Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ace Combat 7: Skies Unknown

18.01.2019
01.02.2019
kompatibilní
70
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Již sedmý díl série arkádových leteckých simulátorů Ace Combat (osmnáctý, počítaje všechny spin-offy) nese podtitul Skies Unknown.

Před událostmi hry postaví federace Osea mezinárodní vesmírné silo zvané „Maják“, sloužící k čerpání sluneční energie a jejím následném distribuování elektrárnám na Zemi. Tato energie je použita k opravě škod vzniklých dopadem asteroidu Ulysses 1994XF04. Z obav, že cílem projektu „Maják“ je převzetí celého Useanského kontinentu, jej v roce 2019 ovládne království Erusea a vyhlásí Osee válku. Osea ovládá ty nejmocnější ozbrojené síly na planetě, ale Erusea úspěšně vzdoruje díky bezpilotním letadlům.

Hlavní postavou hry je pilot Trigger, který začíná bojovat na straně Osey a později je za údajnou vraždu bývalého prezidenta země poslán na pokání do trestanecké skupiny „Spare Squadron“, kde ho čeká nový začátek ve stíhačce, které má větší hodnotu než jeho trestanecký život.

Po stránce hratelnosti se hra vrací především k dílům Ace Combat: Squadron Leader a Ace Combat: The Belkan War. Zásadní změnou je simulace oblačnosti, kterou může hráč využívat k nenápadnému postupu za cenu snížené viditelnosti a risku zamrznutí. Život budou pilotům komplikovat i blesky, které mohou udeřit do letadel a snížit tak jejich ovladatelnost.

Verze pro PlayStation 4 obsahuje podporu pro headset PlayStation VR v podobě exkluzivních misí.


Poslední diskuzní příspěvek

To je dobře, protože pro mě jakožto člověka co simulátory naopak vyhledává to byl lehký shock. :) Rakety se po chvíli doplňují sami, letadla dělají manévry že by se za to nestyděl ani X-Wing.
Jinak máš pravdu taky bych uvítal možnost free flight, prostě si jen nahodit podmínky, zvolit mapu, počty protivníků, cíle, zbraně a hurá na to.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.