@David_Cravford (04.09.2016 23:16): Netušim, já s FO2 problém na PC nikdy neměl. Jen tak ze zvědavosti jsem tu tvojí chybovou hlášku hodil do gůglu a vyskákalo tam dost odkazů, kde se tohle nejspíš řeší, ale anglicky neumim, tak se mi nechtělo se tim prokousávat skrz nějakej ten překládač.
@David_Cravford (04.09.2016 21:53): Já bohužel nemam s konzolema zkušenosti žádný a na starý kolena se už ani nechystam tohle změnit. Ale na tom Flatoutu 2 bysme se asi shodli - z her, který tady na DH hodnotim, má ode mě právě FO2 nejvíc procent.
@speedevil (04.09.2016 21:38): asi to zkusím hele :-) ale upřímně, hrával jsem gran turismo 3 a spolu s flatout 2 to patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy ve svém životě hrál. a chtěl bych si zapařit GT5, kde je tisíc aut, plno tratí a tak.. konzole i počítač maj své pro/proti se dá říct.
@David_Cravford (04.09.2016 20:31): "...zatím každej simulátor na pc co jsem měl šanci hrát, za nic nestál..."

Se ani nedivim, že to u tebe takhle dopadlo. Fatal errory, neukládající se nastavení ovládání nebo problémy se zvukem u několika her by mě taky votrávily a taky bych pak neměl chuť se s nějakou hrou patlat. Nevim, ale pokud si chce někdo hraní her užít, možná by si měl (kromě těch her) pořídit taky odpovídající "železo"... nebo ne?
Píšeš o simulátoru, ale i o Flatoutu. Flatout je supr zábava, ale pokud by tě zajímaly hry, který se snaží (v rámci možností) reálnou fyziku aut simulovat, místo Project CARS bych šel radši do Assetto Corsa. Nejen kvuli fyzice, ale taky kvuli tomu jak píšeš, že "to nerozjedeš". Assetto Corsa je oproti CARS znatelně míň HW náročná gamesa a přitom (podle mě) neni graficky o nic ošklivější.
@MarezCZE (04.09.2016 19:53): Richard Burns mě taky blbnul se zvukem, ani vypnout ho nešlo. Ovládání se mi absolutně neukládalo a na mě to bylo moc obtížné, poslední trať v tréningu mě připravila o dvě hodiny. jinak já mám toshibu, takže si nemůžu ani moc vybírat.
Project Cars nerozjedu tedy. Já bych si přál Flatout 2, to by mi stačilo, ale mě to nějak nejde. ;

Fatal Error: Failed to load binary database 'data/Database/FlatOut2.db'

toto mi to píše. nenašel jsem řešení :-CC

Za mě prvotřídní hrůza. Dostávám penalizace když nabourám do auta a když oni vyhodí z tratě mě, nic se neděje. A když už do někoho nabourám, spokojeně si jede dál a do mě stačí ťuknout a jsem mimo trať. Nehledě na tom, že jsem měl problém se zvukem a musel jsem ho vypnout. Na to kašlu, si pořídím konzole a Gran Turismo, zatím každej simulátor na pc co jsem měl šanci hrát, za nic nestál.
@Mirus (03.01.2015 23:08): Nektery auta a trasy jsou dost narocny na to aby jsi se dobre umistil, jiny jsou zase docela lehky. Treba v trati Road america jsem myslim jeste ani jednou nevyhral, udelas chybu a uz nedozenes soupere, ktery bys mel sanci dostat v zatackach, zalezi na autech a na narocnosti souperu. Obtiznost tam neni ve stylu lehka, stredni nebo tezka, ale je tam rezim simulace, prosimulace, nastaveni lapace sterku, poskozeni vozidla apod, jenz ti hodne zvysi obtiznost ovladani auta. Jestli si myslis ze se za tebou souperi budou loudat, tak tomu moc never :-) Nekdy se hodne zapotis, abyses dobre umistil, pred cilem se souperi vyrazne zlepsi a zrychli a casto jedina sance, jak se nenechat pred cilem predjet, je klickovat pred nimi. A pokud ti polezou krkem tresty silnicnich komisaru(jsem si tim jistej), tak je muzes vypnout. Jde o to ze te budou vecne napominat a trestat za jakykoliv naraz, ktery ani nezavinis, napr te souper narazi zezadu a ty budes varovan za nebezpecnou jizdu :-) A kdyz si stahnes i cheat, tak muzes vyuzit bonus napr autodrahu(dobrej ulet) a par dalsich trati a vozidel...
Dostal jsem chut..
V té hře, není obtížnost, že ne.Já, že bych mohl vždy počkat kolo na soupeře a pak je dojíždět, aby to byla výzva..
Na teto hre me sere agresivita souperu ve svetove serii. Kolikrat se neda ani bez problemu vyjet na trat protoze pocitacovi souperi nekdy hrozne faulujou uz pri rozjedu, zezadu do me strci a hodi me tim do smyku a uz nemam sanci. Taky je ulet jak pred cilem ti souperi najednou tak agresivne zrychli a jedina sance nepustit ho pred sebe je pak jen klickovat pred nim. Celou dobu jede normalne a pak ma to samy auto o polovinu rychlejsi nez ja, je to docela ulet, to uz neni spravedlivy. A vrchol je kdyz me umyslne zneskodni tim ze me zezadu zfauluje do smyku. Jen se me dotkne a uz se tocim. Za to ja kdyz se ho dotknu tak to s nim nic neudela, natoz aby ho to vykolejilo do smyku. Ale je to tak nastaveny aby to nebylo tak jednoduchy vyhrat. A v profesionalni kariere je pruser, ze do me zezadu souper narazi a hra mi pricte faulovani, to je dost spatnej vtip, pritom to fauluji oni. Ale to uz tu nekdo zminil.
@KRoman47 (09.10.2013 12:17): Já ho tenkrát koupil taky za 2 tis. nový, v akci. Jsem s ním moc spokojenej a doufám, že mi ještě dlouho vydrží.
RE jsem ještě nehrál, mám XP a nedokázal jsem na nich demo spustit :-(

@Crash (09.10.2013 12:17): Já myslím, že je důležitý obojí, jak volant, tak pedály. A správný moment řazení ti taky nějakou desetinku přidá oproti automatický převodovce.
@lseling (09.10.2013 12:06): No já jsem dost dlouho volantu odolával, ale jakmile jsme ho jednou zkusil, tak se to prostě nedá srovnávat. Dokonce hlavně bych řekl, že ještě o něco víc, než ten samotný volant, mi přijdou důležitější pedály. To dávkování plynu a brzdy na klávesnici prostě neuděláš.
@lseling (09.10.2013 12:06): Rád vidím dalšího fandu her od SimBin, i když ten jejich poslední výtvor RaceRoom RE mě zrovna nepřesvědčil, už jsem s nároky asi trochu jinde. A též mám Logitech MOMO, letos sehnaný skoro nepoužitý na Aukru za dva tisíce, takovou přesnost volantu a FFB jsem nečekal, o to více jsem byl mile překvapen, můj první volant.
@Crash (09.10.2013 11:20): Tak to jsem rád, že nejsem sám, kdo to nedojel :-). Hru jsem už odinstaloval s tím, že se k tomu někdy vrátím. Ale po zkušenostech s hrami od SimBin nějak nemám chuť, takže to asi zůstane tak.
Na závody používáš volant?
@lseling (09.10.2013 11:12): Já ho taky nedojel. Jinak to zvláštní chování AI je víceméně skryto v tom, jak píšu, že Codemasters již směřovali ke GRIDu (chování AI) ale mysleli si že tvoří simulátor (to jak musím jezdit já).
@Crash (komentář): Tak to jsi napsal úplně přesně, s celým komentářem naprosto souhlasím. Ve mně hra taky nechala hodně smíšený pocity a nejvíc kvůli té kolísající obtížnosti. Proto jsem ten poslední šampionát v kariéře nedojel, prostě jsem to nedal. A to mám rád výzvy.
Jenom jednu věc bych doplnil - frustrující pro mě bylo chování ostatních jezdců. Já se jich nesmím skoro ani dotknout, abych nedostal projetí boxem nebo diskvalifikaci, ale oni mě kolikrát vyšoupli ven z tratě a dál si klidně jezdili. Tak buď platí pravidla pro všechny nebo pro nikoho, ne?
@Crash (19.12.2012 10:49): Je to Historic group B Rally, trasa: UK Stage 2. To mi dalo docela zabrat zvladnout to v pozadovanym casu,tzn jet maximalne a nikde nenarazit a nezdrzet se, zaseknes se jednou o napr tu znacku a muzes jet znovu pac uz to nedozenes, pac casove to je na hrane. Ale jak rikam,jde to udelat, nemuze to jit vse na poprve, ale zvladl jsem to az tak snad na 50ty pokus, mozna na stý, nevim, nepocital jsem to :-))) Aby sme si rozumeli, ja nejedu profesionalni karieru, ale svetovou serii a ta mi ukazuje prubeh 48 %. A jeste pred tim kdyz najizdim na svuj profil, tak u nej mam psano 26%, tak nevim no jak se to tam resi. Takze pokud uz jsi ten jmenovanej zavod odjel, tak by mel byt otevrenej v Mod simulace, volny zavod, classics a tam Historic group B Rally, trasa: UK Stage 2.
@Poseiidon (19.12.2012 09:56): By mě docela zajímalo kterej ten rallye závod ti dal tak zabrat? Myslím, že mám kariéru na 26%, tak jestli už to mám za sebou nebo ne? Ale s ničím nepřekonatelným jsem se zatím nesetkal...
@Crash (19.12.2012 07:50): No, ja myslim ze hlavni je udelat tu karieru aby clovek mel co nejdriv otevreny ty oststni mody, coz hrac urcite chce co nejdriv, (kdyz teda nesvindluje stazenim savů) a pak neni problem si nastavit vse dle libosti. Me to tak v te kariere vyhovuje, byt tam buhvi o kolk kol vic, tak by me to i nudilo a byl bych netrpelivej.

Jinak mam rozjetou i dvojku teto hry a trojka je v kariere viditelne jednodussi nez dvojka, neni v te trojce tak tezky zvitezit v kariernim zavode, jako v dvojce. Postrehl jsem rozdil v nasimulovanym chovani protivniku. Oba dily hraju na normal obtiznost a v dvojce je to tezsi v tom, ze clovek kdyz se blizi k cili, tak protivnici maji tendenci s naprosto stejnym autem byt naraz mnohem rychlejsi, prestoze ja jedu na absolutne plny plyn, tak protivnik je treba rychlejsi nahle i o 30 km-h, nebo mam obrovskej naskok a protivnik se nahle zcistajasna zjevi za mnou, coz by v realu asi se stejnym autem jen tak neslo, me hned tak lehce dohnat, pak jedina moznost jak si udrzet prvni pozici az do cile a vyhrat zavod, je klickovat pred nim a nenechat se predjet, to je jedina sance jak si udrzet prvni pozici :-) To maji tendenci delat vzdy, kdyz hrac je na ceste k cili a hrozi ze vyhraje, no je to nasimulovana obtiznost pocitacovych protivniku, docela arkadova, ale vcelku nerealna, toto by nebylo mozny pri hrani s lidma, aby stejnym typem auta mohli naraz byt mnohem rychlejsi. A tohle v tretim dile polevilo. V te dvojce me to nekdy fakt lezlo krkem. No, hrani s lidma online pres game spy bylo ve dvojce jeste pfed tydnem mozny, pak nahle to zrusili, objevila se hlaska, ze hrani online bylo ukonceno. V jednicce to nejde jakbysmet, ale tu nehraju. V trojce hrani online zatim funguje, doufam ze to taky nezrusi. Asi to berou podle toho, jakej je o to zajem.

Na druhou stranu v kariere v trojce je mezi lehkymi sampionaty pekne tezkej jeden rally zavod, kde musis byt klasicky nejhur treti, ale je to fakt na hrane presnosti, nekde narazis, staci do znacky (v realu bys ji sejmul a jel dal, zde je obycejna znacka neposkoditelna a nejde prerazit pri sebevetsi rychlosti a narazu, proste drzi jak pribita, samozrejme to neni chyba, ale umyslne, aby zavod byl tezkej, prave ty znacky jsou ty umyslny prekazky, ktery maji ztizit hru a zpomalit hrace :-D) a uz nemas sanci stihnout dojet v case abys byl aspon treti, ale nakonec jsem to po dlouhe snaze zvladl dojet jako uplne prvni, takze to jde, ale obtiznost byla dost vysoko. Ja nemam volant, takze asi to je o to tezsi. Zatim mam karieru hotovou asi 30%, tak uvidim dal.

Jinak kdyz srovnam dvojku a trojku po graficke sttrance, tak dvojka je porad pekna i na nizky detaily, pri kterych je ale dost poznat uleva pro pocitac, kdezto trojka je pekna jen na maximalni detaily se zapnutym vyhlazovanim, jinak vypada hur nez dvojka, zrni okoli,stromy,trava atd... A u trojky na nejnizsi detaily hra sice vypada fakt nekoukatelne hrozne, rozmazana jak z 90tych let, ale tu zmenu naroku jsem postrehl minimalne, je to srovnatelny jak pri nastaveni na standard. Vseobecne bych ale rekl, ze trojka ma hardwarovy naroky prakticky stejny jako dvojka, respektive o trochu narocnejsi, je to hratelny, ale s nizsim framerate. Nektery zavody a trate v trojce jsou opravdu bombasticky, radost je hrat. Za to kamiony v trojce mi neprisly tak hezky jak v dvojce, v ktere jsou opravdu pekny.
@Poseiidon (18.12.2012 22:38): Sice to není nic co bych v tý kariéře nepřekousl, ale taky už jsem si parkrát u toho říkal, že bych si těch kol s chutí zajezdil třeba 6 a ne jen 3. Myslím, že tu mohla být v nastavení možnost zvolit si počet kol v kariéře, nebo aspoň vybrat z několika variant ( např. 3 - 6 - 12)
@Breathlless (15.03.2010 16:34): Zavod jen na 3 kola je v kariere (v nekterych sampionatech i na vic kol), ale az dohrajes karieru, tak uz si muzes nastavit kolik kol chces u kazdyho zavodu a spoustu dalsich veci. 3 Kola v kariere jsou tak akorat aby to nenudilo a aby hrac mel karieru brzo hotovou, aby mel moznost pak hrat dalsi mody, ktery si dohratim kariery otevrel.
Grafika ujde , realistično také. Hra je zábavná , ale závody pouze na 3 kola to je hnus ..
Jo ten orange box mě zaujal ale nakonec jsem naštěstí odolal. I když Team fortres bych si zahrál docela rád, tak třeba bude zase něco podobnýho
Na Steamu se vyplatí něco pořídit jedině když je nějaká výhodná akce. Viz nedávno Orange Box za 9.99 € apod. Jinak je tam hodně hodně draho.
Je to asi tím, že na Steamu to mají za 14.99 €, tak proč by si to někdo měl kupovat jen za 9.99 $...
Když se čirou náhodou najde někdo poctivý (GOG), tak mu vždycky nějaký nenažraný otesánek bude házet klacky pod nohy (Codemasters, Ubisoft). Přece jenom proč to prodávat takhle za levno a plnit tím přání zákazníků, když na tom můžou rejžovat mnohem více? Minimálně takhle mi současná situace na poli online distribucí přijde, jakožto neodbornému zákazníkovi.
Zajímavé.A to kdyby udělali nákup za eura,tak to tam nechají.Myslím si,že to dlouho za dolary nevydrží.