Ten muťák překvapivě zábavnej. Má to slušnej gunplay a je to dost rychý. Plnej už je asi jenom jeden server. Zkoušel jsem dneska po letech podruhý v žiivotě. Dneska už nejsou potřeba žádný předsudky, že to není real BF. Bavil jsem se.
Tak to je dobrý trapas. Plížil jsem se kolem domu, Khai někde dvacet metrů za mnou. Když v tom vidím, že mezi nás míří enemák. Tak to ženu zpět, abych ho stihl zatknout, a ta blbka se nikde nekryje, stojí tam, čumí na něj, on projde metr vedle ní a začne střílet na mě. OMFG!
@Cobot (07.05.2017 23:24): Wire je taky klasika. Ale je to tou svojí "dokumentárností" místy až moc roztahaný, hlavně druhá sezóna mě místy dost nudila. Shield je o dost dravější a zábavnější.
@Cobot (07.05.2017 23:02): Paul má pravdu v tom, že se to docela dost inspirovalo Shieldem, který teď dojíždím. Hrál jsem to už před dvěma lety, ale teď to má pro mě úplně jiný náboj. Shield celkově mě naprosto odrovnal - chybí mi ještě asi šest dílů. Za mě nejlepší seriál z policejního prosředí vůbec.
Já teď zkoušel mulťák a problikávala mi obrazovka.

Jinak dal jsme dvě kola a celkem to šlo. Věnovat se tomu ale nehodlám.
Paule, blbnul ti u toho zvuk? Místy jakoby úplně vypadne, např. v první misi, kdy pracuješ se skenem v budově u Tysona. Ale jakmile třeba vystřelím nebo skenuju důkazy, tak v pohodě a zase potom mrtvolný ticho. Taky mám problém s načítáním. Teď jsem pár minut hypnotizoval modrý kolečko.
@Paul (komentář): Zjišťuju, že si to skoro nepamatuju. Až bude čas, dám repete. Zrovna dojíždím Shield a pokud je tady "Aceveda", hned to pro mě bude mít větší náboj.
Tak po prvních šesti epizodách můžu zodpovědně říci, že je Hardline zatím nejlepší Battlefield kampaň, z těch co jsem hrál (BF3, BF4, BFBC2, BFH). Sice tu jsou otravný prvky (vylez mimo ohraničení mise a 9..8..7..), ale je to solidně napsaný, Mendoza je snad první BF protagonist co za něco stojí. Gameplay je tu taky lepší, protože je tu (jednoduchej, ale i tak) stealth, nejen střílení. A má to pěknou atmosféru, třeba ta mise v mallu s Hurikánem, pak to newmexický white trash městečko. Je to hodně filmový ve stylu Street Kings a The Shield, což mi vůbec nevadí (Shield je super, mimochodem jeden z hlavních herců z Shieldu hraje i tady). Zatím tedy příjemný překvapení.
Mě se opravdu líbil single u BF3, opravdu hodně. U 4ky už to byl fakt odpad, nehledě samozřejmě na bugy a ty všechny srance při vydání. Hardline jsem koukal na gamesplaye a upřímně jsem to ani nedokoukal, protože mi to přišlo ještě víc dementní než 4ka. U BF1 mě třeba single vůbec nezajímá a nejlepší by bylo, kdyby tam vůbec nebyl a DICE se soustředili čistě na MP.
@JohnCZ (14.09.2016 11:21): tu otřesnost jsem myslel hlavně tím silent protagonistou ve čtyřce, kde to bylo enormně stupidní a scénář byl strašnej. Ale jinak mě v podstatě ten singl taky bavil, u BC2, BF3 i BF4 :) To že je to právě mix se stealth akcí mě taky trochu láká. Ale teď na to asi čas nebude, když za chvíli vyjdou ty mafie a dishonoredy a tak.
@Paul (14.09.2016 11:11): Hmm, mně se singl celkem líbil u všech Battlefieldů, takže asi nebudu zrovna vhodnej vzorek hráče. Každopádně Hardline (pokud to teda hraješ, jak chtějí tvůrci) je střílečka jen minimálně. Spíš je to taková hodně nerealistická stealth akce. Je to jiné, střílení mě bavilo asi o něco víc, protože ty mechanismy jsou fakt primitivní a po čase stereotypní, ale příběh mě u toho udržel. Nedávno to bylo za 5 eur ve slevě, které za to nelituju. Mulťák je fajn.
@JohnCZ (14.09.2016 00:59): mě právě klasickej sigl BF po otřesný čtyřce moc neláká, tady mě trochu zaujalo že to není typickej shooter a má to takovou The Shield vibe. Možná někdy zkusím za pár éček v tom EA access.
To by mě zajimalo, který díl se hraje nejvíc bf 3 bf 4 a tohle.. na bfbc2 už jsou je veteráni.
@Paul (13.09.2016 23:04): Já si to docela užil. Jo, je to neskutečně primitivní, stupidní, nereálný, ale hraje se to jinak, než klasický Battlefield a příběhové pojítko není k zahození. Co se mulťáku týče, tam je to naopak klasický Battlefield, akorát s novými herními módy a více zaměřený na pěchotní boje (což mi vyhovuje).
Tak jsem to dohrál - stydím se za sebe. Ještě že je to tak krátký, takže mi to nesebralo moc času ... Ale tak nějak jsem to chtěl dohrát, když jsem dohrál všechny předchozí díly. No začátek tupej, hraní tupý a konec ... stejnej. Ach jo - tohle se fakt nepovedlo...
@archie789 (komentář): Nějk nechápu, proč máš multiplayer v kolonce "pro". To je hotová katasrtofa jakbysmet, srovnání s předchozími díly je tady prostě nevyhnutelné a Hardline je fakt na přesdržku i v MP. Flinty mají zvuky jako by byly z umělé hmoty, rpg a granátomety se jen recyklovaně spawnujou na určitých místech, helikoptéry nemá smysl komentovat, obrněný auta už vůbec, ale naprosto NEJVÍC sou ty hyper kruto-přísný hlášky, to položí snad každýho.
@tomi2k9 (06.02.2016 04:36): No tak to se vědělo dokonce už před vydáním, že tohle bude naprostá sračka ušitá horkou jehlou, a ouha, ono je to pravda. Aj mulťák je tragickej, což by měla být doména této "hry". Zbraně sou jak z umělé hmoty pro děcka, zvuky tragický (což je parketa DICE), ale tady bohužel totálně selhali, asi ta část, na které se podíleli, se zvuku netýkala. A ty tupý "badass" hlášky sou poslední hřebík do rakve. Naprosto otřesná hra.
Člověk si pořídí na měsíc Origin access, aby vyzkoušel tohle a ono to proboha nestojí ani za ty čtyři éčka. Jsem jedinej komu přijde singl naprosto tupej? Vydržel jsem to až do druhý "mise"
@MarezCZE (12.04.2015 14:48): Ano ten patch jsem chytl, nehraju to asi 4 měsíce. Líbilo se mi hodně zlepšení trajektorie střel, hit marker trošku lepší, ale ta nesmyslná zrychlenost a cirkusová barevnost zůstává, takže fakt ee..
@fak (12.04.2015 13:30): Ja jsem ze trojky plynule presel na ctyrku. Mel jsem tu vyhodu, ze jsem byl jeden z mala vyvolenych a nemel jsem temer zadne technicke problemy hned ze startu. Zkousel jsi hrat ctverku za poslednich 6-8 mesicu? Nekdy pred touto dobou vysel masivni patch. Ktery pomerne hodne upravuje hru k obrazu prave trojky. Me se ten patch pomerne dost zamlouval. Samozzreme mapy z trojky nenahradis:).
@MarezCZE (11.04.2015 22:07): Já osobně už jen u trojky, mě ta čtverka prostě brutálně nesedí po všech směrech. Zrychlený jak groteska, hrůza.. O těch sračkách trvajících od vydání se nemusíme bavit...
Koukám, že krom jednoho zatím žádné komentáře, že by to fakt nikdo nekoupil?? :-)
@Ivn_Shadow (21.03.2015 16:47): Možná vám to udělá radost,možná taky ne ... ale DICE tedka odvolalo 50 developerů na nový projekt který je prozatím přísně střežen,ale podle komunitních odkazů a úniku informací se pravděpodobně jedná a pokračování Battlefieldu 2142. 2WW je udajně ohraný a naprosto již jak říká mluvčí společnosti EA™ "vytěžený žánr"