We Were Here Forever

10.05.2022

Jedná se o již čtvrtý díl série kooperativních logických adventur, který navazuje na konec příběhu předchozího dílu. Hra se nyní začíná v hlubinách ikonického hradu Castle Rock a pokračuje městem Rockbury, kde se začal formovat odpor, tajemným hřbitovem nebo jezerními hlubinami. Nejprve se ale naše dvě hlavní postavy musí dostat z žaláře, aby mohly společnými silami porazit šíleného Krále a jeho Šaška v říši duší.

Princip hry se od předchozích dílů příliš neliší a opět nabízí únikovou 3D adventuru pro dva hráče prošpikovanou řadou hádanek a puzzlů. Problém je v tom, že každý z dvojice se nachází po většinu času někde jinde a vidí něco jiného než jeho spoluvězeň. Naštěstí vy i váš parťák máte k dispozici vysílačku, díky níž můžete komunikovat, společně hledat indicie a nakonec se dobrat k řešení. Oproti svým předchůdcům je tento díl delší a poprvé obsahuje cross-play pro hraní napříč platformami.

Série pokračuje hrou We Were Here Expeditions: The FriendShip.