Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Co přinesl červen: akademický titul a svatba

Hlášení DH rozhlasu: v zákulisním kotlíku Databáze Her se v červnu vydařily dva vydatné nášupy. Historicky první svatba DH uživatelů a složení bakalářské zkoušky, ve které DH hrála zásadní roli.

Nejdříve upřeme pohled k dopoledním hodinám 17.června. Admin Memphis byl toho dne poněkud neklidný. Aby ne když nadešel den státnic a obhajoby jeho bakalářské práce zaměřené na fungování a provoz DH.
V čase 08:17:53 se v interní diskuzi Admin/VIP objevil příspěvek následujícího znění: "Za chvíli státnice, u prezentace budu předvádět online DH, tak tu zatím nedělejte žádné vylomeniny...:D."
V následujících hodinách nastalo v ústředí DH napjaté očekávání, během něhož VIP uživatelé refreshovali databázi, kontrolovali diskuze a DH poštu. Nic! Ticho! Až před půl pátou odpolední se Memphis opět ozval: "...Bc. Memphis jde pít:)"
Všeobecná nervozita rázem opadla a administrátor přijímal sérii gratulací, po kterých se ponořil do oslav. Následně nebyl dva dny k zastižení. Gratulujeme!

O dva dny později po tomto vysokoškolském triumfu zažila DH další událost, tentokrát zcela slavnostní. VIP musa a uživatelka Hannah si v Brně řekli své ano a DH se tak dočkala první svatby svých uživatelů.
Patrně vám neunikla skutečnost, že se tu zmiňuji o vlastní svatbě. Za tento netradiční postup nese veškerou vinu jistý bakalář, který rozhodl, abych o svém svatebním zážitku napsal "nezaujatě" do DH blogu.
Nuže byla to krása nesmírná! Nevěsta oděna v bílé šatičky zaslouženě upoutávala pozornost a ženich při cestě před oddávajícího ani jednou nezakopl. Narozdíl od předchozí události, ze které se nedochovaly žádné snímky, vám DH přináší exkluzivně několik snímků pro nastínění atmosféry a potěchu oka.


Diskuze ke článku

Sice úplně opožděné, ale o to upřímnější gratulace Memphisovi i novomanželům.

"Pro mě je to absolutní záhada, že jsi všimnu nového blogspotu až v půli srpna:)"
Velice pěkné fotky, musíku!

(akorát je mi záhadou, jaktože mi trvalo všimnout si nového blogového příspěvku 24 dní :-( )
Velmi hezké, alespoň jde vidět, že se jenom nepaří ;-) Gratuluji! A pařansky GL & HF.
heh, az ted sem si vsiml, ze je nejakej novej prispevek v blogisku... ta titulni strana je ale k nicemu... :)

Tak gratuluju ;)
Paráda, moc vám všem gratuluju a přeju hodně štěstí dalšího života! :)
Gratuluji Memphisovi ke složení bakalářské zkoušky. Dobrá práce :)
....a Musovi přeji mnoho štěstí :) Jak by řekl můj moudrý bratr, postoupil si do levelu 3. ( level 1 narození, level 2 maturita, level 3 manželství.

Jo a já snad příští měsíc pokořím level 3 :)
Rovněž se připojuji ke gratulacím. Ať Bc. Memphisovi a šťastným novomanželům vyjde v životě všechno tak jak si představují.
Gratulace novomanželů a novobakaláři! Více takových šťastných DH uživatelů.
Obrovská gratulace novomanželům, ať to ve společném soužití výborně klape.
Taky gratuluju!

Karasman: s tou první fotkou máš recht, opravdu jako by Wonkers musovi z oka vypadl (nebo naopak?) :)
musa: Nejspíš očekával více fialové barvy :D

A jinak také gratuluji všem novomanželům, snoubencům, bakalářům a inženýrům ;)
Gratulujem všetkým trom, najmä asi svadobčanom, nech im to klape, nevesta krásna a ženích riadny štramák, človek by skoro povedal, že takíto ľudia proste nemôžu hrať tie strašné závislácke feťácke počítačové hry pre psychopatov. .)
za gratulace samozřejmě děkujeme

ugra: to mě vážně zajímá, jak sis mě představoval:)?
karas: nějaká podoba tam nejspíš je;)
Rovněž maximální gratulace. Nevěsta je kočka a na rozdíl od ugry bych řekl, že máš avatara skvěle výstižnýho - na tý první fotce máš skoro stejnej kukuč jako ta opička (samozřejmě myšleno v dobrém ;-)).

Až nastane můj den D v říjnu, taky postnu fotky :-) U mě doufejme podoba s avatarem bude nulová ;-)
Nevěstě to moc sluší. A tebe sem si představoval úúúplně jinak (asi mě zmátl tvůj avatar) :)
Gratulace všem, o nichž se tu tak pěkně píše! ;-) Ať žije čerstvý Bc. a jeho úspěšný web a samozřejmě i novotou blýskající manželé! ;-)