Dotaz k levelu s toxickou skládkou: jde na konci získat odznak do alba? Pokaždé mi ho sebere vrána - udržím ho jen chvilku a potom mi s ním uletí. Snažím se zbytečně?
Celou dobu hraní nadávám na ten šmejdskej červenej zámotek, který se neumí ničeho pořádně chytit a neumí plavat a teď jsem se přistihla, jak se rozplývám nad tím, jak se to malé stvořeníčko roztomile prodírá sněhem a jsem z toho celá naměkko :D
@Ronik (14.05.2017 15:40): Díky za ochotu. Bohužel jak už píšeš, není to "editovatelný". Zkusil jsem to alespoň jen tak zkopírovat, ale i tak to nepomohlo...

@Garret (14.05.2017 18:01): Upřímně, tohle by mě nikdy nenapadlo, že by mohla existovat nějaká univerzální ulitka, která by dokázala změnit ten refresh u libovolný hry. Každopádně díky za tip, po něčem takovém se podívám.
Mohl bych někoho poprosit, kdo má aktuálně hru nainstalovanou, zda by mi neposlal jeden soubor (s nastavením hry), který je umístěný v C:/Users/<jméno_uživatele>/Appdata/Local/Unravel?

Když spustím hru, hlásí mi to na obrazovce "Input is not supported", což mi občas dělá, když má hra defaultně nastavenou větší obnovovací frekvenci monitoru, než má právě můj monitor. Obvykle to řeším tak, že hru buď spustím v okenním režimu (to Unravel ale bohužel nepodporuje, viz FAQ) nebo ručně snížím Hz v (většinou) *.ini souborech. Bohužel se ale tenhle soubor asi vytvoří až po prvním spuštění hry a najetím do menu, což se mi samozřejmě zatím nepodařilo. Díky.
NEEEEEEEE, já myslel, že už mám tuhle hrůzu hotovou a on je tam další pokoj a další 4 mise!!! To mě zabije. Herní výzva se mění v herní horor :D
@Walome (27.07.2016 10:06): jo promiň, já zapomněl, že máš problémy se čtením. takže - řekneš si mamince o 4€ a za ty pak máš přístup na měsíc do jejich knihovny s vybranýma hrama. no a zrušit to můžeš kdykoli. podle obrázku poznáš, že tam mají i Unravel, že jo...
@Garret (komentář): A ja hlupák čakám, kým Unravel poriadne zlacnie. Vďaka za info o tom EA Vaulte, ako teraz zisťujem, je tam kopec hier, ktoré by som si rád zahral, takže zaplatiť 4 eurá za jeden mesiac a pekne si tie hry prejsť stojí za to.
EA přidala Unravel do Origin Access, takže pokud vám nevadí, že tu hru nebudete vlastnit navždy, můžete si ji zahrát za 4€. Musíte ji sice dohrát za měsíc, ale to se určitě dá stihnout. :D
@mazar1234 (27.06.2016 22:42): ne, to znamenalo obavu, že je to blbý. Ale spíš to byl napůl výkřik do větru, protože si to stejně chci zkusit sám ať už se to SíDžejovi líbí nebo ne :) Ale demo mi asi nebude stačit.
Nedivím se. Po demu mi to přijde sice pěkné, ale to je tak všechno. Ač se to snaží být sentimentální jako prase, tak to imho vůbec nefunguje. Zřejmě to opravdu švéďáci dělali od srdíčka, ale celý je tak nějak zapomenutí hodný.
Unravel je přesně taková ta hezká humble bundle hra kterou si někdy koupim v beat the average a pak jí nikdy ani nezapnu .))
@Maximus (19.04.2016 12:13): tak třeba Ori byl fajn, ale nedalo se tam přenastavit ovládání, kvůli tomu jsem s tím seknul. Brothers nejsou tak úplně plošinovka a Limbo mělo min. první polovinu dobrou. ale rozhodně Unravel nezatracuju, musím uznat, že je to technicky majstrštyk.
Já to kupoval na Originu za těch 20 euro, ale jsem momentálně zažranej do WOWka, tudíž na ostatní hry nemám čas :D
@Maximus (19.04.2016 11:53): počkej až to kreknout, pak toho hodnocení bude víc ;) většina lidí si to za 20€ na Originu nekoupí. já zkoušel trial a moc mě to nezaujalo, vadí mi tam ta mechanika s klubíčkem. nebo jsem možná neměl tu správnou sluníčkovou náladu. ale přítelkyně na to koukala se zaujetím :-)
@mazar1234 (24.02.2016 13:13): Svieti mi tu na ploche takmer 30 hier, jednu prejdem a pribudnú zase 2 nové :) a hrám inak to na čo mám momentálne chuť, keby som chcel už mám Herní výzvu dávno splnenú, ale prešiel som aj iné hry ako - Firewatch, Oxenfree, Dragon's Dogma: Dark Arisen, Layers Of Fear čo sú všetko hry r. 2016 a dokončil som nejaké rozohraté ako GTA V a The Night of the Rabbit.

Som musel zvýšiť o 5% hodnotenie, za mňa je to najlepšia plošinovka na trhu :) prišlo mi to o chlp z nosa lepšie ako konkurencia (Ori, Limbo, Brothers, Trine 2 atď.)
Jedna z nejlepších her pro mě tohohle roku. Nádherná, pohádková a originální. Totálně jsem se do ní zamiloval :-)
dneska to Andrej doporučoval na FB a bez něj bych to asi ani nezaregistroval. vypadá to zajímavě, ale jak to není na Steamu, jako by to nebylo :-)
Tak toto musim mít, zvlášť když se mi v hlavě ještě promítají zážitky z Oriho. Snad dneska dorazí vejplata :D Škoda jen, že je to na Origin. Nemám ho moc rád, zvlášť když vidím co v poslední době předvádí: Stahuje se aktualizace, instaluje se aktualizace, restartování Originu, přihlášování, poté hláška: pro využití plného rozsahu Originu přepněte na online mod, přepínání, stahuje se aktualizace a tak stále dokola asi 6x.
Najočakávanejšia hra roka u mňa :) a prvá hra na EA Origine, ktorú si kúpim.
@M.a.t.t. (21.01.2016 11:43): simtě to je fór starej už od poslední E3 :p

Jako nejsmutnější je, že poté, co se z Hitmana stala epizodní záležitost je pro mě tenhle pišišvor možná nejočekávanější hrou :D Samozřejmě jsem ji zapomněl dát do svého seznamu.