Ty kráso, lidi se diví, že jsem agresivní, když se tady poslední dobou setkávám se samýma dementama. :D Ne, nechci, Tě DEU, urážet, ale zkus argumentovat věcně, místo, abys jen zaútočil na osobu řečníka, to je prostě low.

Já jsem zatím nenapsal nic, co by indikovalo, že jsem něčí fanboy, nebo fanatická ovce. Vždyť já jsem polovinu her Blizzardu ani nehrál - nikdy jsem nehrál žádné diablo, žádné WoW, Heartstone, Dotu, ani žádnou její mutaci. Hrál jsem jen RTS, protože jsem se chtěl dlouhodobě věnovat 1v1 RTS a shodou okolností nikdo jiný nedokázal vytvořit tak dobré a funkční RTS jako Blizzard. Aby se nějaká hra stala progamingovou a vydržela roky, chce to souhru spousty faktorů a v žánru RTS Blizzardu prostě nikdo nedokázal konkurovat. Jen zmíním, že péče o Age of Empires II je ze strany vývojářů úžasná, přidali tam spoustu skvělých věcí, komunita funguje, takže AoE 2 je také progamingová RTS. Přesto v ní ale neprobíhají tak atraktivní turnaje a ligy jako v SC1, SC2, popř. W3.

Já nemám problém s tím říct, že Reforged je mrdka, už dříve jsem to tu napsal a hru si určitě nekoupím, čekal jsem, že to bude nic moc, ovšem, že to bude takové hovno, které zhorší i původní hru jsem nečekal. Nemám problém s tím 0% hodnocení od Clorkyho, v principu ani ne s jeho komentářem, spíš mi vadí, že hru hrál hodinu a opsal negativa, na které by sám nikdy nepřišel (EULA), ale jen je opsal z reditu nebo okoukal z youtube. To mi přijde asi trochu (ne úplně) jako bych teď šel dát 100% Witcherovi 3 a psal, jak je to super hra, přestože jsem ji hrál 5 minut a pak zkouknul pár hodin gameplaye na youtube.

Včera jsem si updatnul classic W3, abych sám viděl, co se stalo. Profily byly smazané, ale pokud jsem dobře viděl, tak třeba položka klanů stále fungovala. Problém chatových místností, popř. přidávání hráčů pomocí character ID je asi v tom, že Blizzard chtěli nový bnet integrovat do bnetu, který používají jejich další hry, abys třeba z Reforged mohl psát člověku, co hraje WoW, Heartstone nebo SC2, nic jiného mě nenapadá. Mimochodem věděl(i) jste, že původní W3 měl bnet funkčně stejný jako SC1 (třeba ty gatewaye US, EU, Asia) právě proto, aby si hráči mohli společně psát? Z W3 jste si mohli psát s člověkem, co hrál SC1 nebo W2: Bnet edition. To si myslím, že je dobrá integrace v době, kdy ještě neexistoval Steam.
@DEU (31.01.2020 20:19): Co jsou to za nesmysly?

Pokud má Blizzard "zaslepené" fandy, tak je k tomu asi důvod, ne? Asi jsou jejich hry dobré, když udrží hráče tak dlouho.

O tom, že by Starcraft byl zabitý mikrotransakcemi fakt nic nevím, SC1 i SC2 se hraje stále dost - samozřejmě na poměry žánru. Běží ligy, turnaje, po celém světě, nevím, na co si stěžuješ.

Rozdělení na Ameriku, Evropu a Asii mělo vždy naprosto logické důvody a to ping. Co je "slavný region lock", to nevím, hrál jsem SC1 a hlavně W3 a SC2 řadu let a připojil jsem se na jakýkoli gateway jsem chtěl. S američanama jsme hráli většinou na US gateway a samozřejmě problém byla vyšší odezva, ale za to jaksi může půl zeměkoule vzdálenosti a ne výrobce hry.

To je sice pěkné, že si přešel na Steam, ale jak to řeší problém, když někdo chce hrát Warcraft nebo Starcraft, přičemž žádná hra na Steamu se jim nedokáže vyrovnat? :) Asi to není moc relevantní, že?
@player (31.01.2020 13:41): Znam lidi, co hraji Diablo 3 dosud od vydani. Blizzard ma jedny z nejzaslepenejsich a nejfanatictejsich fandu.

@player (31.01.2020 11:54): Nejen Warcraftu IV, ale rovnez ne Starcraftu III. RTS je zanr dlouhodobe na ustupu a Blizzard Starcraft serii jiz zabil mikrotransakcemi a COOP blbostmi. A nyni zabil i Warcraft sagu.

@Clorky (komentář): Jo, Blizzard a jeho slavny region lock. To byl pro me jakozto cloveka zijiciho v Kanade jeden z duvodu, proc jsem prestal hrat jejich hry a presel na Steam. A nelituji.
Ok, podarilo sa mi zpojazdniť origo verziu 1.31, na reddite je návod link
Funguje dokonca aj klasický bnet, aj keď nikto sa momentálne na tých servroch nenachádza. Čiže na tú piratebay verziu sa môžem vykašlať, táto funguje OK.
@MCZ (31.01.2020 14:50): Je to takové gentlemanské "pravidlo", asi hlavně proto, že společnosti nemají/neměli na modery páky. Oni můžou utéct a udělat standalone, aniž by z toho ta původní společnost měla další profit. A ono těch případů, kdy vydavatel vzal pod svoje křídla mod založený na jejich hře, zase tolik není (poslední úspěšný byl možná DayZ?), ten druhý je přeci jen o něco častější. Už nějakou dobu se někteří vydavatelé snaží si tohle líp ohlídat a držet modding víc na uzdě. Ono těch důvodů je obecně víc než jen přímý profit (porušování copyrightu) a každá společnost k tomu přistupuje jinak. Blizzard si jen prostě vzal na hřebík to největší kladivo (docela kontrast oproti Valve, kterým loni nevyšla dohoda s tvůrci Auto Chessu a přesto jim pomohli zmigrovat účty hráčů na stand alone verzi).

A já se tomu vlastně moc nedivím. Dokud si lidi kupovali W3 jen kvůli Dotě (což si myslím, že bylo pár let po vydání TFT nezanedbatelné procento) a turnaje běželi na bázi jejich hry, těžili z custom obsahu ve velkém... ale pak všichni pláchli. Z jedné custom mapy (i když prošla mnoha verzemi a rukama mnoha vývojářů) neodtekly peníze jen Valve. Pár tvůrců si z konceptu udělalo LoL (další monstrózní moneymaker) a svého času rejžovalo i Heroes of Newerth (s některými hrdiny obšlehnutými více méně 1:1). A když pak Blizzard začal dělat svou Dotu (Blizzard DOTA), ze sporu s Valve nakonec odešel s tím, že musel svou mapu/standalone hru přejmenovat. Vůbec bych se nedivil, kdyby to tam dodnes lidem leželo v žaludku.
@Clorky (31.01.2020 15:21): Ono je to ešte trocha komplikovanejšie, tá cracknutá verzia nie je len taký obyčajný cracknutý classic, napr. 1.29 oficiálne na classic ani neexistuje. Sám neviem, čo to je za verzia, je to proste des :)
@emxd (31.01.2020 15:18): Ano. Na single můžeš stáhnout cracknutý klient s patchem před vydáním Reforged. Nutno dodat i to, že Reforged NEMÁ custom kampaně a normální kampaň někomu funguje a někomu ne. Mi třeba ne, po cutscéně to spadne s Defeat screenem.
@PRIVATE MARTIN (31.01.2020 14:30): Tak trochu som si v tom robil prieskum, na zhrnutie, classic je updatovateľný po verziu 1.27b, čokoľvek novšie ide iba cez reforged klient. Našiel som ale dve výnimky, na eurobattlenete majú "classic" updatnutý na 1.28.5 ->link a na piratebayi je "classic" updatnutý na 1.29, aj keď neviem ako sa im to podarilo. 1.29 je pomerne dôležitá verzia, keďže tam pridali komplet widescreen support.
@Cobot (31.01.2020 14:49): Říkám, připadám si jak v epizodě Black Mirror, v dystopickém roce 2020. Prostě nemůžu uvěřit, že na takové řešení přistoupili, nebo že je to vůbec napadlo. Neskutečný, nepochopitelný bizár. Vtip.
@player (31.01.2020 14:05): Až na konci, spíše příští rok. Tak či tak, druhý díl se bude hrát ještě nějakou dobu dál a Microsoftu se kupodivu daří s touhle značkou jakž-takž zacházet. Tedy, Definitive Edition prvního dílu byl průšvih (i když na Reforged to zdaleka nemá), ale obecně je dobře, že série v podstatě vstala z mrtvých, co se oficiální podpory týče a chystá se další díl.

@Redfield (31.01.2020 14:11): Já o tom vím jenom trochu (tedy, že pak vyšla nějaká DOTA2 od Valve), ale mám za to, že podobné situace se obvykle řeší jinak - když vznikne takhle populární mod, firma se jej (a jeho tvůrce) snaží dostat pod svá křídla (viz jeden z nejznámějších případů - Counter Strike) a ne dopředu kohokoli takhle odrazovat: "Jakmile to bude úspěšné, tak ti to vezmeme." Je mi jasný, že co tu píšu, je naprosto obvious, zaráží mě jen, že si to zřejmě neuvědomil nikdo v Blizzardu.
@Clorky (31.01.2020 14:17): Bylo by zajímavé, co by s tím udělal někdo jiný. Ale značku stejně prodaj leda při krachu Acti-Blizz (nereálné) a pochybuju, že by na ní nechali na ní sáhnout někoho jiného jako Microsoft nechává Relic. Maximálně zůstanou u částečného outsourcingu jako to dělají teď.

A dobrých vývojářů tohodle typu RTS je dneska stejně jen hrstka, i zkušenejší studia jako Petroglyph se jen plácaj na suchu a drtivá většina toho, co vychází, je k pláči.
@PRIVATE MARTIN (31.01.2020 14:30): Ano. Přečti si můj koment, pokud chceš vědět víc. Nelze zapnout starou hru, nový launcher je spojením Classicu a Reforged s tím, že Classic má zamknuté grafické možnosti.
I když máš classic, musíš stahovat 30GB dat pro Reforged, které máš stejně zamklé. Jinak si nezahraješ.
Ak som dobre pochopil, oni nielen že dosrali celý remake, ale ešte k tomu sa už nedá dostať ku pôvodnej hre?
@player (31.01.2020 13:41): Mraky? WoW už možná není takový kolos jako dřív, ale i po všech těch datadiscích je to pořád dost živá hra (+Classic a případně datadiskové repete taky dost přisype). A mimo Blizzard... CS:GO, Dota, LoL, GTA 5. Ty hry nežijou z přelétavých hráčů.

Dost bych se divil, pokud vůbec bude další Starcraft, natož W4.

@MCZ (31.01.2020 13:57): Matně si vybavuju, že utahování smyčky nad custom obsahem se živelně řešilo už s SC2 (podmínky pro Arcade, Starcraft MMO atp.). Dota je hodně nakrkla.
Osobne si myslím, že Blizzna má personálne problémy, minulý rok odišiel aj Mike Morhaime, chýba talent.

Na druhej strane, po tomto fiascu majú najťažšie srdce zrejme ľudia, čo čakajú na nové Diablo, po W3 Reforged je už možné všetko :). Slovami proroka Jaya Wilsona - fuck those losers!
Mně to připadá, jako kdyby jel Blizzard podle příručky "How to be Evil" původně sepsané EA a následně revidované Bethesdou. A některé z těch věcí jdou zcela mimo mou představivost - hlavně to vlastnictví veškerého uživateli vytvořeného obsahu.

Naštěstí jsem teda nikdy nebyl fanoušek - třeba ty předimenzované zbroje mi přišly směšné už tehdy a příběh i herní mechaniky jsou v podstatě vykradené ze StarCraftu.

Každopádně není třeba zoufat, Age of Empires II jsou stále ve skvělé kondici!
Vzhľadom na personálne obsadenie momentálneho Blizzu je zrejme aj dobré, že žiadny W4 nebude :). Nech zastavia krvácanie a potom sa uvidí...
@player (31.01.2020 13:22): To bych neřekl. Když spustili Classic a začali tak v podstatě od začátku, tak tím přilákali kvantum lidí. Spoustě lidem se teď navíc líbí představa té nové expanze ze Záhrobí, což mě osobně už sérii docela kazí.
Komu sa nechce sťahovať a babrať s tým ich novým klientom, na piratebayi je klasický W3 updatnutý na 1.29, čiže s widescreen support. Len neviem, či v tom nie je zabudovaný bitcoin miner :) Samozrejme na bnet máš prístup iba cez reforge, alebo hrať bnet na privátnych servroch. Minimálne ako dmg mitigation by mal Blizz obnoviť staré bnet servre, ale o tom potom ...

Ok kampaň, here I come.
@DEU (31.01.2020 04:16): hm, jaxi na tom může taková firma jako Blizzard vylámat zuby? co je to dneska s těma remasterama, nejprve Commandos 2, teď W3... snad se alespoň ten C&C povede.
Ok, posledný klasický patch ktorý iba patchuje a nesťahuje reforge je 1.27b, ale to je už dosť staré, tam to ešte ani nemá widescreen, ten bol pridaný až v 1.29, ale pri 1.29 mi to sťahuje reforge. Choices :O
@DEU (31.01.2020 00:57): Nemám tucha, mi prachy vrátili hned druhý den.

All you have to do is go to the Battle.net support page and select Warcraft 3: Reforged. Next, instead of “describing the issue” to Blizzard, click on “I would rather categorize the issue” below it. Once you’ve navigated to the next page, choose the Payments option and request a refund.

From here, you may have to sign in to your Battle.net account. But once you’ve done that, you should be good to go. Blizzard will typically respond to your request within 24 hours, but because of the nature of WC3: Reforged and its poor reception, it may take longer.

Opatrně ale, podle všeho je to Bethesda Fallout 76 all over again, pomalu to vypadá, že už refundovat nechcou.

https://us.forums.blizzard.com/en/warcra ... efunds-warning/15362

@Sadako (31.01.2020 00:50):

@AlieN (31.01.2020 00:43):

Díky, toho si cením. Já se té stěně textu chtěl vyhnout, ale když týpek tak hezky prosil, ať mu řeknu, proč jsem na Blizzardy a tuhle hru takhle zlej...

Je to prostě neskutečný bizár, že něco takového spatří světlo světa v roce 2020 a od tak obrovského studia.

@emxd (31.01.2020 00:31):
To není noobovská otázka. Classic WC3 je mrtvej, starý klient neexistuje. Pokud chceš hrát, zapneš starého klienta, updatneš... resp. počkáš až si natahá 30GB contentu pro Reforged, který je pro tebe stejně zamklej. Pak si musíš stáhnout Battle.net appku, zaregistrovat se/přihlásit se, zvolit region (Evropa) a zapnout hru. Přivítá tě jedno z nejhnusnějších UI, které jsem kdy viděl, mnoho lidí stěžujících si v chatu a rozbitá hra. Jak jsem psal níže, classic a reforged jsou spojeny v jednu hru. Připadám si jak v epizodě Black Mirror.
Noobovská otázka, ale ktorá je najnovšia verzia starého klienta? Chcel som zahrať starý W3, ale namiesto obyčajného patchu mi to hádže ten ich nový reforge klient. Vyzná sa v tom niekto?
Jo, málem jsem zapomněl. Ještě jedna věc, co mě sere do nepříčetnosti - seznam custom her.

Podle všeho můžeš třídit buď podle počtu hráčů, pingu, názvu hry nebo názvu mapy.

NEMŮŽEŠ. NEFUNGUJE TO. KLIKNEŠ NA PING A ZPŘEHÁZÍ TI TO TY MAPY NÁHODNĚ, KLIKNEŠ NA POČET HRÁČŮ, OPĚT NÁHODNĚ. BLIZZARD NEUMÍ ANI IMPLEMENTOVAT SORTING ALGORITMUS DO SEZNAMU HER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prostě nic nefunguje. Nic nefunguje. Nic nefunguje. Nefunguje nastavení, nefunguje hra, nefunguje kampaň, nefungují customky, nefunguje UI, nefunguje komunikace s hráči, nefungují klany, nefunguje chat, nefunguje profanity filter, nefungují chat příkazy, nefunguje ladder, nefunguje třídění her, nefunguje nic. Ani nemluvím, že je to brutálně špatně optimalizované. Seká se to na RX580 a i5 8400 s 16GB RAM. JAK TOMU MŮŽE NĚKDO DÁT JINÉ HODNOCENÍ, NEŽ 0? Tři dny od releasu, žádný patch, žádná komunikace ze strany vývojářů.

Já nevím, stačí nebýt omezený a zabedněný a trochu hledat informace. Místo toho abych tady trávil čas obhajováním nulového hodnocení stačí fakt mrknout třeba na tohle.

Rozbili co šlo. Není co víc bych dodal.
@TombSpirit (30.01.2020 21:18): Ne, není to jen póza nebo pomsta Blizzardu. Když tak pěkně prosíš, vysvětlím proč nulové hodnocení.
Tyto změny jako hráče custom map a člena klanu se mě přímo týkáj:
Mnoho custom map je rozbitých a vyžadují "opravy" tvůrců těchto map. Vzhledem k jejich povaze (jsou mnohdy staré třeba deset let), je toto problém. Kdyby Blizzard chtěl, mohl by s tím něco udělat. Místo toho s příchodem Reforged upravuje EULA s tím, že tvořené mapy jsou nyní jejich vlastnictvím. Tak kde to jsme? Samozřejmě ještě před příchodem Reforged probíhající updaty od minulého a konce předminulého roku to taky dost rozbily.

Nefunkční klany. Znám lidi z WC3 řadu let, nemám na ně žádný kontakt. Klany ze dne na noc zrušeny, nemám jak se s nimi spojit. Za nick na Bnetu se idiotsky přidává nějaké číslo, jak kdyby to byl Discord, třeba Clorky#4564. Co to kurva je? Jak si mám přidat kámoše, kterého znám leda podle nicku. Zkouším /f add, nefunguje. Zkouším rozkliknout friend list ohavného UI, kde se mi mísí text chatu, pozadí a lobby customky, ve kterém aktuálně jsem. Zkouším napsat kamarádovo jméno do lišty pro přidávání přátel. Nefunguje to, neznám jeho číslo (#xxxx), takže až se najdem někde v lobby mapy, kterou hrajem, tak to teprve půjde. :-)

Slibovaný cross-platform a cross-realm online play? Ne. Ani jedno. Místo cross-realm si musíš před zapnutím hry navolit lokaci (Evropa, Asie, Amerika). Tímto Blizzard rozděluje komunitu na realmy a výsledkem je menší množství hráčů jak ladderu, tak custom her -> nižší kvalita hry -> méně zábavy.

Cross-platform? Píču. Místo toho, aby nechali classic Warcraft tak jak je, splácali Reforged i Classic do jednoho launcheru. Výsledkem tohoto počinu je to, že i když Reforged nemáš ale máš Classic, tak po zapnutí classicu se ti začne stahovat skoro 30GB update, který obsahuje herní data Reforged, které jsou pro classic hráče zamknuté (týká se to, pokud vím, pouze grafických nastavení).

Cross-platform si všichni hráči představovali tak, že nezávisle na hráčích hrajících Reforged si můžeš zapnout Warcraft tak, jak ho znáš a hrát zároveň s lidmi z Reforged. To by ale asi stáhlo moc peněz, tak na to jebem a radši to uděláme takhle kokotsky a ty hry spojíme.

K tomu UI. Je to pomalé, debilní, všechno se nějak překrývá, nevíš co se děje. Prostě mess jako prase. Třešničkou na dortu je profanity filter v základu zapnutý. To určitě znáš, typicky chceš napsat "fuck" ale místo toho to vypadá takhle: "@#^!".

Vypnutí tohoto nastavení má účinek do té doby, než nevypneš a nezapneš hru, kdy je profanity filter opět zapnutý (ale ne v nastavení, tam je furt off, tak jak jsem ho nastavil). Ale prostě to nastavení nemá účinek a sprostá slova, ale i slova jako bong nebo booty jsou cenzurovaná. Booty Bay je přímo mapa Blizzardu a nemůžeš ji založit jako customku, protože v názvu hry nelze použít slovo Booty.

Příchodem Reforged dávám za vinu i zabití botů. Nějaký kretén se se mnou na Redditu hádal, že je dobře, že boty zakázali, protože to je cheating a prostě zlo. Borec asi hrál moc WoWka, protože boti byli jediná věc, co tu hru drželo nad vodou. Banlist/kicky, competitive customky - pryč. Spadne ti hra? Nepřipojíš se. Nemůžu do píči kurva pochopit, že vydali Reforged bez možnosti znovupřipojení do hry, když ti spadne hra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEMŮŽU TO POCHOPIT. TOHLE VYŘEŠILI BOTI ZA NĚ PĚT LET ZPÁTKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cheating ani nekomentuju. Kdokoliv si může stáhnout customku, odemknout ji prográmkem, najebat si tam cheaty které nejdou ostatními poznat a pohoda. Blizzard tohle neřeší - i když možná by měli, když si od novějška připisují customky jako své vlastnictví. Zajímalo by mě, jestli bych ty zmrdy mohl zažalovat za mapy jako Caterparty nebo Revenge of the Niggers. Když je to teď jejich a maj v té mapě fotku hitlera, porno, židy v plynu a podobné ujetiny, možná bych na tom něco vydělal.

Oukej, bylo by pár dalších věcí k customkám ale asi takhle stačí. Customky mě omrzely, tak mě napadlo, že si zahraju kampaň... Mou vůbec nejoblíbenější kampaň ze všech her.

Zapnu první misi za Lidi. Fajn cutscéna, nostalgie ve vysoké kvalitě. Pecka. Cutscéna končí, probíhá loading mapy, bum - DEFEAT. Prohrál jsem aniž bych se na tu první misi podíval. Pokud to zapnu znovu, stejný výsledek. Zkoušel jsem to třikrát.

Fajn, napadlo mě, že si postěžuju ostatním hráčům, jestli náhodou nesdílí stejnej názor, že je to prostě cashgrab a plivnutí do ksichtu všem hráčům a komunitě. Píšu píšu, čekám na odpověď a nic. Po minutě si říkám - je tam 200 lidí, přece někdo musel napsat.

CHAT... NEMÁ... AUTOSCROLL.

Ne, nedělám si z tebe prdel. Musím scrollovat chat, abych si mohl číst, co lidi píšou.

Oukej, wutever. Ladder jsem nikdy nehrál, moc mi to nikdy nešlo - dělá mi problém micro. Co jsem se ale dočetl - ladder nefunguje, spojení starého profilu s novým, kde maj borci třeba tisíc her, profilové ikonky které roky odemykali - nefunguje, borci prostě ztratili svůj progres třeba za deset let. Představ si, že hraješ WoWko a Blizzard se rozhodne po deseti letech udělat wipe a smaže ti postavu, které jsi věnoval několik tisíc korun a stovky dní herního času. STEJNÁ SITUACE, JEN JINÁ HRA!!!!!

To, že downgrade grafiky z Blizzconu neproběhl jenom u Reforged, ale i u Classicu... to je pro mě opravdu no comment. Zhoršili grafiku hry z roku 2002. Co ti na tom mám obhajovat? Už jen za tohle si zaslouží nulu, nakopat do prdele a pověsit za koule do průvanu.

Nějaká komunikace s komunitou? Nic. Silent treatment jako u No Man's Sky. Tentokrát je mi ale fakt jedno, že tu hru za tři roky opraví. Mělo to prostě vyjít funkční. Lidi jsou ovce a hlupáci, kteří na tohle těmhle firmám skáčou. Je to multi miliardová společnost a ne indie studio. Jsem znechucen. Je to plivnutí do tváře jak veteránům, tak nováčkům. Je to hnus a minimální hodnocení je za mě naprosto na místě. Feel free a napadej si jednotlivé body, které jsem tady zmínil. Je mi to úplně jedno, prostě té hře nedám ani těch 5%. NENÍ ZA CO!!!!!!!!
Tak což o to, Reforged je předražená mrdka, to vím, aniž bych hru musel kupovat, ale překvapení dnešního večera pro mě je, že můj post nebyl cenzurován. :)
No, dalsi serie je mrtva. Warcraft IV at uz radeji ani nevydavaji. To si spis z nostalgie jednou zahraji puvodni tri dily. Tohle je chrstnuti kybliku sracek do ksichtu hracum.
@TombSpirit (30.01.2020 21:18): Je však s podivem, že většina uživatelů stejným způsobem nereaguje na stovková hodnocení slovy "Už to nemohlo být lepší, fakt?" a dožadováním se komentářů k obhájení, které se i u větších paskvilů často objevují a nejinak tomu bude věřím i zde. Holt kritika se nenosí, jakkoliv je (ne)objektivní, myslel jsem však, že už je v tomhle ohledu DH o něco liberálnější, než v dobách, kdy jsem tu začínal (tehdy jsem zde podobné zbytečné dohady zažíval každou chvilku a klidně i za "objektivnější", jinak řečeno "vyšší hodnocení", než nulové).

Neber si to však osobně, jen taková úvaha... klidně to můžete (ideálně) v tichosti přejít :).
@Clorky (30.01.2020 20:26): Myslím si, že spousta lidí si ho přebere tak, že je to jen tvá póza / "pomsta" Blizzardu (nesplněná očekávání?), ani náhodou objektivní hodnocení (už to nemohlo být horší? Fakt?). Taky mi přijde úsměvná tvá představa, jak jen číhám na tvůj komentář, abych ti dal minus jen z principu. :-) Nejsem ve hře ani v Blizzardu nijak zvlášť citově angažovaný.

A kladné hodnocení je co? 60 %? To mi přehnané a neobhajitelné nepřijde.
@TombSpirit (30.01.2020 20:21): Ono stačí mít jen otevřený oči, tenhle "remaster" nepůsobí jinak než parádní scam. Nehledě na ten kopanec do gulí celé moderské komunitě. Když už Blizzard cenzuruje svobodu slova, proč by nemohli uzurpovat veškerý fan content pro sebe :)
Už jen za ten Uberzmrd přístup by si blizzard zasloužil 0....na bankovním účtě.
@TombSpirit (30.01.2020 20:21): Na to musím psát komentář, abych mohl hru ohodnotit? Už jen z principu dostanu od Blizzardských ass lickerů mínuska, to snad ani nemám zapotřebí. :-) Ať si každý tohle hodnocení přebere podle svého. Naopak by mě zajímala obhajoba kladného hodnocení u tohohle smradlavého pytle hoven.

@Flowerpot (30.01.2020 20:05): Já si všiml jeho postů různě zde na DH a je to celkem škoda. Týpek má nos hodně vysoko, protože je bývalej pro gamer. Jeho posty považuji za void už jen z toho důvodu, že na csfd v osobním žebříčku postavil Matrix výš než Goodfellas nebo Trainspotting, ale to není předmětem této zbytečné diskuze.

Moje hodnocení se nezmění. Sleduju vývoj této hry už od počátku, hru jsem koupil a po hodině hraní refund. Stále mám svůj 15 let starý CD klíč classicu, ten už ale v Tescu nevrátím. :(