A já zase nechápu Tebe, co jsi tím chtěl říct ? Jedná se o akční MMO městské. Vím, že to mělo nic moc start, po dohrání nebylo co dělat atd. Já ovšem naskočil do hry o dost později (dá se říct nedávno na novém stroji) a i po dohrání hlavní linie hra furt baví, pokud máš season pass a člověk si užije až až s novými prvky.
Tak nějak tuhle hru celou nechapu....Přijde mi, že ani vývojáři pořádně nevěděli, co vlastně dělají...
No, po betě jsem byl rozhodnut, že tohle hrát nebudu. Pak to ovšem koupil kámoš, se kterým jsem prošel v koop Dying Light včetně datadisku, a bylo jasno. Tohle je pro to vyloženě dělané. Ta přehnaná výdrž protivníků mě sice štve pořád, ale pokud člověk dobře spolupracuje s ostatníma, dostává to úplně jiný rozměr.
Taky to teď hraji jsem zralá, teda čerstvá třicítka můžeme udělat grupičku a někoho znásilnit. Říkám ale předem že nikoho honit nebudu, přišel jsem se jen pobavit a trochu si zastřílet na ostatní.
Guldy přidej si mě na uplay: ArceeCZ .. Myslím :D .. Už máš 30? Já furt sháním někoho, s kým to hrát, zatím mám myslím 7 :D Nemám moc čas, spíš po večerech tak hodinku, nebo o víkendu :-/ .. Ale měl bych si asi prvně pořídit mikrofon :D
Ten pocit nejistoty v dark zone kde vas muze kdokoliv najednou zradit a vzit loot je luxusni :) a taky ten adrenalin
Koupil jsem kvuli hernimu suchu a nejakym zpetnym referencim. Na jeden nadech jsem to dohral a ted jsem cerstve v Dark Zone (pvpve), kde jsem dostal docela slusne na prdel od nejakych teplousu (dva hraci) co me tam honili :) takze pracuju na gearu atd.

Za tech 499 (xzone) totally worth it.
Miluju grindovačky. Jsem velmi diablo pozitiv. Miluju prostředí velkých měst a k tomu miluju zimní období a počasí. Takže v tomto ohledu zatím vše super. Nalákalo mě to až tak, že jsem neodolal a hru koupil.

Co mě ovšem pohřbilo je to, jak hra si nerozumí s mým PC ! Mám sestavu, jakou mám v mém profilu a hra mi jede ať nastavím co nastavím na ubohých 30-50 FPS .. ale spíš to kolísá k těm 30 .. a požitek z hraní je otřesný :(

Koumal jsem i na netu, jak to vyoptimalizovat, aktualizoval jsem ovladače, pohastavil jsem cfg a stejně to jede na divných záškubech a nedá se vůbec mluvit o nějaké plynulosti.
No to je trochu problém, moc lidí neznám a sám toho času moc nemám :D
Já to spíš vidím tak, že jsem si to koupil úplně zbytečně -_- ....
@Sykii (28.12.2016 23:09): Cau, hral jsem ode dne vydani a mam nahrano 180 hodin (nahrano pred major patchy a ochranam proti cheaterum). Uz to zapinam jen kdyz je nejaky update. V podstate po dohrani se hra stava grindovackou, kdy za cenu lepsich veci musis opakovat jednotlive mise. Patch 1.5 hru podstatne ulehcil a dobre veci dropuji v podstate samy. Placene DLC si troufam rici, ze nemaji smysl. Ja si to kupoval se Seaspon Pass. Je tam Underground, coz je v podstate grindovacka v podzemi, opakuje se tam asi 5 typu misi a musis dosahnout levelu 30 (achievements a 100%). Novejsi je Survival a ten je podstatne zajimavejsi. Je to ve stylu Survival rezimu v Rise of the Tomb Raider. Opet se to muze po par pokusech zdat jako repetetivni. Dalsi DLC co se chysta pristi rok je The Last Stand, coz budou klasicke vlny nepratel a ty se budes muset udrzet co nejvice kol, opet nic originalniho.
Zatím mám nahráno 13 hodin sem lvl 17 bez PVP a hraje se to dobře ale do dark zóny jsem ještě nešel :) maximálka je 30lvl? a jak to je pak stěma DLC vyplatí se koupit?
@SilentWolf (19.12.2016 07:05): Prostředí parádní je, o to víc zamrzí, že je to tupá píčovina, kdy musíte vysřílet do protivníka zásobník, aby mu to začalo vůbec vadit, zatímco vás, supertajného agenta sundá debílek na dva zásahy brokádou na sto metrů. Díky, nechci.
Ahoj všem, když koupím hru na steamu budu muset ještě stahovat uplay? nebo něco? díky
říkám si, že to ještě teda zkusím naposledy a rozhodnu se, jestli to vezmu nebo ne. inu, je rozhodnuto... www.ubisoft-amateri.com
Tak nic. Děkuji UbLisoftu, že mi poskytl tohle víkendové demo. Definitivně jsem se přesvědčil, že tenhle škvár mi za to nestojí.
Tak jo, nakonec jsem to za ten víkend dal a všechny příběhové mise mám za sebou. Tedy, úplně ne, páč mi to u finálního bosse, kterého jsem se snažil dát už na popáté, spadlo, což znamená, že k zdárnému dokončení bych si musel dát i ten dlooouuuhý a frustrující voser před tím, a na to už nemám nervy.

1/2 hry docela sranda, dokonce jsem uvažoval o koupi, ale od té 2/2 se nepřátelé víc a víc mění na tanky, které nezastaví ani tři+ zásobníky do hlavy, zatímco vás složí pár ran. A to klidně z brokovnice z druhé strany nádvoří. A krytí a přesouvání je zde docela k ničemu. Stačí byť jen na zlomek sekundy vystrčit hlavu a hned máte o polovinu míň životů. Ta hra mě přivedla k zoufalství docela často.

Přesto stravného času (20 hodin) nelituju. Špatně se to úplně nehrálo. Stačilo mi to však bohatě jednou a na hru asi časem zapomenu. Nic moc památného (kromě fakt pěkného Manhattanu) hra nenabízí. Ale bylo to zadarmo, tak což :)
@Sasakr (18.12.2016 00:12): Skvělé přirovnání. Ale u KaL 2 jsem vydržel cca hodinu. Oproti jedničce laciné. Ne, levné. Laciné. Tady jsou vidět prachy. Bohužel, nestačí to. Příběh neexistuje. Nebo jsem na něj za těch pár hodin nijak moc nenarazil. K tomu špatně zvolený koncept, viz vykropení zásobníku do hlavy, než enemák zhebne. Přitom bych tleskal za systém z GTA V. Těžší by to ani nebylo, jen si někdo myslel, že to bude větší prdel, kropit kolem sebe stovky nábojů. Koncept se zónami a reálnějším zpracováním by podle mě měl větší úspěch. Headshot a konec. To, že do květáku to bere víc, vím taky. To samé chci ale od hry naopak. Pokud by mě trefili do hlavy, konec. Takhle po vás jde kvadrilión kapucínů, skoro všichni se jmenují, Alex, protože co chvíli slyšíte, že dostali Alexe, a všichni jsou ostrostřelci s bouchačkama nakřivo jak ze špatnýho filmu.... Achjo...
Na úkor nesmyslné výdrže enemáků nesu přemíru nabojů, headshoty neexistují, zásahové zóny jakbysmet. Půl zásobníku do kolen a už zase skáče přes kaluže.....Uááá!!!!! Mohl by prosím někdo vykropit zásobník do UbLisoftích šéfů?
ten safehouse je solidní immersion break. po místnosti pobíhá hromada panáků, jeden rozkopne židli přes celou místnost, další dva vypadají naprosto přesně jako já a když už se ostatní panáci rozhodnou místnost opustit, vypaří se do vzduchu při průchodu dveřmi.

každý nepřítel je gangsta v kapuci, bullet-sponge hrdina, co se vrhá vstříc mé brokovnici s basebalkou v ruce.

jako oceňuju, že může ustřelit hranu dopravnímu kuželu. ale jinak je to typický Ubisoft trademakr. krásný world-building, který kazí jalová hratelnost.
Celkem by to šlo. Ale proč každá ženská postava vypadá jako shemale nebo Džastyn Bobr? Jinak jsme teď hráli v týmu, a pokud máte solidní spoluhráče, je z toho celkem slušná kooperace. Bohužel, pokud nějaký rusák na pozadí poslouchá Celine Dion, tak je to pěkně v prdeli :-D
Tak jak to je, můžu hrát single, nebo alespoň na publicu aniž bych se s někým musel domlouvat přeš mikrák?
@Garret (17.09.2016 18:58): jo to bylo, já s tím počítal, jen jsem nečekal že to způsobí až gamepadovou nehratelnost :) Hud jde víceméně povypínat. Pokud se chceš virtuálně projít po post-apo Manhattanu, tak vcelku i doporučuju, někde ve slevě.