@Han22 (komentář): bych řekl, že biomenace docela inovace mělo, oproti předchozím hrám..... Je fakt že duke 2 ze stejného roku to posunul ještě někam jinam..

S tou obtížnosti bych to bral tak ke konci první epizody.... Zvlášt třetí epizoda byla chaos, kde hráč zdechal na každém kroku
Tak jsem si to dal znova, a nic moc.....první epizoda tradičně super...přijatelná obtížnost....ale ty další dvě jsou peklo....hrajte jenom první epizodu
@90210 (23.12.2015 18:07): Neštvete mě! JSem si to včera pořídil zdarma, tak to nemůže bejt špatný! :) Apogee celkem umělo tyhle platformovky, ne? Nedávno jsem dohrál komplet Secret Agenta a to bylo naprosto skvělé.
Je to docela bida. Stary lowcost PC hopsacky typu Jill of tghe Jungle, Duke Nukem nebo tento skvost fakt za moc nestoji
@Garret (22.12.2015 15:34): Já tuhle hru na 486 miloval a něco se jí napařil, ale i když jsem si ji v téhle akci do knihovny přidal, neodvážil jsem se ji nainstalovat, protože je mi přesně jasný, že to není tak sluníčková hra, jak si na ni vzpomínám a vůbec by mě to nebavilo...
Hah tak to je dobré, vlezl jsem do nějakých tajných dveří, za kterými byli postavy autorů (ženská a dva týpci), řekli mi že si můžu vzít zásoby když o téhle místnosti pomlčím, tak jsem si je vzal a pak je chtěl odprásknout, ale ta čubka vytáhla hrozivou gunu a začala to do mě šít xD A ten vtípek s Keenem taky dobrej.
Toto som vykutal v recenzii z Moby Games, tiež nedokázali prepnúť zbraň:
You cannot change weapons in the game, from a useless weapon to a weapon that does more arm to enemies. If you have the plasma bolts, for example, and you get the machine gun, then you will lose the plasma bolts, regardless of how much ammo is still left in it. And there isn't a key (on the keyboard) where you can change weapons. The same problem goes for grenades and land mines.
No enterem se granát/mina používá, ale přepínat mezi nimi podle všeho nejde. Což je dost naprd.
Ano jedna z her, na kterých jsem byl odkojen. Prostě bomba. Pravda grafika nic moc ale v těch dobách to bylo něco. Docela ucházející příběh a ucházející prostředí.
Pozor, píšu "ale jo, docela ucházející plošinovka". A to hodnocení mi ujelo, správně je 65 procent. :) Asi stále moc na tvůj vkus, ale při té hodině jsem si ji docela užil. Domů bych ji ale nechtěl.
special: Hru, kterou by sis doma nezahral, protoz na to neni dost dobra, ohodnotis 70 procentama? Z tvyho komentare bych ji dal maximalne 40 :)