Před vstupem do oblasti zavolej rebely a zabijáky. Nahoře u bedny s municí si najdi strom a nehni se od něj. Furt kolem něj pobíhej tak metr, abys mohl rychle reagovat. Jakmile na sobě uvidíš laser, okamžitě na druhou stranu stromu. Po tom, co vystřelí, jo hned vykrop. A tak stále dokola. Parťáky oživuj jen v případě, že se pustí do rebelů.
Tak hraju ten hardcore ghost mod. Srabácky s parťákama, i tak si myslím, že permadeath je nesmysl, resp. ať tam je, ale je škoda, že si ostatní hardcore fíčury nemůžu užít beze strachu, že mě přejede auto. Nicméně mám za sebou dvě mise na střední obtížnost a jako jo, i s parťákama našlapuju pomalu. Jsem zvědavej kam se až dostanu. Ale už jsem u toho vydržel dýl než u Far Cry 3, kde jsem přežil snad ani ne 15 minut.
@Paul (20.07.2018 15:30): nojo to mi došlo až teď, že to vlastně původně nešlo. Ale popravdě, když jsi nechtěl, tak se parťáci nijak nezapojovali (pouze tě jednou oživili když jsi umřel), na druhou stranu, jakmile jednou začli, tak hráč mohl sedět s prstem v nose a jen koukat na jejich bezchybné mušky.
HELL YEAH novej update (bezplatnej ?), kromě prostředí mě tam zaujal novej hardcore mod (permadeath, přijdeš o kulky když přebiješ bez vyprázdnění zásobníku atd.).
Tak jsem si pohrál s nastavením HUDu. Opět nedomyšleno.

Například vlevo dole máte náboje a předměty (granáty atd.), lze mezi nimi přepínat. Když si tohle vypnete, nevidíte NIC, ani když přepínáte. Tzn., že ani nevíte, co máte v ruce a jestli budete házet granát nebo C4.

Když si vypnete, aby vás hra vizuálně upozornila, že vás někdo vidí, tak to vypne ten vizuál, ale ne zvuk. Což je mám pocit pozůstatek z FC.

Zatím jsem toho moc neodehrál, bez mapky to bude asi náročnější hlavně co se navigace týče, ale uvidíme no, už si na to po pár měsících hraní celkem věřím.
Ahoj, nemate nekdo typ jak sejmout toho Predatora? Nejak se mi to stale nedari.
Ja to hraju sam a dobry zatim az na ten jizdni model, to je hruza jak auta i letadla a vrtulniky. Nekde sem cet, ze se ty AI partaci daj "vypnout" a jde to hrat uplne sam, je to pravda?
@Morte (14.04.2018 09:10): Vávra hrál sám :D foreveralone. Mě to třeba samotnýho vůbec nebaví, ta AI je až moc dobrá a teleportuje se, což mě sere (ale lepší než aby zůstala půl mapy za mnou).
Já bohužel stahuju a budu stahovat ještě 6 hodin (vesnický net) ale s kámošem se na to třesem.
tak teda, na XBOX už jedu, je tam Fisher, a nějak strašně dobře upgradli grafiku, ale perfektně.
@Walome (10.04.2018 10:35): Jinak v běžným hraní se ti samozřejmě postupně umožní si přivolávat i helikoptéry a auta, nemusíš to kupovat ve formě balíčků nebo lootboxů, podle mne jsou tam tyhle věci vymyšlené a dané dobře, pro fanoušky co si chtěj vedle možnosti běžný helikoptéry zavolat i tu ozbrojenou nebo pomalovanou. Jde jen o fan servis, klasickýho hráče může náhodná odměny z výzvy nebo za hraní zase jen potěšit.
@Walome (10.04.2018 10:26): v těch lootboxech jsou věci ke hraní a několik jich dostaneš stejně zdarma, hraním singlu i PvP.
A ano, Predátor je stále dostupná bonusová mise v běžné hře.

Stejně jako hra obsahuje tajné mise, jako Yettiho nebo čarodějnice.
@Walome (10.04.2018 08:46): Predátor je tam jako mise, odměny jsou nějaký masky, kosmetika. Lze ale taky koupit v shopu pack Predator, nebo ti může padnout z loot boxů, který se daj získávat i ve výzvách.

Sam Fischer bude na tom stejně.

V patchi 16 giga jsou i další věci pro Ghost wars, což je PvP mod, včetně novýho vybavení, herní třídy a několika map a novýho boje druhu Sabotage.

Taky by ode dneška mělo být možno si převlíkat svý A.I. parťáky, leckomu vadilo že sám někam jde do sněhu a ledu v maskování (včetně barvy na obličej) a kolem něj pobíhala A.I. v zelených košilích a maskáčích do lesa. Ještě nevím zda půjdou použít i tzv. ikony, to jsou postavy z Raibow six a herní postavy ze hry Wildlands, což by bylo super, mít z nich družstvo.

Mikrotransakce jsou tu udělný docela zajímavě, i ty lootboxy (dost dobře fungují, odměny se neopakujou, často padaj lepší věci jako ikony/postavy, auta, motorky, vrtulníky. Vzhledem k tomu, že to aktivně hraju mi to nedělá problém, koneckonců si tím prodlužujeme životnost hry. Není to ale vůbec vyžadováno, za to paltit, spoustu věcí lze získat hraním, plněním výzev, a podobně. Není to pay to win, jen je to dobře vymyšleno, protože stálým hráčům to prostě obohacuje hraní.
Tak je to challenge :D čert se vyznej v dnešních termitech. Je to přístupný ode dneška od 18:00 do půlky května a absolutně nevím, co to vlastně přesně bude.

Každopádně je to obsah zdarma, což je fajn. Jo a bude mít 16 giga, takže stahujte již dnes.

Mimochodem neví někdo co s tím predátorem? To se dá nějak koupit nebo je to taky nějaká challenge, kterou už jsem propásl?

Někde jsem četl že to má 10 mega hráčů, tohle se ubi fakt povedlo.

@David_Cravford (09.04.2018 22:23): jojo podle mě bude max v nějakým intru a pak třeba v cutscéně nebo nám bude mluvit do sluchátek.
Dovolil jsem si hru ohodnotit 2x. Mám ji na PC, mám ji i na XBOX a na obou platformách ji hraju a to hodně. PvP i single a mám tam skvělé statistiky :D. I vyhraný všechny postavy (ty ikony z Raibow six jsou dobrej nápad.

Tak snad tím nic neporušuju.
Ciste nahodou, byl by tu nekdo na coop na PS4? Hrajem to s kamaradem, jsme levy a hledame tretiho levyho. Spis hledam nekoho kdo se obcas prida, nejednalo by se o souvislej gameplay.
Nazdarek, tak co uz jste doatali Predatora na kolena?
Me se to dnes podarilo a dostal jsem jen jeho helmu...myslim ze jsem toho mel dostat vice ne?
Diky od vas za info...
Zdravím..díky za klíč ale mám takový problém a chci se zeptat jestli jste se tím setkali.Hraji se s přáteli a z ničeho nic se server odpojí a zase připojí a napíše internetové připojení ztraceno a v zápětí bylo obnoveno!když jsem v tu samou chvíli na smart tv tak tam nic nespadne tak si myslím že to má něco společného s Ubisoft servery..mám 8 Gb RAM a do toho při hraní vyskakuje hláška přílimalo paměti RAM ukončete některé aplikace na pozadí.mám den 1 den čistý instal OS a pořád to hlásí... díky za každý postřeh...divné je to že když hraji na jiných serverech tak takoví problém není..díky za jakékoliv informace.
To mě připomíná, že jsem hru dostal zadarmo k GPU a dosud ji ani jednou nespustil. Možná bych to měl zkusit, když je to tak dobré.
Tak jsem se s kamarádem asi po půl roce vrhli na coop (čekali jsme na slevu a pak se mu rozbil PS :D ) a povedly se mi střely, na které jsem fakt hrdý :D

A teda fakt nás to baví, ale singl mě unudí asi po půl hodině. Je to příjemně tuhý, ta hra nedá člověku nic zadarmo plus jakmile se akce posere, tak přijíždí posili, který se většinou s ničím nepářou. Plus tam funguje supr balistika, sice trochu komicky, ale aspoň nějak. Jen jízdní model je fakt peklo.
Občas žasnu nad terénem. To se tak v klidu plazíte houštím k táboru ,když tu náhle šup, a jste v pasti na mamuty. 3 metry hluboká díra, kolem dokola skála a nejde se vyhrabat ven. Vole, to nechceš.