Když už ten Xbox Game pass mám, chtěl jsem si to s kamarádem zahrát. Stáhnul jsem si vyžadovaný EA desktop, ale když chci hru instalovat, EA desktop mi tvrdí, že "Game is not available in your region". Ostatní hry z EA play přes Game pass můžu instalovat bez problému. Potýkal se někdo s podobným problémem?
@Dan9K (03.08.2020 01:09): vetsina hru by jeden hrac uhral, ale jsou pasaze, kde by to mozna ani neslo... spis doporucuji si najit partaka, urcite treba tady nebo v adult gamers skupine ma fb by jsi nekoho nasel a projit se to fakt da tak za 6 hodin, 7 i se vsema trofejema :)
@Pluto (03.08.2020 00:58): jako myslím, že většinu situací by asi vyřešit šlo, jeden si splní to, druhý čeká a pak něco provedeš s tím druhým. Ale občas je nutná real-time součinnost. I tam si myslím, že by to bylo možné, že je to o mačkání jednoho tlačítka na gamepadu a jednhoho tlačítka na klávesnici. Řekl bych, že konečná by asi ale byla scéna poměrně brzo na začátku v cele, kde musí jeden hlídat a druhý šroubovat, ta scéna je relativně obtížná a myslím, že jeden by to nedal, ale těžko říct.
Ještě jeden dodatek, hra má super easy platinovku, takže kdo je hunter trofejí, tak ideální hra pro něj, za pár hodin platinovka :-)
S přítelkyní hrajeme, ideální hra do coopu, konečně něco, co fakt působí jako coop, ne jako když dva hrajou strejnou hru vedle sebe... Nicméně i tak mám pár výhrad, ale to si nechám až na koment :-)
@Colby Sawyer (komentář): Nás celá hra bavila, ale konec je tak příšerně stupidní a násilím naroubovanej, že to moje hodnocení hodně ovlivnilo. Neříkám, že nějak zvlášť trvám na happy endech, ale tohle byla taková křeč. Dalo se to tam dát úplně jinak nebo mohla být možnost, že jeden druhého nechá utéct. Konec bolel.
Když si budeme chtít zahrát 2 na jednom PC ve split-screenu .. půjde to bez problému ? nebo to jde jen na konzolové verzi ?
@jones1240 (25.03.2018 07:35): Alebo ich to proste bavilo a necítia potrebu úmyselne klamať :)

To mi pripomína článok na českom Eurogameri, ktorý čitateľov zavádza, že recenzie na titul sú len priemerné. Pritom si z tých množstva kladných vytrhol iba tie menej pozitívne z GameSpotu a PC Gameru a odôvodňuje to tým, že väčší dôraz kladú na renomované magazíny. Eurogamer :))
@SimonEndt (25.03.2018 12:40): Tak 16 lidí, znám více her co dělal i jeden člověk a je to více propracované a to i s minimem prostředku. Tady měli cca 4 miliony, myslim si ze by to slo lepe. Ale samozrejme tohle beru trochu jinak nez ostatni hry, preci jen takovato coop hra tu jeste nebyla nebo jich je malo. V ramci adventur je tohle ale slabota.
@jones1240 (25.03.2018 07:35): Úhel pohledu, za mě jedna z nejpovedenějších her v tomhle žánru. Sice to má málo vyčerpaný potenciál, ale na druhou stranu to dělalo 16 lidí jeden rok a cena 15€ na hlavu. Kéž by se více studií inspirovalo.
Tak jsem to dohrál na jeden zátah u kamaráda a musím říct že recenze pěkně lžou :D Všude vychvalovaný příběh je jedno velké klišé s mizerným scénářem a dialogy navic postavy vam jsou take uplne jedno. Adventurni casti jsou vyber toho nejzbytecnejsiho a nejnudnejsiho z Adventurniho zanru ale nadruhou stranu akcni pasaze jsou dynamicke a je tam dost pasazi co jsou fajn a skvele... jinak ale ta hra je docela plytke zklamani.
@Ronik (24.03.2018 17:46): byl to jen priklad samo, hlavni problem andromedy je jinde, ale klidne tam mohla byt planeta navic, nebo lepsi ksichty, ten multak jim nejakej cas zabral. Navic ho museli casto patchovat, kdyz si prectes readme k updatum, tam taky mohli opravovat misto toho singl..atd.

A abych nebyl OT. I kdyby to byl singl, ten vysokej nosac je mi nesympatickej, takze bych to stejne asi nehral :)
@Charllize (24.03.2018 17:29): Však jasné, jen jsem podotkl, že podle mě pláčeš u špatného hrobu. Dost pochybuju, že Fares se snažil o nějaké podbízení mass marketu a mileniálům, prostě ho baví dělat variace na coop hry (už v Brothers s tím experimentoval, teď s tím experimentuje zas jinak).

A troufnu si říct, že problém Andromedy bylo, že tam chtěli mít stovky planet jako v No Man's Sky, totálně se jim to rozsypalo pod rukama a tu hru, co jsme dostali, nějak poslepovali za rok a půl. Mulťák nemuseli nijak řešit, tam se akorát drželi šablony z ME3, kde bez problémů fungoval (a EA vydělával těžké prachy). Ale to je nejspíš do jiné diskuze, že jo :)
@Ronik (24.03.2018 17:24): ja napsal jen kratkou uvahu, ktere se toho tykala. Resit jsi to zacal ty:)

kdyz bych si trochu prisadil a nepodlozil, je docela dost dobre mozne ze kdyby Bioware u ME Andromedy nemusely resit multak, mohla ta hra bejt o dost lepsi...jenze to by se mamankove pokakali, a nekoupili by si to..pritom tam je ten multak uplne k hovnu, za nic nestoji a nikdo ho uz davno nehraje.
@Ronik (24.03.2018 17:16): pletes si featuru z nutnosti a urazenim se kdyz to nedostanes:)
Jinak diky, ale to ze multak uz existuje dlouho vim, ale o to jaksi vubec nejde. Jde o ty zastupy troglodytu co museji mit multak v kazdy hre jinak si ji nekoupi. A je to proto ze je vlastne hry moc nezajimaji, nemaji k nim zadny vztah a berou je jako KFC nebo McDonald. Kdyz by meli neco hrat solo tak je to nebavi..a pak jeste par zoufalcu co by sami hrat chteli ale nemuzou pac pritelkyne by se potento, takze vezmou zavdek coopem aby si aspon neco zahrali..spolu se slecnou:)
V dnesni dobe kdy si kazdej milenial mysli ze hry jsou tady pro to aby se hrali spolecne to muze jeste udelat diru do sveta. Normalni hraci to muzou uplne klidne ignorovat.

Znate to _ no coop/multi - no buy (kolikrat jsem to cetl..eh, mockrat)
Upřímně, nezdá se vám ten příběh lehce stupidní a dialogy povrchní? Mám pocit, že Pepa Fares bere drogy na předpis. Ale ten ripoff Shawshanku docela pobavil.
@bukrrCZ (24.03.2018 12:38): Jop, dohráli jsme to včera od 12 do 18 s pauzou na jídlo.

@Paul (24.03.2018 13:02): Já bych do toho znovu asi nešel, není moc důvod. Je to lineární hra se zápletkou no, jakmile to jednou rozlouskneš, už to ztratí pointu. Sice je tam pár možnosti jak udělat něco jinak, ale jsou to hodně minimalistická rozhodování typu "vzít to po schodech nebo výtahem".
Dá se to sehnat na PC i nějak jinak než digitálně? Jen kdyby náhodou někdo věděl. A to je čistě co-op ve dvou? Jinak čtu tady, že druhý může hrát zadarmo. To funguje jak přesně? Koupím hru a můžu nainstalovat na dvou nebo teď s těmi službami se právě divím, že by druhý mohl hrát zadarmo. Já myslel, že takhle by hru museli koupit dva anebo split-screen na jedné obrazovce, což je problém na PC. Na konzoli by to šlo v pohodě.
Jsem zkouknul dvě recenze, jedna od ACG a ten je nadšenej a že si to zahraje ještě jednou, a druhá od Macka a ten to neskutečně sepsul :)
Jako vždy je to hodně o očekáváních se kterými do toho člověk jde.
Herní gameplay je na cca 5-6 hodin, ale stojí to za to, má to docela zajímavý příběh s fajn zápletkou. Jinak oceňuji, že stačí, když si hru koupí pouze jeden člověk, jeho parťák může hrát zadarmo.