Ten dementní přízvuk je k posrání tyjo.. to přehnali docela. Tak to buď nadabuju řecky nebo normalně anglicky. Animace otřesné, holka kopne do 150kg chlapa a letí 5 metrů daleko... ach jo.

Ale jinak hezký svět, Kassandra fakt sympatická, lákavější než Origins, ale působí to jak rychlokvaška. Snad se mýlím.
Proč všichni zněj jak kdyby mluvili někde v kostele? Celý to působí dost podivně.
@HolyMeatball (11.06.2018 15:37): a tak on to není vyloženě šibeniční vývoj, ty hry vznikaj současně, Origins dělal Black Flag tým, tohle dělá prej Unity tým. Ale spoustu assetů, herních mechanik a designu samozřejmě sdílej, a naprosto chápu že se lidem ty reskiny přejídaj, taky to tak mám. Do Origins jsem se stále nedokopal :)
bitches are fast.

Mno o nic jste nepřišli. Video se sekalo a bylo v relativně nízké kvalitě, takže to stejně nevypadalo dobře. Parkour furt stejnej pochopitelně, lodní bitvy stejný (a zřejmě na ně bude opět kladen větší důraz), souboje snad trochu vylepšený, ale jinak též to samé jak v Origins. Writing těžko soudit, ale už jen na základě šibeniční doby vývoje hádám, že to nebude zrovna mistrovské dílo (nicméně konkrétně v tom videu ukázali hru za tu ženskou postavu, a VA byl divný).

Nicméně jeden kolega aspoň zachránil jednu momentku - https://i.imgur.com/Hp2MYBD.jpg
Gameplay v pohybu - https://www.youtube.com/watch?v=O0S0db35FZ0

"Greece is an uber inspiring time for us"
"Our map is the biggest map we have introduced to our franchise"
"There are various monuments around the world, HAHAAHAHAHAHA"
"Assassin's Creed Odyssey comes out on October 5th"

Tpč ANI CELÝ ROK PO ORIGINS. Yeah, pass, kthxbai.
Mě dost mrzí, že už z těch screenshotů na mě dýchá ta retardovanost AI :D ... tady se asi moc nepohnout, jinak vypadá to jak přeskinovaný Origins, pokud udělají podstaně lepší příběh, vylepší nějaké další prvky a nebudou mě nutit do vedlejších aktivit násilnou formu, tak to klidně vezmu.
Jelikož mě tohle na screenech vůbec neláká, tak aspoň znám odpověď na otázku zdali bych Origins tak chválil nebýt Egyptu. Nechválil a hra je lehký nadprůměr. Ale holt Egypt je boží. :-D
@Charllize (10.06.2018 13:48): mají tu být (a na screenech jsou vidět) nějaké dialogové volby. Což, pokud budou mít i vliv na děj a následky, by znamenalo dost zásadní příklon k RPG, a to dost to kvituju. To by byla jedna inovace (v uvozovkách), kterou bych bral.
@JohnCZ (10.06.2018 13:30): Mne štýl Ubisoft hier sedí, ale tá zdanlivá výrazná podobnosť ma neteší. Vo finále dúfam, že tam bude viacero zmysluplných zmien a ešte väčší príklon k RPG. Snáď.
@M.a.t.t. (10.06.2018 12:47): Jo, diskuze na téma příběh v Origins už tu jednou proběhla a znova jsem do toho zabředávat nechtěl. Jinak samozřejmě souhlas.

Souhlasím i částečně s Charllizem. Hratelnost mi přišla v pohodě, ale obsahově to stačí maximálně tak na jednu hru (obzvlášť takhle dlouhou). Už ke konci Origins mě ty copy-paste campy začaly nudit a doufal jsem, že to v dalším díle nějak obmění a zaplní ten svět zase i trošku jinak. Říkám, po prvních screenech těžko soudit, ale ta přílišná podoba všeho ve mě moc důvěru nevzbuzuje. Navíc, je to Ubi, žejo.
@M.a.t.t. (10.06.2018 12:59): Jo mel. porad tam jsou veci ktere jsou po case otravne, nektere hned od zacatku. Arkadova hratelnost v realisticky pojatem svete je taky dost kravina. Rozhlizeni se ptakem je taky opruz, skill tree k nicemu.
Mala variabilita nepratel a tak dale. Je toho plno co by museli zlepsit aby to byla super hra, dobry pribeh to dle meho nezachrani. IMHO

A kdyz uz se ted vi ze tam budou vracet starsi prvky, jako splyvani v davu a podobne, nemyslim ze by s tim neco chteli delat:)
@Charllize (10.06.2018 11:53): Jako já bych si nestěžoval, kdyby ten systém campů pro další díl překopali a přinesli zas trochu něco nového, ale toho se asi nedočkám. Mohli by navrhnout alespoň víc různých typů a aktivit. Na obrázku je vidět, že skutečně něco přidali, ale otázkou je, jak moc a jak rychle se to začne opakovat. V Origins to jednou zabavilo, ale napodruhé to už smrdí nudou a recyklací a jestli plánují celou trilogii... no potěš pánbů. Ale uvidíme, třeba se s tím nakonec nějak slušné poperou.
@JohnCZ (10.06.2018 11:51): Zbavit se jedinyho duvodu proc do toho kampu jit? No, mohli tam dat neco lepsiho (nevim moc co) ale ty poklady opsravedlnujou existenci tech kampu, jinak by tam byli uplne na nic, jen kulisa.
@Paul (10.06.2018 11:18): Teda to je ještě víc reskin, než jsem čekal. Aspoň toho lootování pokladů v každým campu se mohli zbavit. Řecko vypadá ovšem moc pěkně, jen té vody tam je na můj vkus příliš - nemuseli to tak cílit na ostrovy. To to určitě bude zase zapráskané loděmi. :)
Ta myšlenka Řecka se mi čím dál tím víc líbí :) ... docela se těším, co ukážou na E3.
@Fritol (01.06.2018 16:14): Tak je možné, že ti prostředí nesedne jako celek. Spíše jsem chtěl říct, že to není jen nudná poušť. Ale tak ten sever je úplně jiný a odlišný. Ten byl moc pěkný a mohlo by se ti to líbit. Podle mě to tam řadu her překonává a je to úplně jiná hra tam. Nestrávíš tam moc času nejspíš, ale i tak to není malé území. Ono záleží i na tom, kolik vedlejšáků tam budeš chtít plnit. Já to tam už celkem prosvištěl, bo jsem měl už max. level, jak jsem se tam dostal a moc mě nemotivovalo zůstávat jen kvůli pěkné krajiny. Ale scenérie fakt moc pěkné a řekl bych, že nadprůměr.
@CrocoRay (01.06.2018 15:43): Já si to časem stejně zahraju, tak uvidíme. Každopádně z gameplayů a různých screenů mi to prostředí nepříjde moc zajímavé. Ale tak za to hra nemůže, grafické kvality dozajista má.
@Fritol (01.06.2018 10:07): Kolem Nilu byly docela pěkné oblasti a také na severu mapy to už ani nebyl Egypt, ale hory a taková řecká krajina. Origins je nejvíce podobný tebou zmiňovanému Black Flag. Města samozřejmě má každý díl, ale ten poměr krajina/město má nový AC jako Black Flag a možná i lepší. Lepší pokud nepočítám u čtyřky oblasti na vodě, protože Origins má obří mapu a je tam více krajiny než měst.

A mimochodem i ta poušť je hezká a hory za to stojí. Ale jak říkám, není to jenom o poušti a horách. Zda by se ti líbil zbytek, to netuším.
@M.a.t.t. (01.06.2018 09:55): To by bylo skvělé. Rusko, Aljaška, Kanada, Gronsko nebo Norsko... zasněžené hory, lesy, led, to bych si nechal líbit.

Já to chápu, nemám jim to vyloženě za zlé. Mrzí mě ale třeba, že z Black Flag se zas vrátili do Evropských měst, což mi příjde jako děsná pruda. Mohli pokračovat tou džunglí, už to tam hezky načali. Navíc o Řecko se nikdo neprosil, vlastně ani o Francii nebo Anglii ne. Hráči vždycky prosili o Japonsko, Čínu nebo divoký západ a Ubisoft to totálně ignoruje celé roky. Stejně jako když se ptali, kde by chtěli další Far Cry a vyhráli tam tuším dinosauři, Vietnam a western...no a máme USA rednecky, kteří nikoho ani nenapadli. Tohle jim za zlé trochu mám.
@Fritol (01.06.2018 09:51): Nečítam všetky príspevky :) No za to, že to nemáš rád, vývojári akosi nemôžu a odhliadnuc od toho hracia plocha ponúka približne tú tebou si želanú diverzitu. Len k danému obdobiu ti dažďový prales akosi nepasuje.

Assasins Creed Syberia by sa ti pozdával? :D