Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

World of Warcraft: Mists of Pandaria

25.09.2012
69
78 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Mists of Pandaria je již čtvrtý datadisk ke slavnému MMORPG World of Warcraft. Hra si zachovává stejnou hratelnost i grafiku, ale opět je zde spousta novinek.

Maximální úroveň je zvýšena na 90, dále je zde nový systém talentů. Navštívíte nové dungeony a raidy. Můžete chodit do pet arén anebo na výpravy. Do hry byla přidána nová rasa a sice Pandaren. Do 10. úrovně budete neutrální a až poté si zvolíte, zda budete hrát za alianci nebo za hordu. Jejich mountem jsou dračí želvy. Dále bude mít rasa spoustu speciálních schopností jako například zvýšený cooking level o 15, fall damage je menší o 50 % a další. Dále byl přidán nový kontinent zvaný Pandaria, který leží na jihu Azerothu mezi Kalimdorem a Eastern Kingdoms. Přibylo nové povolání, a to mnich (monk). Monk si může vybrat mezi těmito rolemi: tank, melee damage a healer. Budete využívat energii Chi. Monk bude k dispozici ve všech rasách kromě goblinů a worgenů. Nově zde najdete takzvané Challenge Dungeony, kde se hráči domluví na spuštění výzvy. Po zabití hlavního bosse dostanou hráči různé odměny a čím nižšího času dosáhnou, tím budou cennější.


Poslední diskuzní příspěvek

Když vidím porovnávání těch datadisků, je zajímavé vidět, že MoP má vážně nejnižší hodnocení Asi za to vážně mohla jiskra té doby a ta myšlenka, že to vzniklo čistě jako zavděčení Číně a filmu Kunfu Panda, protože objektivně je to asi fakt nejlepší datadisk který jsem ještě během starého levelování procházel, tedy až do Legionu.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.