Mam nainstalovanou i jednicku, oboje hraju na plne detaily a dvojka ma ostrejsi textury. Fyzika me nezajima. Ale o tom se nema cenu hadat, lepsi by bylo diskutovat zavaznejsi veci a to jak si do rite zalozit ten offline ucet?!!
Marwel: Graficky to neni hezčí. Fakt ne... textury bez jedinýho zlepšení v detailu, fyzika pořád "křečovitá", vizualně je to rostě fakt to samí a jestli je v tom ňákej rozdíl tak je tak minimální, že za tu dobu čekání se snad ani nedá mluvit o zlepšení...
U me docela naopak. Mel jsem podobny pocit jako pri hrani jednicky. Proste me to nejak bavilo. Nove lokace na zacatku se mi libi a graficky je to hezci ne ze ne. Dokonce mi to na kompu slape lip jak jednicka (podobne jako ME2 vs ME1).

Ale nejak jsem neprisel na to, jak rozchodit (resp. kde zalozit a jak se prihlasit) offline GFW live account a sprovoznit tedy ukladani hry. Na puvodnim kompu v pripade treba RE5 se to vytvorilo samo s instalaci GFW live a pouzvalo to pro prihlaseni nazev PC. Tady proste nevim.
hm. no fakt ze zacatek docela rozpacity - v dost vecech ten uvod kopiruje jednicku, ehm.. a mozna je to jen casovym odstupem a skoro bych rek ze prvni bioshock nebyl tak hnusne rozpliznuty jako dvojka. ale zas potencial bych i videl, jen se bojim ze zustane nevyuzity a bude z toho fakt "jen" srilecka z rapture >_>

22:09 No fajn, je to celkem o nicem. Jako hutnejsi DLC k jednicce by to mozna fungovalo pekne, ale totok...
replayabilitu pravda nemel, ale na poprve se to hralo pekne, takze nevidim duvod proc by se na poprve nehrala pekne i dvojka...
Bioshock ma naprosto nulovou replayabilitu a pokud je dvojka to same, tak jak by se to sakra mohlo chytnout!
Tak odehrál jsem prvních cca 30 minut a zatim teda nic moc... Fakt to nebyl dobrej tah to opět zasadit do Rapture. Graficky je to úplně to samí, efekty a hrátky s vodou už dnes nikoho neohromí a celkově ta hra za Big Daddyho se moc neliší od hraní za Jacka... Snad se to postupem hry zlepší a hra mě něčím přejvapí ale upřímě v to dost pochybuji.
ja nemam peniaze, ja nemam peniaze, ja nemam peniaze...co nemam? peniaze. Peniaze co? Nemam. :)
Tedy velikostí to má jen málo konkurence... Jen je trochu úsměvné, jak tvrdí, že tato krabice udrží všechny ty věci v bezpečí - vsadím se, že ještě neměla čest s českou poštou. :-)
Ona ani ta prvni uz neni nijak zajimava. Rozehral jsem to znovu a jak prislo na zabijeni big daddyho, tak jsem to vypl. Docela nuda. Nekdy napisu koment a snizim hodnoceni.
No mě to přijde jak graficky tak i designově lepší. Sice furt taková namodralá barva, ale v jedničce mě pak štvalo, že to byly po čase ty samé osvětlené lokace a tunely a některé lokace byly takové prázdné. Ale zase na druhou stranu ten design špatný nebyl a dokázal to oživit těmi botanickými zahradami a jinými lokalitami. Mám z toho takové rozporuplné pocity, nevím jak to popsat :-). Prostě velké nadšení, že jsem nic takového neviděl a po dohrání mi došlo, že to taková sláva nebyla. Ale rozhodě je to designově lepší než spouta dalších her.
pres kopirak to bude jednicka, sed a nuda:), koho by bavilo lozit po tech samych lokacich omg? a ja myslel ze to udelali chytreji, vzdyt ze zacatku se objevovali informace o tech ztracenych holcickach, videa na plazi atd, tak sem si rikal konecne mimo Rapcr....ale jelikoz to neni hra na kterou cekam, tak mi to ani zili netra...jen me stve, ze zase hype jak svin a o5 to bude nadhodnocene....trapneee
Ale dvojka vypadá zajímavě. Hrát za Big Daddyho bude snad sranda a lokace vypadají zajímavěji a pestřeji. Konečně se podíváme i ven do moře nebudeme furt uzavření v interiérech.

Jinak ten respawn mě též štval. Hra byla sice lehká, ale když na vás furt útočili ti idioti, tak to jen zdržovalo a nebyla to taková zábava.
MCZ-právě díky tomu já hňup za to vysolil 800,- když to byla novinka,pak jsem se jen divil
RedDwarf_Cz: vždyť o něm snad sami tvůrci říkali, že je to jeho duchovní nástupce.
Last jedi: Nechápu. Vystihl to dobře, furt kritizuje grafiku, že System shock ji má lepší a HL2 je hezčí apod. Ale tobě se grafika líbí. Tak nevím, v čem to vystihl dobře :-D
Hmm, zrovna jsem BioShock rozehrál a udivuje mě, že nevypadá nějak zvlášť hezky - jako čekal jsem něco, co vypadá úžasně, ale HL2 Ep2 je na tom po co se grafiky týče mnohem lépe. Obecně mi zatím přijde jako slabý konzolový odvar System Shocku 2 (vlastně se mi tam i ta grafika líbí víc XD), ale hraje se vcelku dobře.
Fg: Dík, já na tebe zase budu myslet, až ti budou pumpovat žaludek :-D
A to řekl zdenous kde? (mě zase vždycky pobaví, jak se lidé se stejnými názory na diskuzích podrží, i když vidí, že jejich společník je úplný vůl) :-)
Tak ked sa paci zdenousovi, tak zrejme sa musi pacit vsetkym. Inak to nemoze byt.
zdenous: jj, to jsou ale hajzlové že se jim ta hra nelíbí, já bych za to dával týdení ban
no mě vždycky rozesmějou takoví ti co daj super pece málo, jenom aby vystupovali z řady :D ale to nevadí, na každým serveru se jich najde pár :D
No mě se komentář od FG docela líbí. V hodně ohledech bych i souhlasil (resp. v každém ohledu zčásti :-)), akorát podle jeho komentáře bych si řekl, že hodnocení je moc vysoké :-)

Jinak to FG oslav a pořádně se ožer i za mě. Já už přestal pít, takže by druzí měli pít za mě :-D
A nezapomeň, že jsem chlastal hodně a teď už vůbec, takže z hospody minimálně polomrtvý a i tak je to málo ;-) :-D
FG: komentář s takovou snůškou nesmyslů a hloupých přirovnání jsem tady ještě nečetl. Tímto ti patří první místo v nejhorším komentáři, alespoň v mých očích. Gratuluji!
To co jsi zmínil marwel, ale neméně důležitou složkou je příběh a jeho pozvolné rozkrývání.Pokud někdo běží chodbou,vrhá plasmidy,kosí broknou co se hne a nemá čas si poslechnout nahrávky a rozhovory duchů,navíc nedokáže ocenit steampunkové zpracování, jistě mu hra připadá nudná.
Jedna z prvnich urcite. Bud Bioshock nebo Gears of War si myslim. No co je na tom pevratneho? Nic. V Bioshocku jde o atmosferu a desing a oboji je perfektni.;)
tak to hraju uz docela dlouho a rek bych ze ani zdaleka nejsem u konce :D od teto hry sem cekal ale vice, nevidim v tom nic mega prevratneho, no vice pak v komentu, pokud to vubec dohraju, zda se to silene dlouhe a pomalu nudne :(

btw. to byla prvni hra na UE 3?
2Pivo:Tak si na youtubu najdi oba konce, dyť je tam nahraný celý gameplay.
Garret: To se mi právě nechce luštit z angličtiny. Ono kdyby to tu někdo dal do spoileru, tak to snad neublíží.