Mě hra, poprvé, bavila i bez existence nějakého datadisku. Ten sice mám, ale ještě jsem ho nehrál a popravdě ani nepátral, co je jeho obsahem :)
@Scar (14.10.2013 01:01): Když jsem to hrál poprvé, tuším, že to bylo nějak spojené s Vánocema, takže byl čas, nová hra a dalo se to v kuse, bavilo mě hledat serepetičky lepší a lepší. OD té doby jsem to nainstaloval dvakrát a ani jednou z toho to nedohrál. Od nějaké chvíle je to skutečně moc repetetivní. A to mám v plánu ještě datadisk. Někdy.
Pomalu se blížím k Aténám a trochu mě to přestává bavit. Přijde mi to dost jednotvárný. Prostředí skoro pořád stejný, příšery taky, hudbu naprosto nevnímám, příběh mě taky nezaujal. Strom dovedností sice super, ale kdybych to nehrál s kámošem, tak s tim asi seknu brzo. Osobně mi přijde mnohem lepší Dungeon Siege 2
Jinak, mám tu nějaké nesrovnalosti.

1. Je normální, že na epické i legendární úrovni, mám sekundární odolnosti 0/0/0/0, ačkoliv bych je měl mít v mínusu?
2. Je normální, že v začátcích hry na úrovni normální, nacházím pokaždé pár konkrétních kusů unikátních itemů?
Ta první mi přišla taky vyvážená, teďka už je to docela o ničem. Ale vzhledem k tomu že je to má první hack&slash hra a to prostřední se mi dost líbí, mě to i tak hodně baví.
@Say (21.08.2012 00:31): Nesplnil jej zakladatel, než ses připojil do hry? Na tohle je třeba si dávat bacha. Nevím sice kolik vás hraje a jak moc velký "čurbes" v tom máte, ale pokud se různě připojujete a odpojujete a zakladatel splní pár questů ve vaší nepřítomnosti, pak už je nebudete moci splnit vy.
Hm, tak dělá to první hlavní a vedlejší quest, dál to jede bez problému.
@Ebb (04.08.2012 15:36): TQ jsem nějak moc nehrál, ale v D2 je možností tvorby postavy opravdu nepřeberně. Jen příklad těch nejvíc "cookie cutter" - například Barbarian: Whirlwind, Concentrate, Frenzy, Berserker, Singer, Thrower (a to vše jen ty nejobecnější buildy a neřeším ještě volbu vybavení, která má na tyhle věci extrémní vliv).
@RedDwarf_Cz (04.08.2012 15:21): Ja som to hral za kvázi archera, a vybral som si Haruspexa (Hunting / Dream), tých možností je nepreberne viac, to nie je len o hunting/warrior, hrateľné sú všetky kombinácie.
@Ebb (03.08.2012 22:16): Teď o tom diskutovat je pro mě hodně těžké. Je to téměř 2 roky, co jsem hru hrál, ale když jsem ji hrál za rangera, tak prostě hraješ, zvyšuješ ability, což je crit. hit chan. + nějaké věci ovledně multishot a pak se ti otevře volba dalšího povolání, která je snad krom wariora, zbytku úplně na nic. Hráli jsme to ve 3 war./soc./rang.
Když hru rozjedu znovu za rangera, tak to bude úplně stejná postava jako předtím.
Zmiňuješ mága, jasně jako příklad, zrovna mág, těch variant moc nemá, ale řekněme necro mohl být summoner/ poison dagger/bomber( :) nevím jak se tomu buildu říká)
Palach v D2 ani nemluvím a tam nešlo jen o "x" % něčeho
@RedDwarf_Cz (10.12.2011 13:06): Diablo 2 je upřímně řečeno na jedno, dvě dohrání dost špatná hra, TQ je v tomhle směru mnohem lepší (říkám jako hráč, kterého TQ celkově moc neuchvátil a řeckou mytologii v PC hře taky nemusí).
@RedDwarf_Cz (10.12.2011 13:06): Hmm, nemyslím si. Podľa mňa má Diablo slabý char-building. Fixné classy a talentové stromy sú príliš -- cookie cutter, ehm šablónové a málo flexibilné. Že sa v tom niekto vyžíva a hraje 50 krát po sebe za sorcerera len si prehodí +5% fire damage na +5% cold damage, mierne prehnane povedané, neznamená automaticky silný char-building.
Ebb- Zvláštní, že Diablu 2 si dal tak nízké hodnocení, přičemž tvorba buildu v Diablu je daleko lepší, než v TQ. Jako jedninné plus vidím u TQ jeho grafické zpracování, nic víc. Ale hra mě bavila také,jen replaybilita je téměř nulová.
Proč? Za 2,5€ to je super kup. Ta hra sice není bez chyb, ale za zahrání určitě stojí (s datadiskem rozhodně).
Tahle hra mě dycky chytla a pak rychle pustila.Jaká by asi byla dvojka ?
ugraugra: A joo, kyklop. Už si vzpomínám. No vím, že byl trochu tužší, než boss z Immortal Throne, ale opravdu nic nezvládnutelného to nebylo.
Pivo: Při prvním hraní mi dal též solidně zabrat... když jsem to hrál podruhé, dal jsem ho hned napoprvé. Stačí běhat kolem něj a až přestane používat ty své dovednosti, je dobré na něj během té chvilky v rychlosti zaútočit.
Pivo: Když nemůžu dát bosse, tak se dívám na youtube jak to tam ti borci řeší. Často to dost pomůže.
Nějaké tipy na poražení finálního bosse, když hraju čistě za válečníka? Než jsem šel do práce, málem jsem přišel o nervy, když mě furt zabíjel ohněm a ještě si vykouzlil společníky.
Já mám projeté všechny postavy,ale na hell jsem konec udělal jen s necrem,paladinem a druidem(tohle je snad nejhorší postava,co do dropu)Jinak top byl u mě necroman a body jsem špatně rozdělené nemel,vzhledem k tomu,co mám dohráno a přečteno na netu.
Nezapomenu na svou první postavu.Paladin se kterým jsem neuměl vylézt ani z prvního aktu na nightmare :)).Tak dobře jsem investoval.Pak jsem s ním zkusil na kravičky a při první vlně bylo po mě.JJ to byly začátky :)