Chlapci je tu někdo, kdo by mi pomohl získat poslední dva achievementy a sice "oživit hráče" a obchodovat s hráčem "? Matchmaking je úplně mrtvej.
@marwel (20.08.2022 15:20): RTX 3080 s i5 12400F. Kamarád má novýho Ryzena se stejnou kartou a taky mu padají FPS ve stejných lokací. Nemít to podložený od něj, tak si s tím hodnocením tak nepobrečím. Klasickej PC gaming a optimalizace ...
@bukrrCZ (20.08.2022 14:38): Ja nemam zadny delo, R5 2600 a RTX 3060 a propady ke 40 fps jsem zadne nezaznamenal. Pokud mas propady bez ohledu na nastaveni, tak nejspis dochazi k CPU bottlenecku. Co mas za PC?
Jsem už dost unavenej z toho, v jakým stavu hry vychází. Obzvlášť když je to hra, která byla exkluzivně rok na jiným launcheru a má propady jak nově vydaná early access hra. Asi už jsem v tom věku kdy mě bude všechno jenom srát, ale aby mi hra jak na high tak i na low nastavení padala na 40 fps... na to už mi nezbyla ani špetka porozumění