Hehe, je mi dost záhadou, na jakém serveru hraje Clorky za 500 za měsíc :-D. Přijde mi,že hodnocení her od lidí,který tu hru podle těch rozumných komentů snad ani nehráli jenom snižuje věrohodnost hodnocení.
@Majkee (27.09.2012 19:54): Já myslím, že to je spíš protiváha k té mé stovce - porcelán a fallouťák by ji prostě nerozdejchali. Ale zas mně to nějak nevadí, každej má právo na svůj názor a jejich hodnocení beztak kvality téhle hry nijak nesnižuje:-)
Nechápu jak někdo může dát určité hře 0 procent, i když je z jeho komentů zcela zjevné, že to vůbec nehrál a je hater. To se pak můžem na nějaký hodnocení naprosto vybodnout, protože to nemá žádnou vypovídací hodnotu.
lol dobry hodnoceni :) ale prijde mi divne hodnotit DLC, ktery nese nazev hry, ktery nesnasim :) myslim, ze treba konvice toto urco nehral a clorky asi taky ne :)
@konvice (27.09.2012 14:11): casual hráči i střední proud touží po inovacích v rámci klasiky, což se jim (nám) velmi pravděpodobně dostane. Udělat něco ultra hyper originálního je cesta do pekla a to si každý rozumný vývojář dvakrát rozmyslí.
Jen si to kupte hovádka, blizzard si z vás dělá dojnou krávu 4 datáč o tom samém jako předchozí enjoy ! :DDD
Nojo ono to asi není prdel něco vychytávat na přetíženejch serverech pro miliony lidí :-) s tím asi žádná jiná hra problém nemá, to je fakt.
Také se vždy s novým datadiskem ptáte, proč to musí být vždy stejné? Mám pocit,že jsem ještě nezažila bezproblémové připojení do hry po vyjití nového datadisku :-). Blizzardi to zkrátka umějí vychytat :)
vy to nejak resite :D :D rekneme ze jsem nemel dobry zdroj informaci....jo a byl jen jeden navrh na toto a sice muj ;)
@Tulareanus (07.09.2012 20:06): Nj, ale já nemluvím o přidávání obskurních a vzácných her - MoP je vrchol mainstreamového ledovce, není důvod k obavám, že ho nikdo nepřidá - tak proč se spokojit s otřesným popisem?
@Walome (07.09.2012 19:17): Vtipálek, myslíš, že by som to nezvládol? :)

@7c (07.09.2012 19:44): Je to bezplatná databáza, kde sa o obsah starajú uživatelia, nie škola alebo platená práca, aby to na niečo bolo. :) A toto nie je prvý raz, len sa mi už párkrát stalo, keď som skritizoval konkrétne veci na popise hry, tak mi bolo len vynadané a povedané, nech si to napíšem sám, tak som sa poväčšinou prestal vyjadrovať. :)
Minimálne by to chcelo zmeniť, že do Pandarie sa chodí na lvl 85. a zmeniť vetné konštrukcie, aby to nebolo samé "dále bude" "dále byl", nehovoriac o tom, že budúci čas je celkovo irelevantný, ak hovoríme o obsahu hry, mal by tam byť buď čas prítomný "dále má rasa blablabla". Prípadne x má y, atď. Keď menujem jednu, dve veci, tak by sa malo používať napríklad a nie a tak ďalej. :)
V popise je chyba, že do Pandarie sa ide až na lvl. 90 - to je blbosť, hlavne preto, že sú to zóny na levelovanie od lvl 85. do 90.
+ gramatická skladba sa tam strašne opakuje, autor aj VIP čo to schvaloval si to mohli trochu prečítať. :)