Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jareesek / Zlín (ČR - kraj Zlínský)

Momentálně rozehráno


Profil

Píše se cca rok 1994. Můj o tři roky starší bratr si po velmi dlouhém přemýšlení koupil svůj první počítač. Takže ve svých 22 letech jsem se poprvé setkala s počítačovou hrou :-). Prince of Persia jsem dokázala hrát hodiny ( jaké bylo moje překvapení po několika letech,že je tahle hra barevná :-))) ). Po týdnech hraní se u nás doma objevila hra ,,Panzer Generál". Tahle hra si podmanila nejenom oba bratry,ale dokonce i mě, ač mě vojenská tématika a především druhá světová válka nikdy moc nelákala. Když jsem si po pár letech pořídila konečně počítač vlastní ( dlouho jsem věřila tomu,že jenom kvůli práci ), netrvalo dlouho a propadla jsem kouzlu zvanému adventury. Moje první originální hra ,,Post Mortem" mě zkrátka nadchla. Nestála malé peníze,ale byla jsem nadšená ( bohužel ). Záhy jsem pochopila,že počítač už nebude především na práci a pořídila si několik dalších originálních adventur. Kamaráda, který mi jednou čistě náhodou ukázal hru ,,The Sims" jsem nenáviděla i milovala zároveň. Simíci mě vždycky dokázali pobavit. Hodiny zábavy s postavičkama,které se ne náhodou podobali nadřízeným,sousedům a kamarádům mě bavili tolik,že jsem si koupila v originále základní hru i několik datadisků. Když vyšla dvojka a já jí dostala od toho samého nadšence k narozeninám,strhla se lavina probdělých nocí, opět s postavičkami, které se více než kdy jindy podobali nadřízeným,sousedům a kamarádům. Nový herní systém,grafika a spousta nových akcí mě úplně dostali. Pořídila jsem si každý datadisk a říkala si,že ,,The Sims 2" je zkrátka ta jediná hra pro mě. To co se stalo s touto hrou, ale nebylo vůbec nic proti tomu,když mi někdo ukázal World of Warcraft. Založila jsem si tehdy ještě na free serveru postavu a nemaje ponětí o tom,že existují placené offi servery jsem ani nevím jak vyexpila na 70 level svojí první postavu mága. Potom jsem poznala dva nadšence,kteří mi ukázali jaký neskutečný rozdíl je mezi hraním na offi serveru a tím free ( questy dávaly najednou smysl, všechno se hýbalo,umělo víc než jedno kouzlo a smělo se používat úplně všechno :-D ).
Od té doby je Blizzard a jeho WoW a Diablo mojí současnou srdcovou záležitostí, ale jsem vděčná za to,že znám i lidi,kteří mi ukázali jiné perfektní hry jako třeba,, Risen". Závěrem bych jenom chtěla říct,že moje hodnocení her je možná občas lehce odlišné od většiny ostatní lidí. Já hru hodnotím zpravidla a převážně podle toho,jak jsem se u ní bavila, nebo jaké vzpomínky na ní mám. Je mi ukradené,jak se liší hra od knižní předlohy,jestli je tam špatná kamera,nebo grafika, pro mě je důležitá především zábava a to,jak příjemně jsem čas který jsem hře věnovala strávila.


Děkuji tvůrcům a zakladatelům za to,že je kdysi dávno napadlo tuto stránku založit, jsou totiž všichni strašně fajn :).