkou a dva a půl roku starou x1900xtx nemám problémy nikde : ).
Tak natěšen na Bioshock si ho koupím, stáhnu, spustím a co nevidím... ve hře pádu letadla nejde zvuk (i když bych přísahal, že něco slyším, ale třeba je to jen má představivost). Oficiální stanovisko je takové, že to je minoritní problém a záležitost driverů... neoficiální viz třeba tady. Proč mám takový pocit, že dnešní vývojáři na podstivé hráče enormě kašlou... že já radši nezůstal u té pirátské verze, která fungovala celkem fajn :-D
myšleno ve smyslu, kdy vyvíjenou hru vynáší do nebes už sám vývojář, ale v době vydání skutek utek, jako např. Daikatana, Republic: The Revolution, částečně Doom 3 a většina her od Bethesdy. :)))
ještěr: jak může být nějaká hra "samozvanou legendou"? :-)
Každý hlt jinak vnímá onu stupnici 0-100. Současný trend je takový, že recenzenti jsou z nějaké hry paf (hype a spol.), ale o něco "slabší" hra od nich kdysi dostala "jen" třeba 8/10, tak teď dají 9/10 a pak to dopadne tak, že jen nadprůměrná sci-fi střílečka dostane 11/10 :-D. Já osobně za 50% hodnocení beru hry na hranici hratelnosti. Tzn tady mam díru, jelikož spousta her je průměr a napasuje se kolem oněch 75% procent :-), chtělo by to celé posunout o 25% dolu (do čehož se mi moc nechce).

Jinak BioShock je rozporuplná hra. U někoho je to modla za 90% (většina), u někoho "průměr" za 75% u někoho nic moc na 50%. Mě osobně se hra líbí, hlavně designově, ale obsahuje pár fakt vyloženě mě nesedících prvků (MMO úkoly typu "seber 7x tohle a 7x zabij tamto", systém "kouzel"...).
tak proti tomuto argumentu nelze rict ani popel. navic, tez jsem se tak X krat zachoval k samozvanym legendam, wannabee AAA titulum atd.

navic jsem rad, ze tu alespon nekdo bere 50% jako prumer, misto obvyklych 70-80.
Konecne regulerny nazor bez urazok.
To hodnotenie je cisto moj subjektivny nazor. Neriesim architektonicku unikatnost ked jedina negativna vec ovplyvnila moj zazitok natolko, ze som tu hru predal behom par dni ako som ju kupil. Toto iste som mal s Oblivionom. Pekna grafika, pekne questy, ale vsetko leveluje spolocne s hracom? Jednoducho ten jediny zapor bol pre mna natolko silny, ze som Oblivion takisto hned predal.

Keby som na Bioshock pisal profesionalnu recenziu tak samozrejme to hodnotenie by bolo ine, pretoze fakt ze sa tam hrac narodi ked zomre vadi mozno tak mne a este dalsim 10 ludom a vsetkym ostatnym to je jedno. Ale kedze tato stranka neni o recenziach, ale o nazoroch hracov tak nevidim nic zle tomu dat 40% kde 50% je pre mna priemer.
teda, Ebbe, nic proti tobe nemam a ono povestne chcani proti vetru me take nevadi, nemluve o kecani lidem do commentu, ale 40% pro takto architektonicky unikatni a jeden z mala relativne svezich zavanu do rad FPS v poslednich letech mi taky neprijde zrovna adekvatni - a to jsem bioshock prakticky nehral. :)
Zatial si ma nazval blbom a poruchovym jedincom. Som zvedavy co bude pokracovat.
Pooky vie tvoja mamina jak sa rozpravas so starsimi ludmi? Mohla by ti vysvetlit, ze sa to nemusi vzdy skoncit happyendom.
Ale to co jsem napsal v smyslu, už tu mnohokrát padlo od jiných :-) Spíš jsem měl to říct takhle, urážíš vývojáře a pro ně a pro většinu neporuchových jedinců, také jejich zajímavých počin, , nebo jak to říci :o)
BioShock jsem nehrál, ale systém oživování byl už v System Shocku (2). A tam jsem ho taky nevyužíval (tj. smrt = load). Nicméně nápad to je dle mého názoru dobrý (můžete zabránit hypotetickým situacím, kdy je hra uložená v situaci, ze které není úniku (obzvlášť když jde o jediný save, tak to může docela naštvat, řekl bych)). Pokud vím, tak hráče nikdo nenutí tyhle věci používat...
Ok, možná jsem puberťák, přiznávám, ale aspon se nechovám jak pětiletej harant a nejednám, takovým způsobem, že si koupím autíčko je dokonalé, chci ho mít pořád, ale najdu malí škrábanec, tak ho vyhodim a zneohodnotim. To přesný děláš ty hrám!!
V podstatě je to tak. Ale jen jsem parafrázoval tvůj příspěvek úplně stejně urážející vývojáře - samozřejmě si nemyslím, že jsi analfabet:). Mohl by jsi být trochu méně citlivý (zvlášť když ty s nikým nemáš servítky a hned označuješ ostatní za kokoty atd.).

Jinak, že ti to zničilo celou hru? No...dá se to pochopit..ale na druhou stranu, já třeba hrál taky poprvé tu neopatchovanou verzi, a VCH jsem stejně nepoužíval. Ten koncept mi přijde úplně stejně dementní jako tobě.Takže když mě sejmuli (a na hard versus Big Daddy se to "párkrát" stalo), tak jsem prostě dával load, stejně jako v každý jiný střílečce, a "potrestalo" mě to čekání.
Ani neviem ci vtedy bol este vobec nejaky patch ked som to kupoval (hned po vydani). A z akeho dovodu by som na to mal cakat, ked sa o tom nikde nepisalo ze sa to da zrusit. Tu hru som dalej predal. V mysli mi ta hra ostala ako podpriemerna FPS, ktoru som nedokazal hrat dlhsie ako 10 hodin kvoli tym chamberom.
Fajn takze na ujasnenie. Prisiel si sem, nazval ma analfabetom z toho dovodu, ze mas dojem ze ta hra si nezasluzi podpriemerne hodnotenie za jedinu vec. Je to tak?

Na vysvetlenie, pre mna ta jedina vec znicila celu hru, a to v momente ked som si uvedomil, ze sa ju vobec nesnazim hrat na urovni, potom ako som asi na 10 krat zabil bossa s tym ze vzdy ako som umrel som len dobehol naspat, vystrelil par krat a znovu umrel. Je to pre mna nieco ako level scaling v Oblivione. Nemienil som riesit mody pre oblivion a nemienil som riesit a citat patch notes pre bioshock predtym nez som to kupil a nainstaloval a nasledne dalej predal.
Pochop, že mě je jedno, jestli se ti ta hra líbila, popř. jaký hodnocení jsi jí dal.
Velikost vtaka taky nemám potřebu poměřovat, rozhodně ne tím, že někoho uzemním v diskuzi na netu. Ale jde mi o to, že jsi prostě dal tý hře podprůměrný hodnocení za něco, co si nezaslouží. Kdyby jsi tam napsal, co všchno se ti na hře nelíbí (a proč), tak to beru. Ale zdrbat jí kvůli jedný jediný věci (která se dá navíc nastavit!) mi prostě přijde idiotský. Nemá to co dělat s e-vtakama. Ale to je prostě můj soukroměj dojem, a "everybody is entitles to their opinion".
Ok nechaj ma hadat.

Dokazujes si, ze tvoj nazor je lepsi od mojho lebo chambre sa v patchy daju vypnut a pretoze viac ludi suhlasi s tebou ako so mnou.

Dokazujes si, ze to som ja kto je cistokrvny analfabet a nie vyvojary, pretoze oni sa aspon snazili prist s niecim novym, a tym padom ze tvoje argumenty prevysili moje?

Dokazujes si, ze mas vacsieho vtaka pretoze si ma zdrbal za moj nazor?
"a Paul, ze som cistokrvny analfabet pri tom sam si neuvedomil, ze to sa da vypnut az v patchy."

Ty neumíš číst?

Můj první příspěvek tady byl o tom, že se daj vitachambers v patchi vypnout.
A tvoje urážení vývojářů (jsou to analfabeti, protože se odvážili přijít s jiným konceptem než je save/load) je v pořádku, ale když parafrázuju tvůj komentář, který nedává smysl (dát 40% hře která se mi líbí kvůli jediné věci), tak se tě to hned dotkne?
Necrotising: Neviem ci vidis rozdiel v nesuhlase a urazani. Vklude si nesuhlas so vsetkym co napisem. Ale Pooky dal hned v prvom komente "Jsi blby, nebo navedeny?" Pipboy mi tu dal nech si vyzerem tie hovna a Paul, ze som cistokrvny analfabet pri tom sam si neuvedomil, ze to sa da vypnut az v patchy. Clovek co nevie stravit nazor ineho a hned uraza JE bud decko, alebo kokot. Pripadne oboje ze Pooky?
Nech je hra akokolvek dobra graficky, designom, atmosferou... fakt, ze ji presto napalil 40% za neco co se da v menu vypnout je pocin cistokrvneho analfabeta.
No, napsat že na té hře je skoro vše dobré až na neomezené umírání a napálit tomu 40% si ten mínus i zaslouží...;)
Hahaha, no ale pooky skutocne je pubertak. Milujem diskusie kde ludia mozu mat opacny nazor. Reagoval som niekedy na prispevok niekoho z vas? Je mi to sum a fuk, ze picujete na hry ktore sa mne pozdavali, a nerozoberam vase dovody. Tie hovna si tu vyzerte sami kreteni.
Cemupak se divis Ebbiku, vehementne upozornujes na to jaka ses pica (a jeste jsi na sebe hrdy jaky mas hezky kriticky nazor), tak si ty hovna vyzer a nediv se :)

Boha, ono se tam respawnuje, tak to uuuplne kurvi hratelnost :) Boha, takove pako a este se vzteka ze na to nekdo poukaze :)
Ouu, niekomu sa tu narusilo ego opacnym nazorom. Pubertak, mas nejaky problem akceptovat nazor niekoho ineho? "Neda sa necine prihlizet"... a co ako urobis? S tou tvojou spravou robis kokota tak maximalne zo seba.
Rofl, to už se nedá jen dívat a nečině přihlížet, jak se záměrem ničíš skoro každou chválihodnou hru a nacházíš k tomu tak osobní a určitě "pravdivé" vyjádření formou komentářů. Mám otázku, tobě něco hry v dětství udělali? :o) neříkám, že všechny, některé zase nepochopitelně vynášíš do nebes. Musím se zeptat, Jsi blbý, či navedený? Tohle vážně nejde vydržet, sám vidíš, že počtem mínusu snad u všech komentářů vyhráváš a pořád si neodpustíš další. Na tebe a tvý posudky snad nejde ani smysluplně reagovat :-|
Aha uz vidim, to som si doteraz ani nevsimol... -9.. to vsetci co su tu zaregistrovany mi uz stihli dat minus bod behom tych par hodin? ;p
Netvrdim ze ta hra je na picu. Ale je mi na grc z tej konzolovej evolucie.
V patchi se daj ty vitachambers vypnout. Jinak souhlas že jsou stupidní, ale nic tě nenutí je používat. Např. já to hrál na hard s vitachambers vypnutejma a bylo to super, výzva solidní.