@Tulareanus (19.03.2013 22:22): Kdyby jen občas, ve většině diskusí např. u zpravodajských webů je to bohužel běžný standard. Vedle těchto diskusí mě zatím neustále překvapuje, jak jsou diskuse na DH ve většině případů civilizované. Dost zvláštní na komunitu pošahaných jedinců s násilnými sklony...
Zx Atari:S tou podporou jsem to takle nemyslel :)
Wow me sebralo tolik casu,ze to snad neni ani mozny...Druha hra v zivote, ktery jsem propadnul a taky to dopadlo ..U gw 2 jsem cekal neco podobneho a ono nic.. Gw 2 jsem linej hrat zadny poplatky nic takze obcas prijdu udelam quest odejdu nadherna hudba grafika zajimavy classy, ale na mem notasu nehratelny pvp kvuli fps ...

Wowko jsem hral od roku snad 2006-2007 do roku 2011, kde jsem s nim definitivne skoncil sice tam bylo jeste par naznaku na offiku, kde mi kamarad pujcil postavu, ale uz to semnou nic neudelalo clovek si uvedomi, ze mu hra spis vzala nez dala a nebo uz nechce zazit tolik bolesti, co se tyce virtulanich pritelkyn, kamaradu ci hajzlíku..

Na vzdy v mem srdci zustane TBC
Bursoft:Driv bylo masa free serveru,kde hralo tisice lidi ted se mi zda,ze jeden z nejvetsich je jen Twinstar a ten madarskej,kterej jede cata a ma 3000 online hracu bohuzel nazev server nevim,ale najit to nebylo tak jednoduchy, jak jsem si predstavoval Twinstar mal taky uz pres 3500 online nez se rozdelil

Jinak ta Anathemě:Hral jsem a kdyz to srovnas s twinstarem tak to jsou nebe a dudy sice twin snad jede porad wotkl, ale jediny, co tam nejde je jeden raid a to z 20 % jinak, co vim tak to bezi v poradku, co se tyce class spellu a questu ..

Tak s tim podporovanim jsem to myslel trochu jinak :) skoda, ze to nekde nemam, ale bylo to pekny poctenicko a fungovalo to jako nase vlada zapirat zapirat a zapirat.
@Bodkin (19.03.2013 21:01): Pravda, že kontroverznější "hra" tu asi není. Píšu "hra" v uvozovkách, protože většina komentářů se vlastně ani nevztahuje ke hře samotné - kterou očividně dost velké množství "komentátorů" nemohlo ani hrát (vzhledem k tomu, že skončila v lednu 2007) - ale čistě ke společenskému fenoménu. Čili často nejde o hodnocení, ale vyjádření (heh) postoje/pózy. Nj, a na druhé straně tu máme "nejlepčejší hra na světě 1000%".

Ale, koneckonců, o hodnocení her tu přece stejně nejde.
@Bodkin (19.03.2013 20:49): Ani ne, tam zas tolik komentářů od "speciálních" lidí není - spíš to vypadá, jako když někomu ujede ruka s Ctrl+C a Ctrl+V. Nazval bych to - hra s největším počtem zbytečných komentářů.

Hmm, možná by stálo za to vytvořit nějakou "hitparádu" dbher .-)

Pravda, že z mnoha komentářů mám pocit, že hraní PC her by mělo být legální až od 21 let - kam se hrabe alkohol (ale jak píšu, je to jen pocit).
A ocenenie pre hru s najväčším počtom dementných komentárov získava
............
(chvíľka napätia)
..............
World of Warcraft!
@Ebb (19.03.2013 12:52): Mě taky :)

Koneckonců - na světě je přece všechno zdarma, chce to jen štěstí, a nenechat se chytit, že? O_o

@Bursoft (19.03.2013 15:35): Jediný důvod existence "free serverů" je to, že žaloba a náklady na jejich rušení by byly větší, než přínos, který by to pro Blizzard mělo. I když, osobně bych se na tohle nespoléhal - všechno je legrace a "free", než přijde soudní obsílka, že...
@FildasCZ (19.03.2013 14:19):

Jelikoz docela vim o co se jedna a znam pozadi tak te muzu ubezpecit ze od blizzu zadna podpora free servrum nehrozi :) Pokud se teda bavime o cz...jak je to jinde nevim ale pocitam ze to bude stejny. Ono je neco jinyho nechat je na pokoji nebo je nejakym zpusobem podporovat.
Podle mě je fake, že free serverům pomáhá Blizzard.. nechává je žít jen proto, že procentuálně nepředstavují žádnou hrozbu pro výdělky z ofi serverů. Krom toho plno lidí si na free zkusí, jak se to hraje a stejně odejde na ofík, z mnoha důvodů. Je jen pověra, že na freečkách hraje "hrozně moc" lidí, myslím, že z celkovýho objemu hráčů WoW jsou to jednotky procent.. Krom toho i ty nejlepší free servery jsou zabugovaný i na classic WoW, ty emulátory jsou prostě výsměch ofi serverům. Já osobně hrál na free Anathemě, což je WotLK a teprve tento měsíc se tam spustil možná už konečně funkční encounter na gunship battle v ICC, nicméně classy zabugovaný až to bolelo (to byl stav tak před půl rokem, co jsem hrál poslední raid).

A pokud na free někdo chce vydělávat, tak je Blizzard hodně rychle zruší, jak píšeš.
[neexistující komentář]: Skvělý komentář. Přesně to vystihuje.
Nechceš být můj kamarád? :).
@Zx Atari 500 (19.03.2013 12:51): At to vypada, jak chce tak, kdyby jses zeptal pred 3 lety tak ti na to jeste odpovim, protoze jsem se usilovne snazil sehnat stranky, kde to bylo podrobne vypsano a bylo to duveryhodny ..

At uz za tím stojí, co chce at uz je pravda, jaka chce free servery jsou budou :) A blizzard nici ty, co na wow vydelavaji ..Posledni velky servery,co jsem videl byl nejaky madarsky 3000 hracu a Twinstar 2500, ktery za par let taky muzou skoncit ..
Na internetu to najdes spis v anglictine,cinstine,rustine..Ale pokad znas prislovi. Prilis moc skodi potom se pravda maze.
@Ebb (19.03.2013 01:48):Aby jsme si to ujasnili za 1 nic nepropaguju za 2 je trial do 20 levlu 3 kdyz uz tak blizzard se dohodnul s free vlastniky serveru, ze jim pomuzou s chybama. Jinak myslis, ze by nechal volne hrat na free serverech ? :) Sice rusili servery,ale jen ty, ktery meli taky poplatky bud mesicni ci vip apd a blizzard z toho nemel ani korunu.

Dale nikdo nikoho nenuti hrat ani free ani ofik
Pokud umis hacknout ucet tak offik je to prave, protoze je to tam bezne, ze ti hacknou ucet
Masa lidi presla na free, protoze to bylo moc easy a nemeli, co delat tak hrajou stary tbc ci wotkl i hodne lidi, co osobne znam.

Jeste neco te trapi nebo neco s cim na me chces vyrukovat ? :) Nejdriv bych si, ale zjistil, kdyz uz dloubes, co je propagovaní ;)
A pokad o tom moc nevis, nebo nechces vedet ci podobne tak je nesmysl, aby jsme se o tom dohadovali na internetu najdes mraky veci o tom, takze ti nic nehodlam zduraznovat..

Jen nechapu tvuj zbytecny rejpaví prispevek asi jses nudil a nebo nevim, ale to tve hodnice 50% take mluvi za vse :)

PS:Duvod, proc reaguju? Nesnasim lidi, co nevi co rikaj a nebo se snazi nad nekym povysit a delat borce, ze vsechno znaj a co reknou je svaty.

Boha at nekdo tem trollum ty kommenty smazne ..Na to se neda koukat .. ani nevi,ze se do toho prachy davat nemusí ..

Jenom,ze to hraje hodne lidi je to hned spatny xD..
U WoW je koncentrace podobnejch výblitků nějak větší než u jinejch her...Aspoň se ty dva poslední pěkně vyvažujou.:-D
@7c (25.02.2013 20:43): kdepak o free hraní do 20lvl vím... ale spolubydla mi ríkal, že to prej má bejt gratis uplně :D jen mi to nedalo a musel jsem se zeptat... jenže kdyby to zas mělo bejt zadarmo uplně, tak kde pak každej den vemou 14.000,- doláčů na každodenní udržování serverů... jen jsem byl zvědavej ;)
co je pravdy na tom, že má bejt, nebo už je, WoW na oficiálních serverech "zadáčo"? ale předpokládám, že je to jen kachna
@Majkee (30.12.2012 13:59): Hah, moze byt ja som videl len tie co boli v rebricku uspesne ako bol ST online a par dalsich takze som nadobudol dojem ze mal komenty dobre..... specialne som sa v nom nehrabal a nesledoval som jeho cinnost cielene iba co som si normalne vsimol.