Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tower of Guns

Terrible Posture Games •  Grip Games (PS3, PS4, XOne)
04.03.2014
07.04.2015
09.04.2015
kompatibilní
70
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tower of Guns je zběsilá old-school FPS s rogue-lite elementy, ve které je vaším úkolem dostat se na vrchol věže plné robotických nepřátel. Hra se prezentuje jako ideální volba pro "obědovou přestávku" - můžete ji dohrát za několik desítek minut, nebo se o to alespoň pokusit - v cestě vám budou stát osvědčené rogue-lite prvky ve formě extrémně vysoké obtížnosti, perma-death efektu a neustále nových překvapení.

Každý nový start a průchod hrou je totiž kompletně odlišný, náhodně se volí nejen procházené místnosti (plné tajných místností s bonusy), ale i četnost a typy nepřátel, unikátní bossové, power-upy a další modifikátory. K tomu všemu si přičtěte více než dvacítku zbraní (každou s několika úrovněmi vylepšení) plus rozličné herní módy (včetně nekonečného módu s neustále rostoucí obtížností) a fanoušci žánru mají zaděláno na nekonečnou hratelnost, kterou tvůrce hry s nadsázkou popisuje jako mix Doom 2 a The Binding of Isaac.

Tower of Guns vyšla původně pro PC, na jaře 2015 byla však studiem Grip Games portována také na PS3, PS4 a Xbox One.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.