Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ace Combat: Squadron Leader

Ace Combat 5: The Unsung War

25.10.2004
95
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ace Combat: Squadron Leader (v Americe známý pod názvem Ace Combat 5: The Unsung War) je v pořadí pátý díl úspěšné série arkádového leteckého simulátoru Ace Combat. Hra je tentokrát zasazena v roce 2010 ve Strangerealu, kde Belkané agresivně napadli své sousední země. Válka se však nakonec nepříznivě obrátila proti nim, protože sami podlehli ofenzivními porážkami od Osei a Yuktobanii spolu s ostatními národy. Nakonec Belkané ze zoufalství vypustili několik jaderných hlavic na své vlastní území, aby zastavili postupující nepřátele. Válka po tomto incidentu skončila, nicméně za sebou zanechala nedůvěřivost napříč všemi národy. Hráč si zahraje za jednoho z členů letky Osean Air Force sloužící na ostrově Sand Island, který se nachází mezi Osei a Yuktobanii. Tato letka je časem napadena neidentifikovatelným letadlem, načež se později odhalí, že Yuktobania vyhlásila Osei válku a tak po míru opět začíná nový konflikt.

Hra je rozdělena celkem do tří režimů – kampaň jednoho hráče, arkádový režim a nepovinný tutoriál. Zatímco v kampani si hráč projde přes 32 misí, v arkádovém režimu se ujme role Mobius 1 (z Ace Combat: Distant Thunder), který zde čelí nekonečným vlnám nepřátelských útoků. Nově je také možné zadávat jednoduché příkazy ostatním pilotům z letky pro lepší organizaci mužstva ve vzdušných soubojích. Za úspěšné zničení cílů hráč opět získává peníze, které může využít k nákupu nových letadel. Multiplayer oproti předchozímu dílu zcela chybí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.