Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Abyss: The Wraiths of Eden

Hlubina: Přízraky Edenu, Abyss: The Wraiths of Eden (Collector's Edition)

29.10.2012
10.01.2013
11.01.2013
13.09.2013
31.03.2014
20.10.2017
22.01.2021
kompatibilní
61
14 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V neznámých či dávno zapomenutých hlubinách moře nalézá se město Eden. Kdysi místo vznešených myšlenek a činů, vědy v zájmu ostatních obyvatel, klidu, míru a všeobecného osvícenství; dnes hřbitov utopistických ideí, zapomenutý, zchátralý, částečně zaplavený a obývaný zbytky navzájem se potírajících obyvatel města. Daleko od jakékoliv nám známé civilizace umírají zbytky tohoto světa v temných hlubinách slaného zapomnění...

...až do doby, kdy jej náhodně objeví světově proslulý dobrodruh a badatel Robert Marceau, jenž se vydává zkoumat toto podivuhodné místo. Jenže tajemství města Eden nezůstala dodnes skryta pouhým nedopatřením a za Robertem se tak uzavírá hladina a svět s ním ztrácí kontakt. Byl by to jen další smutný konec dobrodruha, na nějž by se časem zapomnělo, nebýt jedné mladé ženy - jeho snoubenky - která se jej do tajuplného místa vydává hledat a zachránit, aniž tuší, do jak odlišného světa vstupuje a co za nebezpečenství na ni čeká.

Hráč se tak právě v roli Robertovy snoubenky ocitá ve městě Eden a jejíma očima zkoumá tento svět v upadajícím a lehce hororovém Art-Deco stylu. Během hledání stop po své lásce postupně přichází i na tajemství Edenu a jeho zhouby, která ale chrání nemalé množství zbývajících obyvatel se zvláštními schopnostmi, takřka nadpřirozených nepřátel i obyvatel samotného moře. Hráč se pohybuje mezi mnoha detailně vykreslenými 2D obrazovkami s interaktivními prvky a animacemi a během cestování mu budou pod prsty kladeny hádanky, rébusy a minihry, nutné k dalšímu postupu, či nutnost vyhledávat skrytá místa, ukrývající potřebné propriety i pomoc.

Krom běžně dostupné edice je autory na jejich stránkách prodávána také Sběratelská edice (Collectors Edition) obsahující navíc jednu bonusovou kapitolu, herní soundtrack, ve hře obsažené minihry, wallpapery a videa s koncept arty ze hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.