@S4TW (04.03.2024 09:07): Příběh je v looter shooter hrách na druhý koleji, beztak. Mě tam pak bavil ten endgame, kdy frakce vytáhnout lepší hračky a po městě běhají robopsi, létají obří drony...Ta pravá válka se rozjede až po hlavní lince. Warlords of New York zase byli příjemná nostalgie v podobě návratu do NY. Já tuhle franšízu hodně můžu.
@Sucre (komentář): První Division je podstatně tužší než jeho pokračování. Měli jsme kolikrát co dělat ve třech nebo i čtyřech. Ve dvojce se dá pobíhat klidně sólo. Ne že by člověk občas nedostal.... Ale tak nějak se to líp hraje. Máš k dispozici lepší hračky, sety jdou líp nakombinovat, můžeš si přivolat pomoc, pomáháš lidem v osadách, vylepšuješ je. Jestli tě jednička samotného nebavila, vůbec se ti nedivim. Jak říkám, hráli jsme ji i ve čtyřech a sám bych ji tenkrát nehrál. Nevim, jak je to s cenovkou na boxech, ale na PC se dvojka dá sehnat už za pár korun. Zkus ji. Za mě je, jak se říká, uživatelsky přívětivější, propracovanější a celkově zábavnější. Škoda, že to nemá crossplay. Potahal bych tě.
Z popisku hry :D "Ačkoli ústřední zápletka zní jako již značně ohrané klišé..."

Takový klišé, že jsme si mohli vyzkoušet demoverzi i v reálu.
@Garret (16.10.2022 21:48):  Já mám Delta C-1-200 a také jsem měl i něco jiného..Už to mám takhle několikátý den. Psal jsem jim i na fórum a zatím mě neodepsali...Snad s tím něco udělají, tobě to také nešlo anebo nejde ?
Včera jsem nainstaloval hru a mám tam pořád že Služby hry Division nejsou dostupné Delta C-1-200..
Má někdo podobný problém, případně ví někdo jak ho vyřešit ??
prosím o radu, když je předmět kontaminovaný, tak nejde použít, rada je takováto "Abyste mohl své předměty používat, vyzvedněte je.", kde a jak mám předmět vyzvednout? nemohu na to přijít jak na to?
Funguje vám v tom Freesync? Mně ne. Ale hra má v nastavení u položky Vsync možnost automatic a to kupovidu hru vyhladí, není roztrhaná a ani se neseká, takže hrát se to dá s tím.
Stalo se vám někdy, že postava začala sama běžet nebo při běhu samovolně měnila směr?? Co to je??
Ubisoft se mi asi snaží něco naznačit. Nejdřív mi pošlou klíč do private bety a teď ještě pro technical test.
Já se na to těšil. Hrál jsem to asi hodinu, vypnul to a odinstaloval :)) Osobně mě na tom hrozně fascinuje to prostředí, je málo takhle detailních coop her ve městě. I ten Snowdrop engine se mi líbí, akorát ten výsledek je takovej ... mohlo by to být lepší :/
S kamarádem jsem dostali pozvánku do uzavřené bety a v neděli jsme to prubli... a ono je to úplně stejný, jako jednička. Jako nečekal jsem zcela odlišný zážitek, ale změny bych tady asi musel hledat lupou. Takže za mě pořád lehký nadprůměr a bulletsponge nepřátelé. Vlastně u mě jednička i vede svou zimní atmosférou a "postapo" zasazením, které se ale odehrává bezprostředně po katastrofě a né jak je u jiných postapo zvykem století po.
@Fritol (10.01.2019 09:48): že dostali i nějakej bakšiš je samozřejmý, proto jsem to ani nezmiňoval :) A to co píšeš si sice myslím taky, ale to se jen můžem dohadovat..třeba má Epic čísla kterými Ubi dodali motivaci.

@S4TW (10.01.2019 10:51): mít v jedný knihovně je jeden z argumentů, ale spousta lidí třeba nic nenamítá proti GOGu..protože ten má přidanou hodnotu. A ten argument že by bylo naivní, že novej hráč na trhu bla bla - Epic není žádná malá firmička a ten jejich Epic Launcher už existuje cca 5 let, je dost smutný, že je někde na úrovni Steamu 2006. Protože Epic se nesnaží konkurovat Steamu 2006, ale Steamu 2018, a zatím jedinej způsob jakým to dělá, je uplácení developerů na exkluze.
@Paul (10.01.2019 09:45): hele, to si právě nemyslím, tam je jedno jaké mají funkce atp. podle mě by většina lidí nadávala úplně stejně, protože hlavní argument je, - chci mít všechno v jedné knihovně... na tom teď stojí Steam, aspoň co mohu posoudit dle diskuzí všude možně, tohle je totiž nejčastější argument... a asi by bylo naivní si myslet, že nový hráč bude na stejné úrovni hned při spuštění vůči konkurenci, která je na trhu skoro 15 let.

Nicméně jestli, tak bych Division 2 taky bral přímo přes Uplay... osobně mi je jedno, kolik mám launcherů, samozřejmě bych taky rád měl všechno na jednom místě, ale žíly mi to netrhá, cena je přednější...
@Paul (10.01.2019 09:45): Myslím, že jen o hráčích Fortnite to nebylo. Museli jim za to imo zaplatit tučnou částku. Že hráči Fortnite (a vůbec f2p online her) jsou naprosto nedůležitá skupina potvrzuje i Steam, kde hráči Doty 2 zvyšují statistiky o miliony, ale ve skutečnosti drtivá většina z nich nic jiného na steamu nehraje a nic jiného je nezajímá.
@Fritol (10.01.2019 09:35): Jediný co by asi dávalo smysl, že Epic ukázal Ubi "hele tady máme 150 milionů lidí co hraje Fortnite a utrácej tolik a tolik. Pokud chcete tohle publikum, dejte to k nám a kašlete na steam."

Samozřejmě je otázka, kolik lidí vlastně Fortnite na PC hraje, a kolik jich utrácí kolik peněz, a kolik z nich bude ochotných si vůbec kupovat hry, když Fortnite je free to play.

@S4TW (10.01.2019 08:21): ale to je ten důvod, proč je mi Epic teď tak odpornej - funkce mají nula, mě jako zákazníkovi nabízí nulovou (ne-li zápornou) přidanou hodnotu, a jediný jak se snaží konkurovat je uplácení developerů aby svoje hry nedávali na steam a jinam.

Kdyby Epic vtrhl na scénu s perfektním klientem a webem nabízejícím stejné a lepší služby co Steam, tzn konkurovali by kvalitou a ne umělými exkluzivitami, nikdo by nic nenamítal.
Jasně, za pár let třeba Epic bude mít funkce jako Steam v roce 2012. Úžasný.
@S4TW (10.01.2019 08:21): V případě Division to nedává smysl ale. Ubisoft hry stejně všude vyžadují UPlay ke spuštění a je jedno kde je koupíš. Logicky se pak nabízí otázka proč bych to měl kupovat na Epicu když to můžu koupit přímo na UPlay (a levněji). Epic nemá momentálně žádnou základnu fanoušků co prostě kupují jenom tam po vzoru steam uživatelů. Ubisoft příjde o část prodejů a Epic na tom nevydělá ani prd dle mě, tohle je hodně špatný kšeft. Ale tak třeba se pletu...
@Paul (09.01.2019 18:59): ty jo, toť otázka, já bych to tak neviděl... asi i jim musí být jasný, že ze začátku to nepůjde tak snadno, ale jestli chtějí někdy zlomit nadvládu steamu, tak budou muset něco obětovat... lidi jsou konzervy a vždycky budou na novinky brblat a psát, jak nikdy nic jiného používat nebudou a že steam forever a blablabla... dal bych tomu čas a jestli bude Epic za něco stát tak za 2-3 roky to můžou všichni používat úplně normálně :-)
Epic si platí další exkluzi, Division 2 bude na uplay a epic storu, nebude na steamu.

bude, až zjistěj že prodeje stojej za vyliž
Tak konečně jsem se k tomu rozhoupal, zatím jsem na 9. ranku a jakože dobrý. Atmosféra výborná, ovládání naprosto bez problému, povětšinou hraju sám a na hlavní mise se k někomu "přisaju", zatím jsem nenarazil na idiota který by hru kazil...

Kde proboha seženu/koupím/vyrobím picklocky k zamčeným dveřím??
Právě se mi stahuje update o velikosti 2.38gb. Netuší někdo, jestli to už je rozšíření 1.8?
Tak teď už to nechápu vůbec, vytáhl jsem tuhost přes 409k, vlezu do temný zóny a přes 317k...když jsem vylezl zase ven, bylo to zpět přes 409...to už si ze mě někdo dělá dobrý den, legraci i prdel najednou ne?!!
@Marcusss (03.07.2017 10:56): to zase nevím, zda by ve hře označené Tom Clancy lidi byli rádi za atomová monstra :D

Jinak jo, Warframe je moc dobré.

JInak změnil jsem hodnocení, po všech těch upgradech a opravách je to určitě mnohem lepší hra, než na začátku.
@Nikdykde (03.07.2017 10:51): Hrál jsem jen betu, ale plánuju si to někdy zase pusit. Jediné co mě tam sere je nenápaditost nepřátel. V tom směru doporučuju Warframe a Destiny - ty vědí, že střílet divná monstra je mnohem větší zábava než šedivé klony v kuklách.
Já asi budu fanoušek Ubisoftu, protože mně se hra zdá výborná, dojeto několikrát solo i koop, v zóně jsem byl mnohokrát a season pass, za ten jsem rád protože Underground docela dobrej (a atmosféra je vynikajicí) a Survival je vlastně další jiná hra.
Jasný no, já zase nebráním hru, nejsem žádnej zapřísáhlej ubisofťák nebo tak něco :D jen říkám, že jsme poslední dny hráli v partě a na skype s kámošema a nebylo to tak hrozné, jak se zdá. A to jsme to teď i přerušili, protože se nedá v létě najít mnoho společného času. Později se k tomu určto vrátíme.
@HELLER (30.06.2017 11:04): Říkáš, že když koupím season pass, tak hra je lepší....Já ti to i věřím, ale jak říkáš ty, základ je nic moc....Proto se mi moc season pass kupovat nechce.

A chtěl jsem tím říct, že hra mi prijde nedodělana, hlavní linie nic moc, zóna mě nechytla.... Ale zase prostředí je úžasný. Nevím, co si myslet...celé je to takové nemastné, neslane, ale vypadá to super. Proste hra od JUBISOFTU no...