Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

We Were Here Together

10.10.2019
05.06.2020
09.02.2021
kompatibilní
73
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Na antarktické výzkumné stanici zachytíte se svým kolegou tísňové volání a souřadnice vašich společníků, kteří se vydali na průzkum. Nachystáte proto motorové saně a vydáte se zmrzlou pustinou na pomoc. Na místě však nenacházíte vaše promrzlé kolegy, ale zachovalý středověký hrad, který ukrývá nejedno tajemství.

Stejně jako v předchozích dílech, We Were Here a We Were Here Too, je i tato hra kooperační 3D puzzle adventurou pro 2 hráče, kde je třeba společnými silami vyřešit řadu hádanek. Jelikož jsou oba hráči většinu času rozděleni, je nezbytné komunikovat za pomoci vysílačky a navzájem si sdělovat všechny potřebné indicie, které vám pomohou k řešení.

V roce 2022 vyšel další díl série We Were Here Forever.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
No, nic moc jako, a to bych předchozí dva díly doporučil s klidem všem, kteří si chtějí s kamarádem zahrát i něco jiného než střílečku. Hádanky jsou tady často nejasné, nenabízející dostatek náznaků čeho chcete a máte vlastně dosáhnout, a tak než na logiku se spíš spoléháte na metodu pokus-omyl.

Osobně považuji za největší problém, že hráči už nejsou jasně rozděleny na role knihovníka, který má po ruce většinu indícií, a průzkumníka, který zase většinu puzzlů řeší. Oba hráči jsou teď více průzkumníky a hádanky se mnohem častěji točí kolem: "Hele, když zatáhnu za tuhle páku, co to udělá u tebe?" A tak mačkáte všechna tlačítka, taháte za všechny páčky, a tak nějak doufáte, že vám časem docvakne, čeho že to chcete docílit.

Jako jo, je tady i pár povedených puzzlů, ale na každou takovou hádanku připadají tři zmatené nebo vyloženě nudné.

8. bod herní výzvy 2020 (hardcore)
+20