Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tower of Guns

71
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.03.2014 PC
07.04.2015 PS3PS4
09.04.2015 XOne
Vývojáři:
Terrible Posture Games, Grip Digital (PS3 verze, PS4 verze, XOne verze)
Oficiální stránky:
http://www.towerofguns.com/
Tower of Guns je zběsilá old-school FPS s rogue-lite elementy, ve které je vaším úkolem dostat se na vrchol věže plné robotických nepřátel. Hra se prezentuje jako ideální volba pro "obědovou přestávku" - můžete ji dohrát za několik desítek minut, nebo se o to alespoň pokusit - v cestě vám budou stát osvědčené rogue-lite prvky ve formě extrémně vysoké obtížnosti, perma-death efektu a neustále nových překvapení.

Každý nový start a průchod hrou je totiž kompletně odlišný, náhodně se volí nejen procházené místnosti (plné tajných místností s bonusy), ale i četnost a typy nepřátel, unikátní bossové, power-upy a další modifikátory. K tomu všemu si přičtěte více než dvacítku zbraní (každou s několika úrovněmi vylepšení) plus rozličné herní módy (včetně nekonečného módu s neustále rostoucí obtížností) a fanoušci žánru mají zaděláno na nekonečnou hratelnost, kterou tvůrce hry s nadsázkou popisuje jako mix Doom 2 a The Binding of Isaac.

Tower of Guns vyšla původně pro PC, na jaře 2015 byla však studiem Grip Games portována také na PS3, PS4 a Xbox One.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.