Inu, myslím že už raději půjdu spát. Sám jsi řekl, jsou tu horší komentáře. Na dno společnosti jsem ještě nedopadl.
1.Skráť vety, pretože tie súvetia sú fakt chaos.
2.Keď napíšeš koment, prečítaj si ho po sebe.
3.Slovesá dávaj na správne miesto vo vete. :D

Nechcem ti kaziť ilúzie, ale dostať tu + alebo - nie je vôbec ťažké a málokedy to o niečom vypovedá, väčšina ľudí ti dá +/- na základe toho či im chváliš alebo kritizuješ ich obľúbenú hru...
U nových her je to v pohodě, ale u starých her hraných vela dávno musím pracovat s přívalem vzpomínek. To je těžké.
Píšu jich hodně, ano. Ale největší problém je angličtina. Skoro celý den se zabývám angličtinou a mám takový pocit, že mi ku_rví slovosled, výběr slov a tak.

I tak, dostávám nějaké mínusy, nějaké plusy, řekl bych, že je to v normě.
Možno to píšeš len priveľmi hrrr hrrr a nekontroluješ po sebe a potom to vypadá tak ako to vypadá. :D
Pravda, proto raději píšu komentáře na hry, co mám rád - líp se mi píše, napadají mě lepší věci a ta styl. ? těžko říct. Musím sem poštvat přítelkyni, ať mi kontroluje stavbu vět :-)
Marty McFly: "Není to můj nejlepší komentář, ale naprostý slovní odpad to také není." // samozrejme, budú vždy aj horšie komentáre, viz. niektoré k wowku pod ním, ale nemusím byť čech na to, aby som videl, že máš úplne strašnú štylistiku. :D
Zároveň v podstate v komentári popisuješ len svoj vzťah k hre viac než nejakú konštruktívnu kritiku (tú reprezentuje v podstate možno len tá poznámka o grafike). Čiže potencionálny hráč sa len dozvie, že príbeh je tam že vraj suprový a že nejaký Marty McFly nemá rád onlinovky. :) A to sa mi práve extra prínosné nezdá.
Tulareanus - Proto také nehraji MMORPG a WoW je jediná, na kterou jsem komentář napsal. Není to můj nejlepší komentář, ale naprostý slovní odpad to také není.

Já jsem pointu pochopil. Taky by mi bylo blbý, otevřít si každou onlineovku (co jich tu je) a dávat všem nízká hodnocení. K čemu by to ale bylo ? Proto to nedělám.
Say: "Napiš komentář, který dosáhne skóre +x (!!!) v (+/-) hodnocení", já myslím, že zadání mluví jasně. V "ohnivých" achievech tudíž musíš získat minimálně skóre "+10,20,30".

Ostatně, jaký by to mělo pro DH smysl, kdyby každý psal odpadové komentáře, že?:)

I když musím se přiznat, že poprvé jsem si to též špatně přečetl a vyložil stejně jako ty.
To nebola moja pointa. Pointa bola v tom, že ak nemám rád športové hry všeobecne a idem k nim písať komentáre ako ma to nebaví hrať a nepáči sa mi ten štýl, tak je to pomerne čudné. :D Jasné, že ma to nebaví, ale reflektuje to kvality konkrétneho titulu? :)
Marty McFly: Hmmm, nejak mám pocit, že sa ti skôr nepáči MMO ako žáner, než čokoľvek iné.
A především není problém si seřadit komentáře "podle hodnocení komentářů" a tudíž si přečíst jen těch několik dobrých, které se zobrazí jako první v pořadí.

Say: Za mínuska nejsou žádné achievy:).
Tulareanus: Filtr dělají samotní uživatelé. Totiž... Taky můžu teď hned sepsat nějaký blábol ke hře, kterou jsem v životě neviděl a čekat, až mi všichni z principu nasolí mínuska. A ejhle... Jeden achiev a doceněná póza jsou splněny. Zkrátka některé komentáře nejsou ani toho mínuska hodné.
Tak to by sa dalo zneužiť a bola by to totalita, ale mohol by byť filter, že komentáre s celkovým mínusom nezobrazovať a tak. Filter na blbosť holt by sa navrhnúť nedala, i keď to by bolo lepšie.
Škoda jen, že se komentáře pod určitej poměr plusů k mínusům automaticky nemažou :)
Ja sa priznám, že jediná vec, ktorú som na armory využíval, bolo odkukávanie buildov od iných hráčov. :D
Díval jsem se už dřív, u všech jsem si všiml, že poslední aktualizaci mají k 13th octoberu :) Tak chyba je celoplošná. Je to škoda, pokud to bude mimo provoz do vydání Cata... tak to je prostě blbý.
Heller: Je možné, že je to patchom/tým, že kým sa nenahodí 4.0.3. tak tam menia featury alebo niečo podobné. Ja teraz síce nehrávam (začnem znova cca o mesiac), ale prípadne by som si checkol postavy guildmemberov, či im to aktualizuje, ak áno, tak by som to riešil cez tech. support, Ak nie, tak by som asi čakal do 7.12.
Náhodou, lidi ... nechodíte na wowarmory ?

Od 11.10 se mi tam neaktualizuje postava :/ jestli to je zapříčeněno updatem ... a nevím, kde bych se dočetl, kdy to hodlají opět zprovoznit
j.calling.2bad: Doufám, že ta otázka nebyla míněná vážně!!! :-D
Konvice: jojo, to běhat po mizerně nadesignovanejch, pustejch plackách a killování všeho co se hejbe bez jakýkoliv motivace postavy (grind) je mnohem lepší :)
Myslím, že on neznáša tú popularitu a nálepku pre niekoho najlepšej hry, inak stále nechápem prečo práve MMORPG majú vždy jednoznačne najhoršie komentáre zo všetkých hier.
SilentWolf: Předpokládám, že když píšeš, že je to nejlepší hra na světě a dáváš 60%, počítáš do toho i datadisky. To je docela kravina, ty můžeš hodnotit jinde. :(
Hodnocení: Score (90%) Level (9/10) GameStar (?) Doupě (9,3) Excalibur (x) GameON (?) sYstem (x) xGen (x)

Minimální konfigurace: CPU 700Mhz, 256MB RAM, 32MB 3D GFX grafika
Doporučená konfugurace: CUP 2Ghz, 512MB RAM, 128 MB 3D GFX grafika

Alternativa: Everquest 2
Soon: Copyright 2004-2009 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved. "Soon" does not imply any particular date, time, decade, century, or millennia in the past, present, and certainly not the future. "Soon" shall make no contract or warranty between Blizzard Entertainment and the end user. "Soon" will arrive some day, Blizzard does guarantee that "soon" will be here before the end of time. Maybe. Do not make plans based on "soon" as Blizzard will not be liable for any misuse, use, or even casual glancing at "soon."

Heh. Jinak - odříkaného chleba...
Natelogan: a to ešte nie som v našej gilde z daľeka nejaký nolifer :)
Takže koľko som trávil času v Lineage 2, Guild wars a Tabula Rasa nemám hovoriť, že? :)
Last Jedi: Teda strávit skoro 100 dní nonstop v jedné hře (která mě mimo jiné přestala bavit 2x po padesátém levelu), to je fakt něco. Safriš, tolik nemam ani zdaleka v extra zdlouhavém Ragnaroku a Lineage 2 dohromady po vynásobení dvěma :-). A že jsem na těhle dvou hrách jako náctiletý ulítával hodně dlouho. Brrrr.
Z XFire Activity Reportu: "Im Silent. Forever has played 1,700 hours of World of Warcraft" - někteří lidé jsou fakt šílení :-)
Ajantis: Rozložení hráčů jejich her je obecně stejné jako rozložení lidí kdekoliv - Gaussova křivka. Záleží na tom, co považuješ za "inteligenci" a jak vypadá její degenerace (a taky jak vlastně myslíš tu větu :)

Jinak WoW jsem nehrál a hrát nechci (obecně svět Warcraftu nějak zvlášť nemusím).
"Těžko říct, těmhle hrám (a hrám od Blizzardu obecně) je třeba věnovat určité množství času a úsilí, aby je člověk dokázal opravdu ocenit/docenit."
------> Tím chceš říct, že sebeinteligentnější člověk časem zdegeneruje? :-)
Adieu: Těžko říct, těmhle hrám (a hrám od Blizzardu obecně) je třeba věnovat určité množství času a úsilí, aby je člověk dokázal opravdu ocenit/docenit.

Tím myslím - většinou to jsou hry přístupné široké veřejnosti, chytlavé a většina lidí je minimálně jednou "dohraje". Ale to je zpravidla pouze povrch a nepatrná část celku.

Jedi: LOL, teď jsem dočetl tvůj první komentář, radši ani nechci vědět, jakou mangu čteš :-)))
Adieu: Moje hodnocení je určitě dost ovlivněno tím, že WoW bylo moje první MMORPG. Tehdy jsem neměl s čím porovnávat a ty níže-výše popsané nedostatky, s kterými bych dnes převážně souhlasil(kromě grafiky), jsem asi registrovat nemohl, protože mě hra jednoduše uchvátila. Dnes hraju už spíš jen ze zvyku a moje "hraní" WoW je omezeno spíš jen na klábosení na chatu(ano se spoustou zkratek a teenagerů) a občasný raid.

Nvm jestli jsem už tak přestal sledovat herní novinky či co, ale o Mortal Online jsem nikdy neslyšel... thx za info, mrknu se co to je zač:).
"vítej ve světě internetu, teenagerů (tímto zdravím RH - lol) a (MMO)RPG, třeba si časem i zvykneš .-)" - To se spíš budu věnovat jinačím věcem a občas jedním okem kontrolovat, jestli se něco nezměnilo. :-) Jako dosud.

A jinak ne, WoW jsem měl v rukou jen chvilku a hraní (na oficiálních serverech) jsem spíše sledoval u jednoho kamaráda. Proto by mne také nenapadlo zde hodnotit; na druhou stranu to, co jsem viděl (a že toho byla většina, protože nějakým gejzírem možností a masivní komplexitou dnešní mmorpg v celku nevynikají), mne dokonale odradilo (z důvodů, jež jsem výše, respektive níže, popsal). A koneckonců se mi později vše potvrdilo, když jsem narazil na zkušenosti lidí, jež mají na hry obdobné nároky jako já a kteří věnovali těmto mmorpg mnohem významnější čas.
"poněvadž svět plný agresivních hovádek s nechutnými avatary, svět komunikačních zkratek a boje" - vítej ve světě internetu, teenagerů (tímto zdravím RH - lol) a (MMO)RPG, třeba si časem i zvykneš .-)

Ty jsi WoW hrál delší dobu na oficiálních serverech?