Ten tutoriál je k ničemu, jen tam něco občas blikne, jakoby to počítalo s tím, že jsem hrál všechny předchozí díly a mám vše v ruce. Já nic předtím nehrál (krom jedničky) a netušil jsem, jak to pořádně ovládat.

Příběh je wtf, furt tam vraždím britské vojáky, kteří NEMAJÍ důvod mě vůbec nějak persekuovat, všechno je to takové pitomé a nesmyslné a já chtěl tomahavkem zabíjet brity na bojišti, a ne hrát už několik hodin za někoho jiného. :/
Já jsem asi jedinej člověk, kterýmu se trojka fakt líbila, a čtverku jsem zavrhl už po hodině hraní. Co ti tak vadí?
@Dekerlan (30.01.2015 10:09): Ne-pc hry sem ani nedávej, to mě pak akorát naštve :)

Myslím, že další Assassin's Creed se má odehrávat taky ve viktoriánském Londýně (19. století, ne 18.). Tato steampunková vlna se mi taky líbí ...moje tipy jsou určitě Dishonored, Amnesia je z trochu jiného soudku, ale taky z 19. stol.
Dohráno za 15 hodin :D a hledám další podobnou hru. Trailerem mě hodně ohromil The Order: 1886 ale bohužel neni na pc... neví někdo ňějakou jinou pc pecku z této doby kolem 18 století?
Po technické stránce by bylo myslím ještě co dolaďovat, ale jinak to je dobrá hra. U mě to má hlavně velké plus za zasazení hry do americké revoluce.
Super :D
Tak je toto možné? Dobrovolný úkol je srazit utíkajícího oficíra k zemi z vrchu. Mě na něj ale skočit nejde, zkoušel jsem to snad ze všech míst kudy běží a ten píčus tam prostě čupí a sere na něj.
Nechápu ... klub rváčů 70%, hraničáří a lovci 74%, jsem ve 12 sekvenci a nikde už od nich žádné úkoly, tak jak mám sakra nahrát 100%? Podzemí taky objevené celé ale mám jen 84%. Nemluvě o misích, které jdou splnit na 100% jen horko těžko, jako třeba zničení bitevní lodi pomocí odstřelení sudů s prachem. To je hodně o náhodě že ta loď vydrží dost aby se odkrili ty sudy s prachem a nezničil jsem ji dělovou salvou úplně :-/
K tomu nasrat hráče :D Já jsem puntičkář a chci to mít všecko hotové :D
Další problém, trochu nechápu proč nemám 100% synchronizace u podzemí v NY. Mám odemčených všech 11 vchodů ale u podzemí v západním NY mám jen 84% :-/
Ztratil se mi tomahawk ... Nevíte co s tím? :D Plnil jsem úkol kde jsem ho ještě měl, pak jsem se asi 5minut po úkolu dostal do potyčky, chci ho vytáhnout ale slot na něj je prázdný. Mrknu mezi zbraně a neni tam ... WTF?

Problem solved
No právě :D Bylo a teď neni a nic jsem neměnil :D akorát jsem si tam dal poslední patch, předtím jsem tam měl 1.04
No mě se demknuly úplně jiné obleky, třeba Eziův ještě z AC2 mám dojem, nebo nějaký kapitánský a ještě dva tam tuším byli.
Aha, a ty obchody jsou kde? :D Našel jsem akorát nějaká hokynářství a ty pojízdné.
Lidi nevíte jak si odemikám nové obleky? Mě se to už jednou povedlo ale teď když to hraju znova tak se mi zatím žádný neodemknul a už jsem v sedmé sekvenci.
Ani tyto mi hra nenačte. Nejsem si jistý co jsi mi to teď poslal za savy, ale vím určitě že AC3 má jen tři pozice, takže jsi asi našel špatné :D
Jaj tak to je moje chyba, já myslel, že myslíš čtyřku, když jsem se o ní teď bavily :D ... naštěstí jsem v pc našel i savy z trojky, ale nepamatuju si přesně kolik mám odehráno, jen že mě to asi v půlce přestalo bavit... tady jsou http://uloz.to/xTkGYVqP/save-rar
No tak marně hledám a nemám vůbec tušení kam se mi save ukládá... víš kde ho najdu?
Nevadí, lepší jak nic, někam mi to uploadni :)
Mám ale verzi od skidrow, zkoušel jsem nějaké savy z verze od Theta a ty mi nešli, u všech mi to hlásilo že jsou poškozoné :-/
postup mám 35% jestli chceš... spíš jsem ale dělal blbosti okolo než hlavní linku. Hledal poklady, dobýval pevnosti apod.
Souhlas, oproti tragický trojce je čtyřka naprosto parádní. Sympatický hrdina, piráti, lodě, volnost, můžu si plout kam chci. Hodně se mi i líbí dabing, některé postavy mají super přízvuk. Hra vypadá naprosto fantasticky a jede mi pěkně plynule. Už to sice není takovej ten klasickej Assassin, ale když se to vezme jako pirátská hra tak to podle mě v současnosti nemá konkurenci.
Teda, čtvrtej díl je zatím naprosto boží. Baví mě to rozhodně víc, než trojka a všechny datadisky dohromady. A ten soundtrack (ochutnávka)!!
Nemá prosím někdo save game tal zhruba s 50% odehraného? Mě se to nějak celé podělalo a hrát se mi zo tznovu nechce :-/
No já spíš čekám na zprávu o zamítnutí nebo vyhubování za tunu nepřesností a chyb :D
K IV: Je to hra ako som si predstavoval AOP III, grafika, dážď, popevky, búrky, prečo niekto neurobí hru, aby to všetko spojil, aka Star Citizen, najímanie posádky v AOP II bol opruz, tuna sa ti pridajú ak nechcú zomrieť. Ubisoft sa činil a vykradol najlepšie nápady z PiretesAhoy , ale ja som iba hráč, tak čo sa radšej nedohodnú?
PS: Adminom, veď neobmedzujte pridávanie hier, neviem prečo čakáte, voláte sa DATABÁZA, ale evidentne ste cenzori! Arcee držím palec!
PS1: Bóže tá búrková krajina s dažďovou vodou bola modmi dodaná aj v The Elder Scrolls III: Morrowind a aj do S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.
Na to video jsem se kouknul ještě než jsem to sem psal a nepomohlo
No já mám nainstalovanou základní hru, nějaké patche a washingtona, je možné že to bylo součástí patche jelikož na tu loď Dartmoor jsem už narazil. Mě se to ale někdy načte a někdy ne, neni to tak že se mi save smaže, on tam furt je.
Lidi stal se mi takový malý problém. Spustil jseu a ta hlásí, že save je poškozený a nejde načíst. Neví někdo co s tím? Už se mi to stelo jednou ale to jsem jen restartoval hru a načetl se v pořádku.
Sákra, člověk se s takovým komentum dostal skoro na 10+ a dva mi to museli zkazit :)

@Fritol (27.10.2013 21:18): Málo, nemálo, mám 100 her (doslova), který na mě čekaj a nemám čas zdržovat se něčím, co mě po x hodinách nezaujme. A navíc to bylo zadarmo, tudíž tam ani není ta motivace zahrát si to, když už jsem si to koupil (jako tomu bylo u dvojky, kde jsem se fakt snažil).